ДЪВКИ ЗА ОТСЛАБВАНЕ MOTIF

  • 5 777
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 314
Колко пари струват тези дъвки?
       newsm78

# 16
  • Мнения: 3 376
Към 7лв май.

# 17
# 18
  • Мнения: 3 314
Руске   bouquet  EASpirit     bouquet
Още едно въпросче имам - а по колко трябва да се дъвчат на ден    Thinking   само когато  си мн гладен ли ги дъвчеш или ...

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
5 дъвки на ден някъде.

# 20
  • Мнения: 101
нишо нестава с тези дъвки пълна заблуда Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 2 044
Ако разчиташ само на тях няма да стане,аз ги дъвча като се сетя ама ефект няма ако  не съм на някакъв режим Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 943
И аз издъвках една кутия и то е ясно че нищо не стана,но аз по принцип много си дъвча по принцип орбитче и реших да ги пробвам,малко разнообразие...Но не мисля да си купувам втора кутия,че малко на нагоре ми идва с всички други останали пари ,които давам за L- carnitine,фитнес,специфични храни за хранителния ми режим и така....

# 23
  • София
  • Мнения: 22
Тези дъвки съдържат натрий, който улеснява задържането на вода в организма. Освен това имат и подсладител аспартам. купих си ги но не ми вдъхват доверие. А пък и дъвката сама по себе си не би трябвало да убива апетита, тъй като когато дъвчим се активизират вещества, които изпращат сигнали до мозъка, че ще последва прием на храна, а стомаха отделя киселини, които пък да смелят храната. Скромните ми познанията в тази област ме карат да си мисля, че не действа. Може и да не съм права, защото не зная с точност как действа л-карнитина.

# 24
  • Мнения: 1 432
Купих си ги от любопитство.Много са вкусни  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 10 758
Уф, ще си ги купя и аз тия дни Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 56
Дъвките имат л-карнитин, който всички знаем как действа. В упътването си е написано че не може да се отслабне само от дъвките, а се препоръчва спорт и умерен режим на хранене. Другата препоръка е да се сдъвче дъвката 30 мин. преди тренировка за да може л-карнитина да се усвои от организма и по време на спорта да ускори изгарянето на мазнините в организма. И още нещо никъде не е написано из листовката и никой не казва че дъвките заместват храненето, утоляват чувството за глад или пък че трябва нон стоп да се дъвчат през деня. Ако цял ден дъвчеш дъвка нормално е да огладнееш, причината я е описала vasilenka в общи линии. Така че който пробва тези дъвки задължително спорт или още по-добре си вземете чист л-карнитин в нормалната за прием преди тренировка доза и ще стане по-бързо от колкото с дъвки. Иначе са вкусни, не са ментови, от там идва и заблудата че засищат до някъде в началото глада. Успех на всички с вталяването.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 10
Е важното е всеки да си купи по веднъж и да се излъже .....

Общи условия

Активация на акаунт