Набор 2001 (8)

  • 17 622
  • 356
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 886
аз смея да твърдя че от нея минава много бързо Embarassedцелия квартал идва със стелиризирани буркани Embarassed на Ди специално това и помага Hug.Ако искаш мога да помогна bowuu  bouquet

# 271
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 212
аз смея да твърдя че от нея минава много бързо Embarassedцелия квартал идва със стелиризирани буркани Embarassed на Ди специално това и помага Hug.Ако искаш мога да помогна bowuu  bouquet

Ейййй, много благодаря за отзивчивостта. За сега ще чакам да видя дали има ефект от капките и маята  Crazy Аз докато взема и донеса кърмата, ще стане на кисело мляко  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 3 886
аз смея да твърдя че от нея минава много бързо Embarassedцелия квартал идва със стелиризирани буркани Embarassed на Ди специално това и помага Hug.Ако искаш мога да помогна bowuu  bouquet

Ейййй, много благодаря за отзивчивостта. За сега ще чакам да видя дали има ефект от капките и маята  Crazy Аз докато взема и донеса кърмата, ще стане на кисело мляко  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha rotfImbo rotfImbo :rotfImao:ne не се сетих за това doh

# 273
  • София
  • Мнения: 40 958
Докато си подреждах bookmarks ми изскочи това Golden pages - Средни училища > София и Golden pages - Средни училища.

На някой може и да му свърши работа.

# 274
  • Мнения: 2 829
Благодаря ти АнМари
на мен ще ми свърши работа

А някой знае ли ,кога в НДК ще има изложение на училищата  newsm78
нали всяка година има,но кога беше не се сещам newsm78

# 275
  • Мнения: 1 000
Здравейте мамчета....случааааайно попаднах на темата
записвам се да ви следя, че и моята щерка я чака 1-ви клас тази година
Понеже видях, че има майки от надежда....да попитам за отзиви за 102ОУ
има ли занималня...няма ли...
на 1 спирка ми е от работата ....но ако няма занималня...абсурд да седи по 6 часа следобед при мен

За списъка с присъстващите Габи е родена на 05.12.2001

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 22:05 от BgViki

# 276
  • гр. София
  • Мнения: 153
Здравейте мамчета....случааааайно попаднах на темата
записвам се да ви следя, че и моята щерка я чака 1-ви клас тази година
Понеже видях, че има майки от надежда....да попитам за отзиви за 102ОУ
има ли занималня...няма ли...
на 1 спирка ми е от работата ....но ако няма занималня...абсурд да седи по 6 часа следобед при мен

За съжаление точно за това училище нямам инфо, но занималните във всички училища в квартала са до 16.30 ч.

# 277
  • Мнения: 245
Ми не ме върнаха от 17-то СОУ, останах с впечатленеито, че приемат деца и от други квартали, все пак се води с изучаване на френски. Освен това е навътре в квартала ( близо до спирка Вардар на метрото) и може би затова са решили да осигурават и транспорт. Странно, че не мога да намеря кой знае какви отзиви.

# 278
  • Мнения: 3 886
Момичета къде сте темата ни е назад и то много .Аз мисля да оставя в къщи КРИС зада може  каго сестра му спи на обяд да я пази  че предстои на баба им приемане в болница и ми е невъзможно да я мънка и нея newsm78оставяла съм го и се справя  но мен други неща ме притесняват. не децата а с тези болници и корупций #Crazy

# 279
  • Мнения: 4 457
Еххххх каква темичка си имате и не казвате  Crossing Arms
Чак и 8-ма по ред  Tired
То нас не, че ни има в списъка на набора, но...  и ние сме там и то цели 2 бройки  Whistling
Дайте ми време за ориентация и ще се включа по някое време с мнение по.... и аз не знам, каквото  там разисквате  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 2 829
kiara--здравей и добре дошла в темичката ни


за да ви запишат--кажете имената и рожд .дата на децата Laughing

иначе в момента се обсъжда --записването на дечицата ни в училище
някъде вече е започнало записването ,в други училища предстои Peace

# 281
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
 Момичета,я ми кажете частни занимални в района на Лозенец,по-точно около Семинарията? newsm78

# 282
  • Мнения: 4 457
kiara--здравей и добре дошла в темичката ни


за да ви запишат--кажете имената и рожд .дата на децата Laughing

иначе в момента се обсъжда --записването на дечицата ни в училище
някъде вече е започнало записването ,в други училища предстои Peace

  bouquet благодаря за бързия отговор.

Аз май не мога да се включа по въпроса с училищата понеже моите деца вече ходят на училище, при това са втори клас. Системата е различна и училището започва от 5 г.
Успех на всички в начинанието  Peace Ще следя темата  Wink

# 283
  • Мнения: 7 819
Здравей Киара,
Би ли разказала по-подробно за учебната система при вас? Когато имаш време, разбира се.

# 284
  • Мнения: 3 271
kiara, много се радвам да те видя тук  Hug

И аз рядко се включвам, защото Вики вероятно ще продължи в училището, в което е сега, то е частно, Иван Вазов, затова и по малко от актуалните теми мога да взема отношение.

Общи условия

Активация на акаунт