Доволни ли сте от детските обувки на ф-ма "Барт"?

  • 6 636
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Купувала съм единствено пантофи и гуменки за вкъщи...удобни са за ходене, но ужасно спарват краката на малкия... Whistling
Иначе са здрави!

# 16
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Нашите обувки пък се ожулиха прекалено бързо  Close

# 17
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз купих буйки като беше още мъничка и само пълзеше.Харесаха ми,че бяха от естествен велур и вътре мек хавлиен плат.За жалост обаче ги носихме много малко и за качеството немога да се произнеса,останаха си като нови.Нашият ортопед ми препоръча обувките на тази фирма точно заради липсата на ортопедичен свод.

# 18
на тези дето са писали ,че не им харесват обувките на денди сигурно  имат много пари Money за да си позволяват на два месеца да дават луди пари за обувки.аз купувам за втори път и съм доволна,предните от пролетта не са мръднали,така,че не се колебайте да купите и хубави и за прилични пари обувки!

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
на тези дето са писали ,че не им харесват обувките на денди сигурно  имат много пари Money за да си позволяват на два месеца да дават луди пари за обувки.аз купувам за втори път и съм доволна,предните от пролетта не са мръднали,така,че не се колебайте да купите и хубави и за прилични пари обувки!
нЕ гледай в чуждата паничка Mr. Green

# 20
  • Мнения: 284
Лятото бяхме със сандални на Барт...не мръднаха но той тогава се опитваше да ходи. На есен му купих обувки но те на първия месец се нацепиха и ожулиха много /вече ходеше/ сега ги ползвам за вкъщи като пантофи. Поне да ги доизноси. Но като цяло не съм доволна от Барт.
Ботите му за зимата са на Капчица..много съм доволна.
Хера би ли споделила къде в Ст.З. има обувки и на двете фирми  Peace

# 21
  • Мнения: 9 973
мисля да взема пантофки,дано нацеля Stop

Общи условия

Активация на акаунт