Ами ако...

  • 3 894
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 283
Inkel, не знам защо така иронично подхождаш към нас. Уверявам те, много от нас са били широкоскроени и толератни относно това къде, кога и с кой е мъжът им  - себе си слагам на първо място в редицата слепи ГБП - и после се е оказвало, че то всъщност човека от години си е връткал афери, пък аз не съм си отваряла устата да не му наруша личното пространство … Така че в това отношение дай ни малко право да изискваме съобразяване, а?

# 16
  • Мнения: 1 809
 Много ми е интересно,ако жената започне да си прави разни раходчици с колегата си до Гърция или пък закъснява вечер,защото е трябвало пак с колегата да свършат много важна работа.Е тогава искам да ги видя тия мъже,които много апелират за лична свобода.Дали така спокойно ще приемат отговора.."ами така се случи.."?!Ама що ли се съмнявам ,че ще посрещнат жена си с усмивка и въпроса:"Как си миличка?"
Ама иначе ако опира до тях-ми те все не разбрани горките,все с веригата на врата..живи да ги оплачеш ooooh!

сори,ама се ядосах...писна ми от онеправдани мъже  #2gunfire:

# 17
juleto18 , предвид горчивия ти опит от първия брак и това, че в момента си в къщи с малко бебе, реакцията ти е съвсем нормална. На твое място също бих се чувствала зле и бих имала огромни съмнения. От една страна никак не е задължително притесненията ти да са основателни, но от друга поведението на мъжа ти те провокира да си мнителна и донякъде имаш право. Но опитай по мекия начин, както са те посъветвали, с усмивка и спокоен разговор, в който да му обясниш, че си наранена и, че съжаляваш задето си реагирала остро. Въпроса не опира до това да си събереш багажа и да си тръгнеш преди да си сигурна дали изобщо има нещо или то е само плод на фантазията ти.  Бъди силна и те Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 752
MALVINA,   love001

inkel, нищо крайно не може да е оправдано. В случая: крайната ти ирония. Пиша като човек, който често си служи със сарказъм и ирония и знам, че са градивни и полезни, когато са премерени, нали?

# 19
  • Мнения: 48
juleto18 - много  е трудно в такъв момент, някой да ти дава съвет или да ти каже какво да направиш за да преодолееш по-бързо гнева от случилото се. Не разбирам обаче - тези твои съмнения от сега ли са ( т.е. от случката с Гърция ) или отдавна се съмняваш, че нещо става и, че нещата не са същите. Трябва да си дадеш ясен отговор на теб самата, защото наистина може да е било инцидентно нещо newsm78..... Аз лично бих се държала като непокис. Все едно нищо не се е случило, защото той ще очаква друга реакция от твоя страна .......ИЗНЕНАДАЙ ГО, ако успееш разбира се. И ако наистина има нещо той сам би се издал. Трябва да си много силна. Заради децата си. Не си сама. Знам какво ти е. Опитай се да бъдеш спокойна за да вземеш най-разумното решение.

Успех миличка, с теб сме !!!   newsm10

# 20
  • Мнения: 463
Aз уж си падам от широко скроените хора,но всяко нещо си има граници...Бившия ми имаше безкрайна свобода,свобода на която доста мъже биха завидели,но в един момент поиска свободия...Много пътувания,прибиране когато иска,никога не съм го проверявала,нито GSM,нито mail, aбе и в джобовете не съм му бъркала(идея си нямате какво не съм изпрала).Затова сигурно последна разбрах че от три години си има любовница.Незнам къде е границата на нормалното доверие сега,незнам със следващия как ще я караме..
Конкретно в твоя случай мога да кажа,седни и поговори с него.Обясни му как се чувстваш,без скандали,накарай го да погледне от твоя гледна точка.Много е трудно да ти дам конкретен съвет,защото незнам що за човек е той.Ти най-добре го познаваш.

# 21
  • Мнения: 903

 inkel,
понеже гледам, че женската коалиция те е насмела вече по повод реакцията ти на моя по-преден пост, та няма да те почвам и аз... Mr. Green, макар че се изкушавам... Mr. Green  Само ще подчертая, че не е лошо да се замислиш над думите на MALVINA:
Много ми е интересно,ако жената започне да си прави разни раходчици с колегата си до Гърция или пък закъснява вечер,защото е трябвало пак с колегата да свършат много важна работа.Е тогава искам да ги видя тия мъже,които много апелират за лична свобода.Дали така спокойно ще приемат отговора.."ами така се случи.."?!Ама що ли се съмнявам ,че ще посрещнат жена си с усмивка и въпроса:"Как си миличка?"

Според мен проблемът на много съвременни връзки е, че мъжете проявяват двоен стандарт - това което смятат че за тях самите е въпрос на лична свобода, която съвсем естествено им се полага, когато опре до аналогично поведение от страна на съпругите им......цялата им либералност много бързо се изпарява.

# 22
  • Мнения: 1 023
отпуск по бащинство няма ли?!
щото ако има - на ти детето, пък аз ше ида ми се полу4ат малко нещата без теб, примерно.
пък нека колежката да помогне, жертвоготовно и отговорно.
благодаря.

# 23
  • Мнения: 903
отпуск по бащинство няма ли?!
щото ако има - на ти детето, пък аз ше ида ми се полу4ат малко нещата без теб, примерно.
пък нека колежката да помогне, жертвоготовно и отговорно.
благодаря.


  newsm10   newsm62 

# 24
  • Мнения: 408
Реакцията ми е такава, защото съм писал за конкретния случай, а не обобщаващо.
juleto18 иска съвет, и прави точно обратното на това, което я съветват.
Не е необходимо, да си шахматист, за да предвидиш, че с реакцията си, слагаш началото на края.
При това, без да си изобщо сигурен , дали имаш основание.
За един тинейджър е възможно да не предвиди, докъде са границите на думата "Извинявай".
Но предполагам, че жена с две деца, би трябвало да е наясно, какво точно прави.
Нямам намерение повече да коментирам по темата, тъй като и аз съм бил засяган от подобно "детско" поведение.
И понеже темата вече придоби обобщителен характер, както повечето теми тук, по нататъшното и развитие ми е ясно.
Извинявам се на засегнатите, и ще гледам за в бъдеще да запазвам за себе си коментарите, които се различават от общата насока на темите.   bouquet

# 25
     Къде ли си... какво ли стана? Колко много всички тук си приличаме...
 Днес сутринта когато се събуди... вечерта обикновенно аз спя като се прибира... му казах в очите че това е КРАЯ, че не искам повече да съм инспектор от криминален отдел...ааах колко вино изпих тая година...цялата се тресях от нерви и сълзите ми се стичаха...
    Той се разплака... дойде при мен и ми каза ти си в менструация... наиш снощи кви хубави свински гърдички купих, като се прибера ще сготвя божествено и ..... #Crazy Е...АТИ ЖИВОТА! #Cussing out

# 26
  • София
  • Мнения: 17 283
Извинявам се на засегнатите, и ще гледам за в бъдеще да запазвам за себе си коментарите, които се различават от общата насока на темите.   bouquet

Недей, недей, хубаво е да я има и другата гледна точка, а и възпитано си спорим все пак  bowuu

# 27
  • Мнения: 49
Цитат на: juleto18
Амиии,пре...ках нещата-пак Може би не съм била права и съм взела нещата по-навътре,но нещото,което ми запали фитила беше нейната реплика"Така се случи..."-на въпроса ми какво прави с него там тя кога работи в хотела...
  После аз стоях мирна,той трещя,ама в един момент спомена от преди 5-6 години така ясно ми се върна,така ме обхвана,че като почнах аз да ги редя -просто няма такъв филм.И сега мисля да си дадем някаква почивка ,абе,всъщност си събирам парцалите пак и ще видим,но както и той каза-явно проблема е в мен и в моето съзнание.
  Като не можеш да верваш,що си не стоя тихо??идва ми да се  и ще си потърся май някой за помощ-дали има надежда да се променя?

 Juleto18 според мен не трябва да се самобичуваш така!Май на някой му е удобно да се хване за твоя неуспешен предишен брак (съюз)!Но има и нещо друго в пристъп на ярост хората използват всякакви оръдия.Ти си постъпила съвсем нормално!Даже си много честна!На мен ми е писнало да отида да работя за бизнесмени,които работят заедно с жена си и тя да действа подмолно по мой адрес,тъй като се чувства застрашена.Не знам дали ме разбрахте..Повечето вместо да изкажат ясно като теб какво ги притеснява,започват да се държат странно докато въпросната служителка не бъде отстранена.Какви ли не подмолни маневри-изопачаване на истината,набеждаване(дори за носене на каръщина) и т.н,а привидно "а да ревнувам от тая ли-глупости!".Последно кандидатствах за една работа и шефа явно ме хареса,но жена му докато влезе и разбрах на къде отиват работите-погледна ме нищо и само каза-на еди коя си и прилоша..Както и да е надявам се ме разбра.Една друга съпруга вкарана в бизнеса пък ми взе трудовата книжка и аз мисля съм назначена,а тя накара мъжа си след нколко дни да ме извика и се заяде за една страница в книжката.Та обърнала му специално внимание на една дреболия и аз пък като видях,че жена му ще ме трови сама им казах,че си тръгвам.
 И за това си ми много миличка,че не си такава змия!Дано мъжът ти го осъзнае скоро,че после може да е късно!  Hug

# 28
  • BG
  • Мнения: 2 217
Мила Юле, горе главата!  Hug
Много добре разбирам как се чувстваш, а и за съжаление хормоните и предишния горчив опит говорят вместо теб.
Моят съвет е да се отпуснеш, да забравиш гнева и да се държиш все едно нищо не е станало. Преди да го обвиниш, проведи разговор с него и се опитай да разбреш защо се държи по този начин. Чак след това си прави изводи.  Peace

Стискам палци всичко да се оправи между вас и да бъдеш отново щастлива!  Praynig

# 29
  • Мнения: 1 023
хъм.
нещо не го разбирам аз това съветване:
- поговори с него да видиш защо се терзае - той ако искаше да поговори и тя да знае - да й е казал, също като пия си кафето с две лъжи4ки захар и не вряло; или 4орапите от дясно, а ризите от ляво;

- купи си секси бельо, едно-друго-друго-едно - ако някой иска да прави секс със съжителя си - със или без бельо ще го направи, а може й да му купи благодарствен комплект, щото по хубава свирка от свирката, направена с любов няма;

- сготви му нещо - а да я заведе на ресторант не може ли той?! и да намери кой да погледа детето или децата, 2-3-4 4аса?!

- не го обвинявай и не се съмнявай - а той не може ли да не предизвиква съмнения за пръдня, след като веднъж ве4е се е насрал?!



е много се извинявам, ма дали няма и него кой да го посъветва така, не за друго, ми щото спре ли една жена да се 4уства оби4ана и уважавана - тури му пепел.
ексик им и на времето заедно и на изядената сол и на измитите 4инии.

Общи условия

Активация на акаунт