Набор 2001 (8)

  • 17 622
  • 356
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 301
Здравейте момичета!!!От няколко дни несъм влизала и какво да видя изписали сте толкова много едвам ви изчетох  Peace По въпроса за колелата и ние лятото се научихме да караме ,но сега като се оправи времето ще купуваме по-голямо.Весело изкарване на празнуващите

# 151
  • Мнения: 1 041
Честит Рожден ден на Слав и Елеонора!!!
За велосипедите- сарм-не срам ще си призная че аз още не мога да карам ( от страх).....и може да ви се струва егоистично, но по тази причина и на София още не сме взели ,въпреки голямото и желание Embarassed

# 152
  • Мнения: 479
моделите на пасати моног ми харесаха ама къде мога да ги видя и купя? на сайта няма инфо, писах им чакам отговор

xai, ние го купихме от един магазин в Надежда, който се намира на булеварда, по който се движат трамваите (извеждащия към Ломски форд). Не знам как се казва магазинът, но се намира в един двор, а отвън на самия тротоар са накичени колелета. Там имат голям избор от велосипеди. Малкото колело на Теди - robifir - също бяхме купили от там.

# 153
  • София
  • Мнения: 40 958
Аз обясних на Xai по КЮто. Магазина е малко над "Баба Яга".

# 154
  • Мнения: 479
Аз обясних на Xai по КЮто. Магазина е малко над "Баба Яга".

 Simple Smile Хубаво! Че то от моите обяснения трудно се схваща нещо.

# 155
  • гр. София
  • Мнения: 153
Миналата година и ние купихме колело на синът ми и сме много доволни. Там освен стоката получаваш и консултация кое е най-доброто за твоя случай. Магазина се намира от другата страна на Баба Яга.

# 156
  • Мнения: 832
militza - ако се запишете при Донкова, ще сме в едни клас с цялата групичка (за сега сме 5-6 от градината) просто ще бъде много весело  Mr. Green ама не и за класната

ТодоранPeace ще проверя какви модели има на Ломско, че аз мислех да обикалям по Иленци

Tari Tasartir - ние също тази година решихме да празнуваме в къщи (за 1 път) и сега ровя и чета за идеи и организация. Лора (явно щерките са ни адашки) много се вълнува, сама ще си прави поканите, иска да се маскират да ги рисувам, а за погрома не съм и мислила, по скоро за менюто и организацията ...айде ще кажеш как еминало при вас, ние имаме още малко време

# 157
  • гр. София
  • Мнения: 153
militza - ако се запишете при Донкова, ще сме в едни клас с цялата групичка (за сега сме 5-6 от градината) просто ще бъде много весело  Mr. Green ама не и за класната


Да, веселбата ще е голяма, но Донкова както е спокойна, така е и взискателна, което е добре. 16-то ми е резервен вариант, а пък в нейния клас ще е най-доброто приятелче на сина ми, а честно казано двамата в комплект не са много добра комбинация за училище. Аз се боря за едно начално училище в Илиянци, но за съжаление никой тук не знае нищо повече за него. А ми се щеше да чуя и други мнения за въпросното.

# 158
  • Мнения: 2 829
честит рожден ден !!!!

AnMary--да ти е жива и здрава  Диана,весела и щастлива!!!

# 159
  • София
  • Мнения: 1 779


Честит Рожден ден на Диана!

За АнМари

# 160
  • Мнения: 301
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИАНА!!!
Пожелавам ти много щастливи мигове и да носиш радост голяма на мама и тати!!!

# 161
  • Мнения: 2 325
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Диана!!! Пожелавам и да расте щастлива и весела, все така умничка, и да стане най-добрата кака и помощница на мама!!!

# 162
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 551
Честит рожден ден на Диана!Да е жива и здрава и истински щастлива!

# 163
  • София
  • Мнения: 9 454
Честит Рожден Ден Диана! Много здраве и щастие, и много сбъднати мечти!

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 551
ЧРД на Диана   bouquet Нека да расте здрава, послушна и много щастлива и скоро да стане най-гордата кака на здраво бебче  Hug

Общи условия

Активация на акаунт