Къде мога да даря дрехи от 0-4г.?

  • 2 047
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
Не съм искала никого да обидя, просто така построени изреченията  хич не звучаха добре. Има достатъчно нуждаещи се, само трябва да се огледаш. Аз пращам в отдалечените градчета. Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 3 634
"Намерих" си тризнаци в Пазарджик благодарение на тази тема.  Hug Опитвам да намеря инфо за дома в Монтана и чакам ник-а на майката от Хасково.

Трудно почна темата, но започва да става полезна.    bouquet

# 18
  • Мнения: 2 471
Мила Dante, целувки на бебето.

# 19
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
mit*bul е ника на жената.Милена се казва.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Данте,утре ще ходим при децата в Доганово.
Ще ги постригваме и 4истим от въшки.Ако имаш желание и възможност заповядай с нас.Децата с аголеми и ще си изкараме доста весело Mr. GreenТръгваме около 10.00 и се връщаме около 16.30 Peace

а за питанията ти newsm78Ако имаш възможност изпрати дрехите на моми4етата в Русе или Плевен.Скоро ще имаме адресите и на вси4ки звена "майка и бебе" в БГ и ще сме много по-полезни вси4ки Hug

# 21
  • Мнения: 3 634
Не мога да се ориентирам по списъците колко точно са големи децата в Доганово. Имам дрехи за тинейджър около 170см/70кг. Няма да мога да дойда, но ако дрехите ще свършат работа, ще се опитам да ги дам днес.  Blush

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Не мога да се ориентирам по списъците колко точно са големи децата в Доганово. Имам дрехи за тинейджър около 170см/70кг. Няма да мога да дойда, но ако дрехите ще свършат работа, ще се опитам да ги дам днес.  Blush

аз съм в движение цял ден посока ....канала,Пирогов,кв.Иван Вазов,Диана бад............накрая около 17.00 в Г.Милев

о888 849803 или 870 8281 Hug
Кари е в Гео Милев днес  Peace

# 23
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
    Всичко е под контрол  Mr. Green Чухме се Данте оточнихме нещата които трябваше. Мисля че темата беше полезна за всички, а надявам се най-вече за децата.

     bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт