Време за губене: travian.bg - Браузър игра

  • 4 920
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 893
много рано бе?! ама като се има предвид колко се проточи този  Laughing слава богу свърши се, мислех че ще си починем малко, но мъжа ми сега е подел инициатива да се събираме по Травиански на Боженци  Drunk , та пак виси по цяла вечер на компа  ooooh!

# 31
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
И ние тук се събираме разни приятели та се регваме в един район, да правим най - добрият клан на сървъра хааххахах

# 32
  • Варна
  • Мнения: 893
 newsm10 същата работа ... ако не е тайна от кой клан си?  Flutter ние бяхме WM.G сега  Rolling Eyes

# 33
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз бях от OF 2 :о)
Сега съм от G&H.2
:о)
Общо взето с 80% от колегите си се знаем от предните сървъри, а с няколко и на живо се познаваме вече:о)

# 34
  • Варна
  • Мнения: 893
охо враг си значи  Laughing ние ще се запознаваме утре с повечето...иначе варненци се познаваме Drunk

# 35
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Хм, вие варненци сте много несериозни Twisted Evil сега във вторник ходих във Варна, имах си работа, ама целият следобед бях свободна и всички, с които се бяхме уговорили да се запознаваме тц тц тц бяха заети, та си киснах като цивка ooooh!добре, че по пейките на центъра, човек може да се заговаря, че иначе ях да умра от скука Grinning

# 36
  • Варна
  • Мнения: 893
ох мани мани как се натряскахме в събота ooooh! в Трявна дълго ще имаме забрана за достъп Mr. Green

# 37
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
 Grinning Grinning Grinning
Мен как ме тупат в момента .... Ужас, започвам да си мисля, че съм каса CryОпитвам се да събера войска, и си събирам войниците при разни френдс, и тъкмо направя някаква що годе прилична армийка за грабеж ... и някой напада никога ненападнатият ми френд, и ми ги избива:о(

Общи условия

Активация на акаунт