Какви абсурдни подаръци сме подарявали на свекървите си?

  • 6 622
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
домашни пантофи  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 111
Чашки за ракийка, пази си ги, ползва старите  Laughing
Като ми ги подари ще пиша в другата тема  Joy

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Че това е практичен подарък, що пък да е абсурден  newsm78

# 18
  • Мнения: 143
Защото тя ходи боса Laughing ,тънак немек от моя страна  Joy

# 19
  • Мнения: 211
Че това е практичен подарък, що пък да е абсурден  newsm78
Даже е класика Peace

Аз не си спомням да съм подарявала нещо ужасно, просто защото винаги се старая страшно много, избирам с дни и докато избирам, винаги гледам да си представя реакцията й. Така мислено си онагледявам нещата... май Confused

А! Имаше един такъв подарък. С майка ми дъълго време избирахме подаръци за родата му изобщо, понеже те живеят в чужбина, а ние  с него отивахме за коледните празници. И толкова много се чудихме двете с мама... накрая с 300 зора избрахме едно бижу за врата. Беше с камъни и, силикон и сребро. Доста хубаво беше. Но като й го подарих, след време тя ми каза, че не можела да носи нищо друго освен злато, понеже се изривала... Embarassed Много тъпо стана, но... какво да се прави, не можеш всичко да знаеш..

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
На последния й имен ден (традиционно се отбелязва като голям семеен празник) подаръкът включваше:
- ключодържател
- чифт къси чорапи (от най-евтините)
- пластмасово гребенче
Букетът беше от предълги върбови клонки.
Жената гледаше ей така  Shocked

Разбира се, малко по-късно последва истинският подарък. Кой е виновен, че миналата година Цветница беше на първи април.

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Защото тя ходи боса Laughing ,тънак немек от моя страна  Joy
Ааа, ясно  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
Защото тя ходи боса Laughing ,тънак немек от моя страна  Joy


Намек за какво? Какво значение има дали ходи боса?

# 23
  • Мнения: 3 479
Най-абсурдния подарък, който сме им подарявали според мен е пари Rolling Eyes За мен специално беше много тъпо, но бях сигурна, че ще се зарадват и те наистина бяха много доволни ooooh!

# 24
  • Мнения: 263
При подаръците за свекървата винаги съм се старала наравно като за майка ми за подаръците! Иначе съм убедена, че тя би намерила начин да се заяде с мен!
Но аз и не смятам, че има смисъл да пестя от подаръци! Бих предпочела да не подарявам изобщо, отколкото "да отбивам номера".

# 25
  • Мнения: 116
Аз подарих ваничка за воден масаж на краката (нещо като мини джакузи) обаче в последствие се оказа, че магнитните вълни не са полезни за хора с разширени вени, а неините са като въжета. Много ме е срам, защото досега лошо нещо от нея не съм видяла.

# 26
  • Мнения: 631
Аз и подарих комплект обици с висулка и се оказа че тя изобщо няма дупки на ушите - пък нали се сещате какви обици бях купила Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 172
Най-абсурдното беше комплект от Ейвън,който включваше душ-гел и рол-он.Купих го 1)защото мъжа ми каза,че майка му най се радвала на козметика,2)защото беше евтин и 3) защото ми се стори оригинално с оглед на това,че тя никога не е виждала такива неща.А третото всъщност трябваше да ме подсети да не й взимам точно това,защото не знае как да ги ползва,не си епилира подмишниците и в банята има вяра само на домашен свински сапун.

Отделно от това сме подарявали блуза втора употреба за 3лв,която,на всичкото отгоре,бях изпрала,за да не мирише на дезинфектант,но понеже трябваше да пътуваме дългосрочно,я подарихме веднага...още мокра Embarassed Не искам да си представям какво си е помислила,защото както казва Вава,свекърва ми може да е на 60г и да води козите на паша,но тя самата не пасе трева. Sunglasses

Други тъпи( по мое мнение) подаръци които сме им правили са бойлер и сателитна чиния за годишнината от сватбата.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 614
На последния й имен ден (традиционно се отбелязва като голям семеен празник) подаръкът включваше:
- ключодържател
- чифт къси чорапи (от най-евтините)
- пластмасово гребенче
Букетът беше от предълги върбови клонки.
Жената гледаше ей така  Shocked

Разбира се, малко по-късно последва истинският подарък. Кой е виновен, че миналата година Цветница беше на първи април.


Аз и подарих комплект обици с висулка и се оказа че тя изобщо няма дупки на ушите - пък нали се сещате какви обици бях купила Embarassed

Ааа..момичета вие ме разбихте от смях.

# 29
  • Мнения: 219
аз миналата година и подарих голям сервиз от дуралекс, който тя не ползва, а преди месец за 50годишнината й купихме златен синджир, които не носи. Мисля, че отсега нататък  не си заслужава да си давам парите за нея, като не оценява край с подаръците

Общи условия

Активация на акаунт