Разделно хранене-част 20

  • 21 212
  • 309
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 787
Алексче,да взема ли и аз да се пробвам с вас newsm78.Много добре ми звучи това с булгура.Обичам жито,и ябълки,и орехи,и мед Mr. GreenА 100 грама сварен булгур хич не са малко Laughing
Ще ви почета още малко и ще реша Thinking newsm78

Софи,и аз се чувствам много комфортно тук.Преди пишех често и в други теми,сега май основно тук ми идва музата Grinning
Но много ми липсват момичетата,които вече не пишат-Калида,Диди с близначетата и Надинка.А и колко много още Tired
Но пък си имаме нови попълнения Grinning
Фанита,добре дошла и на теб Hug

# 256
  • Мнения: 533
И аз започвам чистенето от днес Hug
Сега имам само овес под ръка, та ще съм днес така, пък утре булгур Hug

# 257
  • Мнения: 861
Привет, момичета!
Да си кажа аз де, получих си букета вчера, ама как. След като си мрънках на ум, как нямаше сутринта нито "Честито", нито "Обичам те", нито кокиченце даже...стоя си по обед в офиса и гледам през прозореца как паркира едно такси. Излиза шофьорът и вади от багажника огромен букет тъмно червени рози. И аз веднага си мисля "Еее, браво на младежа, сега ще се отчете пред любимата  Flutter и той представете си, звъни в нашия офис и пита коя е Рени  Blush. Та спрях с мрънкането, де. Обаче съм си набелязала едни червени обувки и една червена чанта, ще се пробвам да си ги поискам, ако не за Свети Валентин, то поне за 8 март.
Вемби, благодаря ти! Много си мила!
лоялността е много ценно качество ,но животът е такъв, ако ме разбираш.........
Сладунче, давам ти съвет, който аз самата не приложих, но точно затова...Истината е, че човек нищо не получава в замяна на лоялността си. Преди 2 години и половина заради лоялност към шефа (хубаво ми разправяше колко ме ценял, как знаел, че няма да го предам и тинтири минтири  Tired) и си загубих хубавата работа и заради него изгорях не само аз но близо 20 човека. Тук в настоящата ми работа тези, които ме познават по-отдавна помнят, че не веднъж съм се жалвала от скуката, от чувството, че затъпявам, че не съм удовлетворена от това, което върша, но колежката излезе в майчинство и аз пак реших да разиграя сцената с лоялността, с добрите отношения с управителя. Да не го затрудня, да не се налага да търси друг човек, който да поеме работата и на двете ни (т.е. и моята и на колежката, която отсъства). Пропуснах няколко добри възможности и когато тя се върна, вярно бързо си намерих работа, но не срещнах отношението, на което се бях надявала от управителя. Пролича си колко му стана неприятно, даже по-скоро мъчно, че напускам, но някак си усещам дистанцията му, нежеланието му да ме подкрепи в нещо, което държах да предложи на шефката от мое име. Зная, че ме харесва и цени, но сега не ми помага, а ми пречи  Crossing Arms.
Така че смело, напред. Ти си умно момиче, знаеш как да поставиш нещата. Говори се нея, дано те разбере!  Peace

# 258
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте милички, в този страшно студен ден ooooh!
Надявам се времето да не ви се отразява на настроението Hug Hug
Аз съм съгласна за среща през март,но ако я направите през деня,че с малката за вечерно време не сме Rolling Eyes
На чистещите се,едно голямо БРАВО от мен.Аз докато се наканя...... ooooh!
Днес направих една картофена крем супа за вечеря  chef За мъжо ще има и препържени хлебчета вътре,но за мен не-нали е неразделно ooooh!Ще си хапна само супичка Wink
Момичета мисля да ходя да се разправям с тези от НОИ,вече тотално ми писна от тях.Не са ми превеждали пари от декември месец Crossing ArmsА, днес като проверих дали са пратили нещо,видях следното:МЕСЕЦ 02 ОБЕЗЩЕТЕНИЕ НОИ СПИСЪК 114300930002 КЛОН 0099  СОФИЯ ГРАД ПАРИЧНИ ОБЕЗЩЕТЕНИЯ В РАЗМЕР НА 0.01ЛВ.
Представяте ли си.....превели са ми 0.01лв. #Cussing out #Cussing out #2gunfireКато се има в предвид че последно бяха превели пари на 20.12.2007г. #2gunfire #2gunfire #2gunfireНаправо ме побъркват тия #2gunfire #Cussing out

Фанита, добре дошла и успех с РХ Hug

Айде, момичета аз ставам, че ми е едно кривоооо днес ooooh! ooooh!Най-мразя някои да си прави подигравки с мен #2gunfireДа е жив и здрав мъжа ми,че ако разчитах само на парите от НОИ,Ками щеше да умре от глад #2gunfire #Cussing outА, като си помисля колко майки гледат сами децата си и разчитат само на тези пари ми иде да ги убия тия гадове с тяхните закъснения и нередности #2gunfire #2gunfire #Cussing out

4ао за сега  bouquet

# 259
  • Мнения: 215
Привет момичета аз си намерих жито и мисля да се пречиствам с житце  Simple Smile като ще е гарга де е рошава. Само не разбрах нещо newsm78 на опаковката пише че трябва да се накисне да се остави 48ч. да покълне и след това да се консумира така. На мен лично малко гадно ми звучи  Sick
Вие как си го приготвяте?
Аз мисля да почна на 22.02 защото това е денят след пълнолунието а нали така пишеше  Thinking
Ако има желаещи да започнат с мен в петък(22.02) моля да заповяда. Аз съм готова и заредена с всичко което ми трябва само чакам момента  Simple Smile
Чао засега  Hug

# 260
  • Мнения: 7 263
Здравейте милички  Hug Hug Hug
Радвам се че всички сте прекарали добре празника и са ви се случили хубави неща.
Днес ми беше супер натоварено в работата и затова чак сега се включвам, другата седмица ще е още по-трудно, но няма как налага се.
Празника мина добре, припомнихме си старите времена - яли, пили и се веселили. Китари, песни, майтапи - абе все сме си млади и това си е  Flutter
Едните ни кумчета не дойдоха, защото детенцето им било болничко но иначе купона беше на ниво. Аз успях да изненадам половинката с интересно подаръче, което той одавна искаше, но беше забравил.
Добре дошла на Фанита    bouquet
Вемби много се радвам миличка, че се чувстваш така Hug, а най-хубавото е че повечето се чувстваме така тук.
Валя житото миже да се свари, не е нужно да го консумираш само накиснато.
Пете, Ками, Софи  Hug пазете се в този студ милинки, не  е много за навън времето. Дори и аз много не ги извеждам самураите - само притичваме до залата и се връщаме...
Регенце радвам се милинко за изненадката ти - прозвуча доста добре. И аз от време на време получавам такива, явно половинката ти съвсем не е охладняла към теб. А и как би могъл - ставаш все по-слабичка и по-готинка Wink Wink Wink.
Мади  Hug Hug Hug
Мише я з тука да се намеся по свекървински сега  Crossing Arms Тоз момък как я мисли тази работа - ще се сдобрявате или какво  Wink Wink Wink. Трябва да е луд да не го иска, но ще ти дам един непоискан съвет - слагаш картите на масата и казваш точно как ги виждаш нещата и изискваш да се спазват!
Сладкишчо доста ми е ясна твойта ситуация само до преди 8-9 месеца бях в същия капан. Чудех се дали ще намеря по-добра работа, как да кажа че напускам след 8 години работа там, как ще се разделя с любимите си колеги / защото проблема при мен беше с бившата ми шефка, с колегите бяхме и все още сме в прекрасни отношения/. Беше ми крив света, бях в тотална депресия. Но има видов ден - повярвай ми. След 3 години тормоз и ходене по мъките / какво съм преживяла, не ми се и  спомня дори/ имам прекрасна работа, с прекрасни колеги. Нещата са супер. Просто се въоръжи с търпение миличко и със смелост.
И още нещо - да лоялността за мен е едно прекрасно и необходимо качество, НО то трябва да е двустранно иначе става безмислено. Ти не си крепостна селянка - ти си квалифициран, способен човек! Имаш право да повишаваш квалификацията си, имаш право да искаш повече от живота, ако някой е на друго мнение толкова по-зле за него! Сори за дългата лекция, ама срещата дойде кратичка...

Алексче   Hug Hug Hug Hug Hug
Минаааааааа  Hug Hug Hug Hug
Обичам ви момичета  Hug Hug Hug

Хайде и една усмивчица

Катаджия спира кола за проверка през нощта. Поглежда през стъклото - шофьорът с колан, с хендсфри, по правилник! Полицаят се усмихва и казва:
- Честито, току що спечелихте 500 лв. от програмата "Водач за пример"! Какво мислите да направите с парите?
- Ами на първо време да изкарам шофьорски курс! - казва човекът, а жената до него се обажда:
- Не го слушайте, г-н полицай, той като е пиян само глупости говори.
От задната седалка се надига едно момче и вика:
- Абе, аз ви казах, че с тая крадена кола далече няма да стигнем!
А от багажника се чува глас:
- Кво става, бе, минахме ли границата вече?!?

# 261
  • Мнения: 215
Добро утро минавам да почерпя по едно кафенце
Събота и неделя няма да сме вкъщи, та ще се отлъча за малко  Simple Smile
Времето ще е гадно но дано настроението ви да не е  Hug
Хубаво да си изкарате уйкенда  newsm76

# 262
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug Hug Hug
Докладвам - от днес съм на овесени ядки.
Сутринта изпратих малката катеричка на лагер за 5 дни и сега ми е кривоооооооооооооооооооо Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
Обичам Ви Hug Hug Hug

# 263
  • Мнения: 533
Добрутро, милинки Mr. Green
Нещо пак ни подлъгаха тез метеор-"кадърници" #Cussing out, навън е студено, но така приятно с това слънчицеее Flutter бях на поредното кормуване от допълн часове, в четвъртък е третият поред ГолЕм ден  Joy Joy Joy Казвам на инструктора, не знам какво ще струваме, обачееее трябва да го взема тоз изпит Shocked!!! Разбира се, че има какво да се желае още, но с практиката ще свикна Peace
Сега ме чака четене за изпитчето в понеделник, пак ще са разправии с шефката Whistling Confused
Милички, за пореден път се виждам в чудо, колко малък е светът...Вчера единият от колегите на семинара се оказа катерач и приятел на момчето, което е катерило с мой приятел в Алпите.../ моичкият загина Cry/ и дори сега се сети, че ме е виждал в мюнхенската бълг църква на Голяма Богородица doh Последната седмица още двама човека от миналото ми ми напомниха ярко за всичко преживяно в Мюнхен и се чудя...какво ли означава това...Знам, че няма случайни неща...
Леничке, не унивай Hug Евала, че го пускаш на лагери Peace тъкмо да се научи малко на самостоятелност, особено за мъжлетата е от ОГРОМНО значение Flutter хихи, Ще зобим овес, виждам Mr. Green
Вале, приятно прекарване Hug
На всички желая много слънчев и весел уикенд Hug Hug Hug

# 264
  • Мнения: 7 263
Малко офф Сладунчо чела ли си "Селестинското пророчество"?
Ако не си прочети ги като ти минат изпитите. Според мен не е случайно .... когато ти се струпат няколко случайности ...

# 265
  • Мнения: 15 894
здравейте - минавам да ви видя как я карате  Hug Hug Hug

petqкакво е това обещетение бе душа - направо ме хвърли в джаза  #Crazy #Crazy #Crazy

aleks пиши и мен в групата на нетърпеливите  Peace, а и по принцип си падам по форумски срещички  Hug

Sladune дано да мога да се похваля.

Lennyh наистина е хубаво, че имаме място, където ни е приятно и получаваш подкрепата, която ти е необходима - чувала съм, че във форума се зараждат едни от най-хубавите и дълги приятелства  Heart Eyes

Малко офф Сладунчо чела ли си "Селестинското пророчество"?
Ако не си прочети ги като ти минат изпитите. Според мен не е случайно .... когато ти се струпат няколко случайности ...

а може ли да поразкажеш малко за тази книга, че ми стана интересно  Praynig - а и да ти кажа и аз съм малко суеверна и вярвам в такива неща, като съдба и т.н.  Rolling Eyes

момичета аз съм вече 5-ти ден на месо и зеленчуци и да ви кажа похапва ми се тестенце и шоколадче  Embarassed. но съм се заинатила да видя колко време ще мога да изкарам така  Rolling Eyes в момента ми е по-трудно от обикновено защото съм и в ПМС. но съм решила - ще направя тази диета и ако и тя не ми помогне да се отърва от проклетите 2 кила ще си мина на стария, но изпитан метод - хапчета. взимам ги и забравям за всичко  Crossing Arms

туй от мен за сега - пак ще наминавам - днес мие отпускащ разкрасяващ ден  newsm44

# 266
  • Мнения: 7 263
vembi трудно може да се опише тази книга с няколко думи. Повярвай ми трябва да я прочетеш. Книгата \ по-скоро това е една четирилогия\ разказва за човешките отношения, затова как се зараждат симпатиите и антипатиите. За борбите за надмощие между хората, за уж случайните събития от живота ни, които според автора никога не са случайни. Духовността е основата на тези книги на Джеймс Редфилд. Аз ги открих преди няколко години по препоръка на една приятелка и бях изумена от погледа, който дава на живота ни и събитията в него.
Но интересното на тази литература е че всеки вижда в нея различни неща, лично аз се увличам много от психология и човешки отношения - това е моето призвание и ако го бях научила навреме може би щеше да е моята професия. Сега съм така да се каже психотерапевт за приятели  Laughing Laughing Laughing Laughing
Иначе и на мен днес ми е леко криво от новия режим на хранене - честно казано не е малко количеството овесени ядки, очаквах по-малко да са. Дори се чудя дали ще сваля тези омразни новогодишни 2 килограма newsm78
Но съм твърдо решена да упорствам.
Алексссс липсваш мииии  Hug Hug Hug Hug
За Мина няма какво да ес споменава  Hug
Мади, Мишенце днес явно всички са се втърнали навън, а на мен не ми се мърда в този студ. Сега ще подкупвам мъж ми да пали камината  Flutter

# 267
  • Мнения: 2 724
Здравейте милички  Hug.
И вие ми липсвате много Heart Eyes.
Лени, малко проблемчета си имам и затова не съм влизала, но аз не познавам човек без проблеми.
А за тези книги -чела съм откъси, а трябва да седна и задълбочено да ги изчета всичките Peace.
/за другите и аз съм като психолог, но на себе си май не съм много полезна Thinking.../
Днес ми е шести ден и се чудя до кога да продължавам....
Една такава слаааабичка ставам ,не че съм свалила много ,ама ми личи.
Цункам ви наред без да изброявам, дано утре съм по свободна  Hug Hug Hug

# 268
  • Мнения: 338
Здравейте wavey
Аз не се чувствам никак добре, но въпреки това се поразхождах малко.
Лени, благодаря за съвета! Точно така мисля да постъпя ако реша да се връщам там, макар че се съмнявам.
И да се оплача: В сряда пазарувах от Кауфланд и ми се случи нещо доста неприятно. Явно не си бях премерила зеленчуците правилно или везната им не е точна и касиерката ме нарече крадла newsm61 Не можех да си намеря място от нерви. Чувствах се толкова зле... А най лошото е, че бях с висока Т и не ми се занимаваше да викам управител и да проверим камерите на магазина, за да докажа противното.На другия ден написха мейл на Човешки Ресурси, та оттам едни извинения...Повече няма да стъпя там.
А менюто...срам ме е да си кажа ама съм мнооого нераздекна Blush
А сега отивам в леглото
Обичам ви  love001

# 269
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug.
Днес никакви ви няма Sad...
Kами ,започна ли с булгурчето или чакаш "О, о, о,.... от понеделник, няма шега Laughing Hug?
Лени ,за първи път ли изпращаш синчето си на лагер само?
Нормално е да се притесняваш, май е излишно да казвам ,че всичко ще бъде наред. Hug
Мишенце ,и аз съм попадала в подобни ситуации ,много е неприятно, но гледам бързичко да изтрия лошия спомен, то и без това сме затрупани съз злоба и лоша енергия.
Съвсем скорошен случай- в Булбанк отидох да внеса парички .
Преди мен обслужваха една жена -около половин чаc Shocked!
Събрахме се доста хора, стана едно напрегнато, а охраната се приближи до мен и въпреки, че ме помоли учтиво да се дръпна настрана/ не ,че имаше място или пък се бях навряла , и сигурно имаше право /,но аз се подразних .
Подразних се от лошата организация, от това, че другата каса не работеше ,а служителката пиеше кафе отзад  Close...
Аз се чувствах като потърпевша, и на всичкото отгоре едва ли не ме подозираха ,че имам лоши намерения  ooooh!...
И през цялото време на престоя този човек ме наблюдаваше  Rolling Eyes
Сигурно ,ако нямах друга работа за вършене ,щях да си отворя усата, но се въздържах ...
Вемби ,какви хапчета взимаш за отслабване и нямат ли странични ефекти?
А за форума си права, срещнах се с прекрасни хора, които ,ако не беше той ,може би никога нямаше да познавам.
И определено мога да кажа че имам приятели сред съфорумци
А за нашата темичка -просто нямам думи, чувствам се като в оазис сред пустиня Heart Eyes
Сладунче, зобаш ли овес  Heart Eyes?
Да не хукна по баирите в този студ newsm66 ?На мен ми се размина шопинга, но само временно. Laughing
Валя ,накиснатото жито е отвратително и трябва да имаш здрави челюсти, за да го сдъвчеш добре.
Ако не се сдъвче ,затормозяваш храносмилателната система.
Вари си го, пак има ефект Peace.
На мен днес ми е седми ден ,нямам апетит, изобщо не ми се поглежда нито жито, нито булгур и това не е добре .
Милото започна да ме критикува, а така ми се иска да си изкарам десет дена...
Ще видим ,може от утре да се захраня и да си мина стриктно на РХ.
Целувки раздавам отново и ви желая спокойна неделя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт