Майски празници 2008 - чужбина

  • 7 573
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
Ние сме се спрели на Гърция също за майските празници, на Халкидики в един приятен хотел на брега на морето, Аll incl. Надявам се да е хубаво, точно там не сме ходили.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Ние сме се спрели на Гърция също за майските празници, на Халкидики в един приятен хотел на брега на морето, Аll incl. Надявам се да е хубаво, точно там не сме ходили.

Ще споделиш ли с нас, моля! Praynig

# 17
# 18
  • Мнения: 404
Как е времето на Халкидики в началото на май? Става ли за плаж?

# 19
  • София
  • Мнения: 6 561
Как е времето на Халкидики в началото на май? Става ли за плаж?
по мое мнение по-скоро не. морето е студено. за плаж е вече към 24 май

# 20
  • Мнения: 3 153
Зависи. И края на април съм се къпала там в приятна вода. Ако е студена-има басейн, където е ок.
Не може да се каже категорично става или не. Ето, през септември се предполага, че там е супер за море, но миналата година направо беше студено и дъждът удави цялото крайбрежие. Време.....к'во да го правиш Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 227
Ретинка за хотела, който си избрала директно ли ще резервираш или с агенция?
Ако е агенция би ли пуснала линк, че и ние  решихме да ходим на Халкидики за празниците, но още не сме избрали нищо конкретно.   

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
И ние сме на Халкидики
А за времето....миналата година ходихме за 24-ти май.Беше дъжд,студ и т.н.но то така беше в цяла Европа Peace

# 23
  • Мнения: 1 224
Ние решихме за тези почивни дни да отидем на остров Тасос. Ще ми е от полза,ако ми споделите някой хотел там,защото не сме ходили все още и нямаме нищо предвид ..  Hug

# 24
  • Мнения: 1 322
Ще помоля за мнения за Посиди холидейс Халкидики

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Ние ще сме в Посиди тази година за първи път.Мнения към 08-май ще дам Wink

# 26
  • Мнения: 1 322
Търсих и в други теми, но мнения за там никъде не открих.

# 27
  • София
  • Мнения: 847
Ние планираме Париж, като сама ще си организирам нещата, както винаги.

Гърция малко по-късничко, нека се стопли хубаво временцето   grinning039

# 28
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ние решихме за тези почивни дни да отидем на остров Тасос. Ще ми е от полза,ако ми споделите някой хотел там,защото не сме ходили все още и нямаме нищо предвид ..  Hug

На Тасос по мое мнение някакъв особен лукс няма.
Така че не е никакъв проблем да отидете на място и да си намерите евтина квартира.
Сещам се напр за 1 хотел на плажа Пефкари - хотел Тасос спахме там 1 ве4ер - беше дупка.Настаняват много българи там - разбира се. А на следващата ве4ер се преместихме в малко семейно хотелче на плажа - стаите имаха тераса и пряк излаз на плажа и беше супер за същите пари. Хотелчето се казваше - Paranga имаше и барче Flutter

# 29
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239

Здравейте,
Аз съм си харесала една оферта за периода 30.04-05.06 за Барселона. Офертата е за 5 нощувки със самолет, в хотел 4 звезди (нощувка +закуска) на фирма Алма Тур. Цената е 699 евро + летищни такси около 64 евро. Моля посъветвайте ме нещо за тази туристическа агениця и как ви се струва цената?

И аз гледах тази оферта, ама май само с гледането ще си остана.
От Алма Тур съм много доволна ходих в Турция и Египет с тях

Общи условия

Активация на акаунт