Отчет на набор 2003 - 17

  • 12 595
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 421
 Токущо се връщам от открит урок по математика на малчо.
 Изненадана бях, че всичко си знае детето. Госпожата каза, че е перфектен Heart Eyes, само в началото понякога се притеснява.
 Напоследък установявам, че постоянно ме изненадва с думи, реплики, знания(незнайно от къде придобити), странни въпроси. Абе порастват децата, а на мен май не ми се иска...

 Снощи например се интересуаше в детайли какво означава нарушаване на закона - кога се влиза в затвора, кога арестуват човек, кога се пише акт, кога се слагат белезници - голямо обясняване, голямо чудо ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 7 673
давам марсианци, но какво точно трябва да ми бъде удовлетворението?  Rolling Eyes
Ами дали смяташ, че имат ефект.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
давам марсианци, но какво точно трябва да ми бъде удовлетворението?  Rolling Eyes
Ами дали смяташ, че имат ефект.

мииииииии, как да кажа...  newsm78
С тях и без тях, здравословното състояние на детето ми е едно и също.

И честито за бебето!   bouquet Герой си ти, Ирина  Hug

# 18
  • Мнения: 298
Айде и в новата тема! Hug

 Вики не иска да си пие лекарствата,а снощи пак вдигна температура!Голям инат е направо не знам какво да я правя  ooooh! същата е като баща си!След катастрофата му се наду коляното и едва ходи,но днес отиде на работа 24 часа дежурство.Че тръгна и с колата,как кара като едва си движи крака  newsm78 Аман от инатиииии  smile3511  Днес пак сме на преглед и личната ще изпише още куп лекарства и как ще ги пием не знам.

 Албумчето става все по-хубаво  Hug  Най-накрая да вида пораснали дечица,че от бебешката тема все бебоци гледам и с мойто в къщи   Crazy  сладури са ама сега с наборчетата си е друго  Wink  малки хора са си все пак.
  

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
досега разглеждах албумчето...
Какви сладки дечица  Hug

# 20
  • Мнения: 687
И аз като Шани не съм забелязала особена промяна от приемана на витамини.
Гледам да наблягаме на пресните плодове и зеленчуци - ябълки, круши и моркови са основните през този сезон. Предпочитам да ги яде цели/нарязани и рядко му правя фрешове.

Прегледах новите попълнения в албума.
Наистина са големи сладури всички Hug

# 21
  • Мнения: 14 133

 Вики не иска да си пие лекарствата,а снощи пак вдигна температура!Голям инат е направо не знам какво да я правя  ooooh!
 
Кой ли ги иска?  Joy И при Сашо гълтането на лекарства е мисията не чак невъзможна, но доста трудна.  ooooh! Правя се на лошата майка и не се давам, докато не глътне, каквото трябва. Crossing Arms Понякога и наливам в гърлото насила разтворени прахчета и сиропи.  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 839

 Вики не иска да си пие лекарствата,а снощи пак вдигна температура!Голям инат е направо не знам какво да я правя  ooooh!
 
Кой ли ги иска?  Joy

Наш Георг  Laughing И то на драго сърце  Mr. Green

Никакви витамини, нищо не давам  Naughty

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И моите обичат да пият лекарства.
Затова ако се наложи да давам АБ, то той е на капсули. Тези разтворимите - голяма гадост  Sick

Дива - чество, туряй сладкишите си в албумчето, не се помайвай  Laughing

# 24
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
здравейте и от нас!много се загледах в началната страничка-много хубаво жабешко настроение:)))))
ние преди 2 седмици бяхме на куклен театър!Имаше реклама от Марсианци!на края си тръгнахме с едно бурканче витамини!Имаше и хартиени куклички -марсианци,но на нас ни се паднаха хапчетата!Жорето се разплака,че не му се паднала кукличката Joy,а аз се кефих,че изкярихме витаминките!Макар че той по принцип си ръфка лимони,грейпфрути,моркови и де що види плод...
С даването на лекарства нямам абсолютно никакъв проблем!
болните дечица да се оправят бързичко,че майчетата много страдат....
п.п.
на мене ли ми се струва само,че списъчето се увеличава? Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 4 397
и моя обича лекарставта, само АБ е проблем, но и него го пием в краен случай, последния път педи искаше да ми изпише капсули ама незнаех дали ще ги пие  newsm78, само това ни е проблема с лекарставата, смуче гълта всичко ама ако е напче за преглъщане се почва едно давене  ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 448
Като по-малък изобщо не понасяше сиропи и съм го свикнала да му ги давам със спринцовка, но напоследък нещо се е запалил и само иска да му давам лекарства, чудя се с какво да го излъжа и му направих сироп от мед , вода и лимонов сок.Много е доволен.И много харесва да му пръскам гърлото с Тантум верде, чудя се къде да го крия вече  Simple Smile. Един ден намерил Стеримара с които му промивам носа като е болен и го изпръскал целия вместо дезодорант.Гледам косата му мокра и като ми каза какво направил направо паднах Simple Smile
Иначе за витамини ние пием само Ескимо кидс, заради рибеното масло но ни е предписан от лекар.Много съм доволна.

# 27
  • Мнения: 2 839
Иначе за витамини ние пием само Ескимо кидс, заради рибеното масло но ни е предписан от лекар.Много съм доволна.
А! Ей това вече е нещо което може би бих давала. Ще поровя сега да чета за него.

Шани, тук в офиса нямам ни една снимка, трябва ако се сетя от къщи да кача. Занемарила съм работата със снимките, даже и на сайта им не качвам вече.

# 28
  • Мнения: 298
Такааааа,неи се здобихме и с антибиотик.Този път е сироп,ама не се надявам да е лесно и с него.Fromilid  така го разчитам но го нямаше в аптеката,че ще го търсим след обяд и без това се пие на 12ч и чак за довечера.
 Свраче,Вики много се радва на аватара ти,и твоите постове ги четем и пак и пак и пак......заради жабче!Имаш си фен  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 448
Fromilid много горчи и дано да не го повръща, по едно време нашата педиатърка друг не знаеше и се виждах в чудо как да го давам, той върви със спринцовка правете си изводи за каква горчилка става дума.
Има го и във вариант Клацид на друга фирма същия антибиотик, но е по-скъп.

Общи условия

Активация на акаунт