Gonul ne cay ister, ne de kahve, gonul muhhabet ister, kahve bahane! ТУРЦИЯ- 5

  • 18 281
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 247

mistik,поздрави и от мен!
Много щастие и усмивки,здраве и спокойствие ,любов и разбирателство изпълват живота ти!

# 61
  • Мнения: 573


Честито и от мен на патерици, mistik! Да си жива и здрава и много, много щастлива!

# 62
  • Мнения: 1 243
"Sana solerim kizim sen ana gelin"
"Na teb kazvam dashte,ti podrazbirai bulka"

Някой може ли даго преведе? baby_neutralЧак до там не  не ми стига турския Grinning
А сега Добро утро!!!
Днес във Варна едно слънчево и хубавичкооо ама само от прозореца да гледаш навън.Ислязох на двора за 5 минути и ми замръзна нослето Laughing.
Отивам да гледам повторението на слави-танцуват ориенталски танци-многоооооо готино.После сев ръщам да пиша.

# 63
  • Мнения: 11 747
Мистик, Честит рожден ден от мен!!      bouquet

Ох, много сте написали, а мен ме няма, така е, като точа ден и нощ! После ще ви черпя със снимки!

Бре, имейла ми трябва да се вижда под подписа ми, ама щом казваш Принцеске, ето - bileomaino@abv.bg

# 64
  • Мнения: 573
Момичето го е превело

Sana söYlerim kızım sen anLa gelin.

Голяма конспирация с тези снимки Simple Smile

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 13:52 от kaigi

# 65
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
То е преведено!
На тебе казвам дъще, ти подразбирай булка!

# 66
  • Мнения: 11 747
На чист български - 'Казвам ти дъще, сещай се снахо'  Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 1 243
ами да -то момичето го е превело=ама няма кой да погледне Embarassed!Извинявам се ,ама аз като видях латиница и изобщо не се задълбочих Embarassed.

# 68
  • Мнения: 418
зДР мОмичета Simple Smile

И така , най-накрая вкъщи ,... е най-обичам след уморителен ден да си дойда у домА Simple Smile...Та за събота ....значи, в събота вечерта излязохме навън с едно приятeлско сем-во, бяхмe в Рио Браво в Таксим ... Има live music....за момчето , което Пеешe  и свиреше на китара, мога да кажа само ,че е е невероятен талант ...През кавъри на Сантана, Ламбади, American bLues до някакви песни дето не бях чувала .... Един път Simple Smile ....Храната е тип мексикан ....Nachos, Fajitas etc. .... Ядохме, пихме и се веселихме дет се вика,,,,, вечерта щях да умра от повръщане (sorry ... Mr. Green Wink , а мъжът ми с кашлица и темепература , плюс болно дете ... Едвa оживяхме до понеделник вечерта ....Но ресторанчето беше супер, ние не се разболяхме заради храната да подчертая, ако имате възможност го посетете преди 14.2. ,че после го затварят и ще отварят поредната механа ....

и ТАКА...във понеделник правихмe тестове на дъщеря ми, всичко се оказа в норма и от вторник я водя  аз на училище ...далече е (в Левент) .,.,.и се поти по пътя, и трябва да се преобличаме , иначе става един омагьосан кръг .... Confused

Къде сте  newsm78   

 Heart Eyes

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3293026/2/ist … ternoon_snack.jpg

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 20:18 от bz

# 69
  • Мнения: 1 243
Аз съм тук! Simple Smile
Радвам с че приятно сте си изкарали  в рестоеамчето  bouquet
Чудя се в Истанбъл ,в Анкара,има ли БГ ресторант?

# 70
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
В Истанбул има, но за Анкара не знам!
dessyi, добре дошла!   bouquet
kaigi добре ти е обяснила! Другото което го има зависи в кой град ще живеете, разходите са различни. За Истанбул мога да ти кажа, че наемите вървят от 500 доо 1500 лири на месец, за разходи отиват към 300-500 лири, за храна зависи, но цените са близки до българските, някой неща тук са по-евтини!
bz, бързо да се оправяте! Благодаря за топлото мляко!

# 71
  • Мнения: 1 243
drize можеш ли някакси да ми обясниш къде се намира или поне в кой квартал е ,как се казва?Или те с амного?Благодаря ти предварително  bouquet
Аз тази вечер ,пак турска вечер съм приготвила -за хапване разбирайте LaughingОбещаха ми ако така поднасям изненади-специалитети-пак да мя пратят на почивка в Турция hahaha
Dessert princes  да не ме забравиш.Само напомням  bouquet
pina днес какво ли е сътворила в кухнята  newsm78  chef
сноюи заради нея бюрек сънувах hahaha

# 72
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
В Авджълар има доста и кафенета и за хранене! Скоро четох за един преселник, който направил ресторант с българска кухня, но не помня къде! Пък и да ти кажа, то българската и турската кухня са много близки!  Wink
Хайде качвайте снимки да ви видя! Мен всички ме познавате!   Mr. Green

# 73
  • Мнения: 11 747
bz, много сте болни бе..!! Оздравявайте!

Цвете, направих баклавата, натъпках се и сега ми е тежко, чак съжалявам... Sad Embarassed Снимка сложих в албума, в подиса ми е.

дризе, БГ ресторант в Истанбул какво представлява, българи ли го държат? Какво сервират, то бг кухня е почти като турска Thinking

Принцес, и аз нямам още имейл за албума.

п.п. дризе, заедно сме писали Simple Smile

# 74
  • Мнения: 418
Момичета отдавна се каня да ви питам , и днес след като се молих триста пати да не се загубя  Embarassed (che deteto me chakashe v uchilishteto) , реших, че е крайно време да питам : КЪДЕ В ИНТЕРНЕТА ИМА website  за дирекции в Истанбул.... Аз си знам само Е5 , Е6 и Sahil Yol ...има ли GPS systems по колите...или откЪде да се снабдя с такова чудо...  Hug

Pina: не питай - ние (т,е, детето де, но то е като цялото семейство да е с такова състояние) сме с хроничен бронхит, нонатопична алергия и астма .... И nai=malkata промяна във въздуха (влajност, градуси)  дъшеря ми прави веднага реакция...Т, храчки, директно в бронхитите удря  Sad Cry....всеки ден инхалации...ето сега ше правим поредната преди да си легне ....Извиявайте ,ако само повтарям инхалации, болни, но това е то ...хронично състояние ....дай Боже да и мине до към пубертета или po=rano, което дойде първо  Peace

Drize =къде тоз Бг ресторант в Аvcilar Simple Smile

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 20:21 от bz

Общи условия

Активация на акаунт