Вярно ли е ?

  • 2 052
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 346
Мм да, за празнуването ясно, значи ще ми се размине почерпката тази година,
но пък подаръците и тях ли да отказвам  Mr. Green?!

Леле, кога станаха 40  ooooh!.
За подаръците не важи  Peace
След дълго ровене из нета преди няколко месеца стигнахме до извода , че в тесен семеен кръг може и е желателно купона да е навън (това второто много ми хареса  Joy) Добре се получи!

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Това нещо го чувам за първи път  Rolling Eyes
ринципно избягвам съвсем целенасочено всички суеверия, защото смятам, че човек вярвайки в тях привлича или си навлича неприятности сам.

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 362
 Simple Smile
Здравей,
и аз съм чувала че не празнува, но подробности незная. Било на лошо и незнам какво ли още не.
Ти си прецени на какво да вярваш и на какво не. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 24 467
Изкушавала съм се да пусна тема и да сумираме кои суеверия са в насока, че еди какво си е "на лошо" и кои- че води "до добро". Дали ще има нещо отразено във вторите?

# 19
  • София
  • Мнения: 39 771
Не вярвам на суеверия. Не бих пропуснала кръгла годишнина Simple Smile

# 20
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Да аз също знам, че не трябва да се празнува 40 год юбилей.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 194
Какво общо има между 40 дни и 40 години-нещо недоумявам? Маика ми празнува 40 годишнината си много тържествено, жива и здрава си е и след два месеца ще празнува 60 години.

# 22
  • Мнения: 2 000
Миналата година мъжа ми навърши 40 години. Мислехме да празнуваме, обаче баща ми като взе да ми разправя за негови приятели, които празнували и скоро след това починали и се отказахме. Мъжа ми даже и не почерпа тогава. Тази година пък беше болен и пак не можахме да празнуваме  ooooh!. Дано другата поне сме добре, че да полеем случая   Simple Smile

# 23
свързват го със смъртта - 40 дена, а и с раждането - до 40 дена жената е уязвима и подложена на " зли " очи, но това, че някой пали свещ в църква не означава, че непременно трябва да го последваш.

# 24
  • Мнения: 731
Това са просто суеверия. За пръв път чух преди година и бях много озадачена. Но, определено ще празнувам своя. Празнувахме и на майка ми и баща ми.

# 25
  • Мнения: 243
Да, това е "просто суеверие". Въпроса е дали ти си суеверна и дали ще се съобразиш с него. Peace

Общи условия

Активация на акаунт