КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС III

  • 24 053
  • 344
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 2 993
Ellypr,
ти така хубавичко се грижиш за темата ни  Hug, ама защо не вземеш да я преименоваш от КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС III

в

Изтрещели кандидат-гимназистски майки  [/color]baduu  helpuu

Дидката,
и какво разбра за петъка, ми кажи ми го и на мен какво съм имала предвид smile3532
Аз си седя в къщи цяла седмица и понеже утре няма да ходим и на у-ще, малко се обърках, че е петък oops

# 62
  • Мнения: 658
Тутурутке изтрий си съобщенията не мога да ти пратя #2gunfire

# 63
  • Мнения: 1 210


Дидката,
и какво разбра за петъка, ми кажи ми го и на мен какво съм имала предвид smile3532



Мииии  Embarassed разбрах, ъъъъ, че смяташ, че Мимоза има нужда от почивка, та а дано и се понаместят възприятията, тъй като напоследък е много зле и въвежда в заблуждение не само себе си, ами и нищо неподозиращи добронамерени майчета, че "Совите не са това, което са  Joy"! Всички го виждаме- от диета ли е, от сън ли  newsm78

# 64
  • Мнения: 2 993
процедурно предложение: newsm80

3-ти март е неработен, неучебен, понеделник (проверено е, не вкарвам никой в заблуда)

Хайде на  по кафе    food010     някъде, а за Дидката може и вино newsm47

# 65
Здравейте,мамита!!!
Бих искала да се включа към вас, тъй като и мен започна да ме тресе тази вълна. Аз съм си в къщи /гледам по-малкото братче, което на 1г.и 10 месеца/ и баткото е постоянно пред очите ми - дали учи, дали не и все ми се струва, че не прави достатъчното, за подготовката за изпитите.
Дано да имат късмет децата!!!
 Praynig PraynigПоздрави от Асеновград Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 221
процедурно предложение: newsm80
3-ти март е неработен, неучебен, понеделник (проверено е, не вкарвам никой в заблуда)
Хайде на  по кафе    food010     някъде, а за Дидката може и вино newsm47
Ако е сутрин didkapitka как ще пие вино?  newsm09
А ако е по-късно, ние пък що да пием кафе?  newsm12

# 67
  • Мнения: 2 708
Привет отново,
Гледах тия дати за пробните изпити. Веднъж, че са в два поредни дни, и на това отгоре са събота и неделя и децата съвсем ще се изморят.
Вас не ви ли тормози това? Не че можем да променим нещо, нооооо....
Дидката, ти знаеш ли подробности, защото мойто гардже просто ми спомена, че ще има, без никакви подробности. В смисъл дали знаеш нещо повече за в нашето училище.
И не мога да не се похваля, че на конкурса за Евтимиев ученик, имаме 3 място по математика за седмокласниците (това е състезание, което се прави само в нашето училище).
Има някаква надежда за изтрещяла майка като мен. Praynig
Сега обаче не знам как да я накарам просто да иде на изпита за АК, защото ние изобщо не се готвим за там, даже не знаем какви тестове решават и не смятам и да я подготвям. Просто искам да видя, без никаква подготовка, какво може, понеже не ни е това целта. Та проблемът - изпитът бил на нейния рожден ден и тя не можело да си разваля този ден с някакъв си изпит Joy Просто ще припадна.
Ами то има деца, на които рождения ден им е юни месец - те какво - няма да се яват ли? питам аз тъпо и отговор не получавам #Crazy newsm78 #Crazy

# 68
  • Мнения: 1 210
Крисче, какво те притеснява за пробните изпити? Те дали ще са на уроци или на пробен изпит не е ли все едно? Концентрацията трябва да е еднаква. Въпреки, че при нас нещо не се получава. Ще дам пример от преди месец- тестовете за домашно по математика- 4.50. Пробен изпит при Иванови на сходен тест- 5.75. Логиката е ясна- когато е важно, ще внимавам, когато не- шапка на тояга!
Браво за успеха ви, аз дори не знам кога се е явявала и дали се е явявала  Embarassed Нещо ме няма като майка напоследък, само като професионалист- кариерист  Rolling Eyes Пък и тя изобщо не съобщава такива неща у дома, даже наскоро разбрах за някаква олимпиада, на която се е явила още преди нова година...та била седма. Явили са се заедно с Евростар. Но коя е олимпиадата  amiiii, направо съм си за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Росче, моля те, намеси се  Praynig Ти си добро майче.
 На пробните изпити задължително ще се явим, преборих се! Ми то както може да се демотивира от лоша оценка, така може и да се стегне. Пък е и длъжна да знае обективно какво да очаква или какво може да промени евентуално.

# 69
  • Мнения: 2 708
При нас желанието за явяване са базира на информацията, която са им дали, че първите незнам си колко, или първите с точки над еди колко си (това аз не го вярвам, важното е, че тя се е надъхала), щели да влязат където си поискат. Което автоматически означавало за нея, че ученето приключва и ходенето по мъките и е към своя край Hug
Направо припаднах, като чух, защото не знам тя дали си дава сметка, колко високо е нивото, и с каква конкуренция трябва да се пребори, че да успее.  newsm78 Важното е, че си вярва. Което не е лошо, но пък си мисля дали пък няма да й стане кофти, като види, че не е една от първите, или другото, че изобщо няма такива условия, че видиш ли, първите влизат където си искат. Joy
Иначе това, че е събота и неделя просто ме дразни, защото ние събота и неделя не ходим на уроци никъде и аз лично държа да се понаспи малко, защото иначе си е натоварено през седмицата. Не знам как е във вашия клас (предполагам същото), но ние сме всеки ден до 19.20 на училище, и половината дни имаме нулеви часове, пък не знам си кога имаше и минус първи.

# 70
  • Мнения: 2 993
Привет на новото майче Росидас smile3525
Дидката,
Предполагам, че дъщеря ти говори за националния математически турнир Иван Салабашев /това беше последната математическа олимпияда преди нова година/. До колкото знам в София се е провел само в няколко у-ща СМГ, НПМГ и Евростар са ми известни.
Не съм много по хвалбите, ама не мога да се въздържа  Embarassed, мойто зайче беше първо в Евростар, а като гледах националното класиране имаше четири софийски дечица от СМГ преди него. Е, изфуках се и аз. Малко съм суеверна, затова си траех до сега. ooooh!

Крисче,
Няма да се признават резултатите от пробните изпити за класиране в гимназиите след 7кл. Поне така беше миналата година

# 71
  • Мнения: 2 708
Росс знам за миналата година, че така беше, но самият министър не веднъж и дваж беше казвал по разни ми ти телевизии, че ще направи всичко възможно, най-добре представилите се деца да имат възможност да се запишат където искат. Помня, че му дадоха на едно момиченце преносим РС. Трябва да се поровя какво ще се случва тази година, но както вече казах, аз не вярвам, че ме вълнува дали , или ще имат право, защото ще сме много далеч от възможността да се възползваме от предложението.
Явно на децата нещо са им казвали в училище, но какво точно, не ми стана ясно.
Има време, то ще се чуе newsm03

# 72
  • Мнения: 2 993
Което не е лошо, но пък си мисля дали пък няма да й стане кофти, като види, че не е една от първите, или другото, че изобщо няма такива условия, че видиш ли, първите влизат където си искат. Joy
Иначе това, че е събота и неделя просто ме дразни, защото ние събота и неделя не ходим на уроци никъде и аз лично държа да се понаспи малко, защото иначе си е натоварено през седмицата. Не знам как е във вашия клас (предполагам същото), но ние сме всеки ден до 19.20 на училище, и половината дни имаме нулеви часове, пък не знам си кога имаше и минус първи.

Аз не знам дали бих се радвала на хубав резултат от пробен изпит. Опитът ми показва, че като се изявиме, явно политаме в облаците и после  ooooh! ooooh! ooooh! не следват добри резултати.

Колкото до уроците и училището - ние всеки ден имаме по осем часа, в които час по физическо е лукс, който рядко се случва.

Миналата година нарочно пуснаха същите слухове, че оценките ще се заичтат за изпита, за да се явят повече деца на пробния и като мина изпита  Cry казаха, че няма да се зачитат. Казвам го, за да няма напразни надежди. Иначе съм с две ръце ЗА, че децата трябва да се пробват

# 73
  • Мнения: 3 221
Ще се пробват, разбира се. Дори само заради "тренировката".
Кофти само, че е в два последователни дни, а трябва да се ходи и на курс.
Колкото до влизане без кандидатстване, не ми се вярва да стане  и тази година.
Всъщност, ако наистина сменят министъра... знае ли се на новия какви сачми ще му трещят в кратуната.
Sorry, днес съм в лошо настроение

# 74
  • Мнения: 1 210


Дидка, остави детето да избира! Не й внушавай, че трябва да учи в избраното от теб училище.
Ако иска 91 НЕГ, нека учи там, въпреки, че е влязла в АК.
Детето можеш да го насочиш, но не да го задължиш. Последиците могат да са плачевни.
Аз преди 2 години се опитах да кажа на голямата, че не е само 1 АЕГ, ако иска да размисли. Да не каже после, че не е преценила ...
Резултатът беше - очи, пълни със сълзи, пребледняване и едва чуто "ако мислиш,че е по-добре, ще отида в Испанската" - от всички според нея "злини" (разбирай 91 НЕГ, Френската, СМГ и т.н.) избра най-малката.
Целия разговор трая по-малко от 5 минути.
Нали се сещаш с какъв кеф щеше да учи в друго у-ще.
И въпреки, че намираме кусури на английската (каквито има навсякъде), е щастлива и не си и помисля какво би било другаде.





Ей тук те послушах, Уич и разиграх една игричка преди малко по телефона с Маги. Помолих я да не мисли за никакви критерии, никакви странични мнения и изказвания...просто да си затвори очите и да ми каже къде ИСКА, ама много иска да учи и то заради себе си. Не защото е евтино в Германия, не защото е скъпо в Америка, не защото е престижно във Великобритания. Иииии, познайте какво- Френската гимназия! И френския език и Франция! Ей това е!

Рос, браво и на вас!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 16:24 от didkapitka

Общи условия

Активация на акаунт