Кои са самотните родители?

  • 348 798
  • 1 380
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 382
Нашия БНД замина да работи в Австрия. Ако ми се наложи аз и принцесата да пътуваме извън България.Примерно до Сърбия.Как да постъпя ?

# 1 186
  • Мнения: 18 530
Трябва ти пълномощно, подписано от бащата пред нотариус. Без него не можеш да изведеш детето от страната. Другия, по-тромав и бавен вариант е да водиш дело и съдът да издаде такова разрешение. Има ли детето международен паспорт?

# 1 187
  • Мнения: 382
Трябва ти пълномощно, подписано от бащата пред нотариус. Без него не можеш да изведеш детето от страната. Другия, по-тромав и бавен вариант е да водиш дело и съдът да издаде такова разрешение. Има ли детето международен паспорт?
Не. Не съм й правила. Сигурно ще трябва пак подпис от БНД Simple Smile

# 1 188
  • Мнения: 444
[Здравейте аз да ви попитам според вас нормално ли е бащата като взима децата да ги оставя на новата му?Той имал работа. Взема ги 1 път в седмицата за 4ч и част от времето те все са с онази...имам ли право да изисквам и той да присъства като съм дала децата на него?b]

И аз мисля, че е нормално. Моят приятел също оставя децата си при мен и аз моите при него, ако ми се наложи да излизам. Друг е въпроса, ако смяташ че са в безопасност при нея!...иначе няма как да спреш това! Просто се успокой и дишай дълбоко. Бившият ти е човек и най-вероятно е избрал такъв до себе си и ще се грижат добре за децата!👍

# 1 189
  • София
  • Мнения: 1 626
[Здравейте аз да ви попитам според вас нормално ли е бащата като взима децата да ги оставя на новата му?Той имал работа. Взема ги 1 път в седмицата за 4ч и част от времето те все са с онази...имам ли право да изисквам и той да присъства като съм дала децата на него?b]

Ако имаш основание и конкретни доказателства да мислиш, че новата не полага грижи за децата. В случай, че ги гледа и се грижи за тях защо да не остават с нея....

# 1 190
  • Мнения: 18 530
Защото й е противна въпросната жена например. Аз бих приела екстра всяка друга жена край бившия, но не и тази, заради която се разведохме, поне не и в този живот. Моля, не ми обяснявайте как не е била виновна, че е излишно.

# 1 191
  • Мнения: 444
Защото й е противна въпросната жена например. Аз бих приела екстра всяка друга жена край бившия, но не и тази, заради която се разведохме, поне не и в този живот. Моля, не ми обяснявайте как не е била виновна, че е излишно.

Бианка споко! 😚 Нямам намерение да ти обяснявам. Ти си знаеш най-добре! Исках да кажа, че няма как да спреш бившия ти да се вижда с когото си поиска и е по-добре да приемеш нещата и да не се гневиш, защото това само може да ти навреди.
Иначе и аз не бих искала децата ми да са при жената, с която баща им ми изневеряваше..😈 Но и няма да се тръшкам ако са, просто защото няма да имам основателна причина отстрани погледнато!

# 1 192
  • Мнения: 18 530
Точно така Simple Smile Наясно съм, че нищо не може да се направи и не си го и помислям Simple Smile Просто изтъквам една от хилядите хипотетични причини жената да не иска децата да са при приятелката на мъжа й.

# 1 193
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
Трябва ти пълномощно, подписано от бащата пред нотариус. Без него не можеш да изведеш детето от страната. Другия, по-тромав и бавен вариант е да водиш дело и съдът да издаде такова разрешение. Има ли детето международен паспорт?
Не. Не съм й правила. Сигурно ще трябва пак подпис от БНД Simple Smile
подписа на бащата се заменя от съд.решение. за това се води дело - за да не се подписва бащата/майката.
напълно вероятно е решението да е за определен период. ако родителят се съгласи може и да е до 18 год. на детето. но щом ще водиш дело вероятно бащата не се съгласява.

# 1 194
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
pilence2, ако имаш добри отношения с бащата сега, то му искай две пълномощни: за напускане на границите на България и за пред МВР във връзка с издаване на лични документи на детето.  Аз имам и двете: за напускане на България е без срок и без да е посочен придружител. Т.е. БНД е писал, че е съгласен детето ни да напуска границите както, с когото и т.н. е нужно. За пред МВР е, че мога да издавам всякакви документи и да се тълкува в моя полза - безсрочно. Най - добрия начин за уреждане на тези въпроси е този. Simple Smile

За новите жени, на старите мъже  Simple Smile Ако новата на БНД е читава и децата не се чувстват зле, то защо да го правите на проблем? Ако не ви кефи вас, то вие няма нужда да ходите при нея, не децата.

# 1 195
  • София
  • Мнения: 1 626
Защото й е противна въпросната жена например. Аз бих приела екстра всяка друга жена край бившия, но не и тази, заради която се разведохме, поне не и в този живот. Моля, не ми обяснявайте как не е била виновна, че е излишно.

Нормално е да й е противна. Никоя нормална жена не обича новата на мъжа си, освен ако не е искала много да се отърве от него. Но това дали я обича и  дали въпросната гледа както трябва децатa трябва да са 2 различни неща.
Ама виновна е щом е било изневяра, но основния виновник е мъжа без чието активно участие изневяра изобщо е нямало да има !!! Затова какво да мразя и да ми е противна ако ми гледа детето.
Само лошото отношение към сина ми може да ме настрои негативно. Мен лично де....тук въпроса е дали е редно да се оставят на друг човек, а не дали е приятно...

Последна редакция: чт, 31 авг 2017, 12:22 от Линдичка

# 1 196
  • Мнения: 18 530
Абе аз имах разговор с въпросната, и тя ми заяви в прав текст, че дечицата ми си имат своята карма и ще израснат и с баща си, и без него. Колко точно да е читава?

А и всички знаем, че бащата си е баща на децата, пък и с него съм имала хубави моменти и ми е останало нещо добро от периода с него. А откак се появи тази жена, животът ми стана ад, докато не се освестих. И децата ми пострадаха косвено. естествено, че е отвратителна личност, коя нормална жена ще се хване с женен мъж с 3 деца, едното бебе на няколко месеца? Не на мене тия. Каквото и както и да я е лъгал бившия, брака и децата са били факт.

Аз си намерих свободен мъж, разведена с 3 деца, тя не могла едва ли не. Бляк


Последна редакция: чт, 31 авг 2017, 11:09 от _Bianka__

# 1 197
  • София
  • Мнения: 1 626
Еееее щом е толкова наясно с кармичните взаимоотношения, явно е наясно и с това как стоят нещата, когато се обвърже кармично с мъж, който е способен да започва извънбрачна връзка, което си е тежък грях и даже често го повтарят с поредната.
Тя от своя страна може да се окаже също заменена и освен това ще е прегрешила сериозно, че е пожелала чужд мъж , което не се знае каква пък карма ще докара на нейните деца.  
Аз лично нямам никакви лоши чувства към нови стари или настоящи на бившия ми ,защото все за един и същ безотговорен и лекомислен мъж става въпрос. Гледам своя си живот и кой каквито иска карми да си трупа.

# 1 198
  • Мнения: 18 530
Така и трябва! За съжаление бях с много малко бебе, когато ми се изтресе "кармичната им връзка от минал живот", иначе и аз нямаше така да се вържа на фльонга.

# 1 199
  • София
  • Мнения: 1 626
Така и трябва! За съжаление бях с много малко бебе, когато ми се изтресе "кармичната им връзка от минал живот", иначе и аз нямаше така да се вържа на фльонга.
Колелото се върти Бианка - рядко грешките, които правим остават неовъзмездени. Независимо дали са направени от незнание, умишлено или от чиста глупост.... Обикновено има доза удовлетвореност в такива жени, че са предпочетени пред съпругата и от там идва арогантността в думите и действията. Да си арогантен пред майката на децата на мъжа, с който си, е по-скоро чиста глупост. Щом е толкова глупава и наивна, да вярва, че е постигнала кой знае какво, то и утре е ден...
Ако вълка утре си покаже пак нрава и пиедестала рухне...тогава вече и карма и окултни молитви не помагат.



Общи условия

Активация на акаунт