Подарък за прощъпулник?

  • 17 998
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 553
Не съм чувала да се подарява нещо специално - каквото решиш това. На нас ни подариха обичайните неща: дрешки и играчки.
Дори и да има символика не смятам, че обувките са подходящ подарък - и при възрастните и при децата те трябва да се мерят първо от този, който ще ги носи.

# 16
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Не съм чувала да се подарява нещо специално,по скоро каквото ти си решиш.Аз лично на поводи предпочитам да дам пари,но всеки сам си решава.На нас ни подариха играчки и дрехи. Колкото до обувките или пантофки,наистина хубава идея ,но все пак трябва да се премерят.На нас ни подариха много хубави обувки(зимни) когато синът ми беше на 3 месеца,така и не дойде времето да ги носим.Обували сме ги една седмица и му умаляха.Така че лично мое мнение  е ,че ако искате да купите обувки се консултирайте с родителите.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
Не става с обувките - аз дори на моето дете не купувам, без да съм ги премерила на крачето и.
Мисля, че за дечицата е най-добре да се подаряват играчки. В случая - топка, количка, нещо което детето ще може да гони и ето я готова символиката  Grinning.

# 18
  • Мнения: 961
Не съм чувала да се подарява нещо специално - каквото решиш това.
Подкрепям.

# 19
  • Мнения: 4 406
играчка , която да развива двигателни умения.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
играчка , която да развива двигателни умения.

това мн ми харесва, а и децата много се радват.
За обувки и пантофки...т.е. нещо за крачетата, че да ходят безаварийно бебоците - това съм го чувала...аз самата всъщност нито питка, нито прощапулник съм правила...та всичко е само каквото съм чела или чула свърано с тези обичаи...
Така или иначе мисля, че наистина е хубаво да е свързано с ходенето - дори играчка да е - нещо от типа на уолкър, количка за кукли, някаква др играчка за бутане или теглене или нещо от типа е подходящо напълно...
В смисъл така или иначе това е прзник обвързан с ходенето на бебето, така, че според мен е удачно и подаръците да са в унисон с повода Wink


За обувки и аз само със сина ми купувам обувки...а и имам 1000 изисквания към тях, та наистина ко някой тръгне да му подарява надали ще оцели точно...

Общи условия

Активация на акаунт