Какво мислите за тези обувки?

  • 1 944
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
И булченски и свръх демоде Rolling Eyes
Кофти са, честно . Мое мнение, но никога не бих ги обула Confused
  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 38
Аз пък обожавам бели обувки, ботуши, дрехи и т. н......, но тези ми приличат точно на булчински. Моите бяха почти същите само че перлени, не ги носих след сватбата, но пък сега малката много им се радва и постоянно се кипри с тях, така че и те си намериха приложение.  Wink

# 17
  • Мнения: 109
Благодаря за обективните ви мнения, май ще ги върна там, откъдето ги извадих и ще чакам да им се върне модата.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 851
Не мисля,че са актуални. NaughtyПък и малко на булчински приличат.

И аз съм на това мнение, не ми харесват.  Confused

# 19
  • Мнения: 6 633
Ми, те баш са си булчински.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 787
Ми, те баш са си булчински.

Да, и аз така мисля. Макар, че в момента няма ли по-нежни сватбени неща? На мен тези ми се струват груби и старомодни. Не бих ги обула, ако трябва да съм честна.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 12:58 от illy

# 21
  • София
  • Мнения: 4 051
Ми, те баш са си булчински.
Да, дори и да им се върне модата, ще стават само за булка...дай ги на "заем" на някоя.
Може да станат с някой много дълъг панталон, от който няма да се виждат подробно, при условие, че им се е върнала модата разбира се.
В крайна сметка "ни вода искат, ни хляб", щом до сега не са пречили и за на пред няма. Дръж си ги в шкафа, пък знае ли човек...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
И булченски и свръх демоде Rolling Eyes
Кофти са, честно . Мое мнение, но никога не бих ги обула Confused
  bouquet

И мое мнение.

# 23
и на мен не ми харесват,имаше си време в което се носеха тези модели

# 24
  • Мнения: 779
не ми харесват

# 25
  • Мнения: 865
Не бих ги носила!Не бих ги държала и в шкафа.Не съм привърженик на идеята "да ги запазя пък ще им дойде времето"Вярно модата се връща ,но само определени детайли от това което е било модерно.Важи и за дрехи ,обувки прически и т.н.Винаги се внасят нови елементи ,материи.Или ги подари на някой или хвърляй смело.

# 26
  • Мнения: 891
Не бих ги носила. Не ми допадат.

# 27
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Не бих ги носила!Не бих ги държала и в шкафа.Не съм привърженик на идеята "да ги запазя пък ще им дойде времето"Вярно модата се връща ,но само определени детайли от това което е било модерно.Важи и за дрехи ,обувки прически и т.н.Винаги се внасят нови елементи ,материи.Или ги подари на някой или хвърляй смело.

подкрепям Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 789
Не ми допада тока Peace
Иначе какво като са бели? Ако ти харесват- носи си ги! Можеш да ги пребоядисаш! Peace

# 29
  • варна
  • Мнения: 1 830
И аз не бих ги обула Naughty.Слагай в гардероба, а пък все някога може и да им дойде времето Wink

Общи условия

Активация на акаунт