Пак тъп въпрос, ма като не знам - питам!

  • 2 059
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 596
Правила съм подобни комбинации Heart Eyes
Което е най-добро за бебето,това!
Ако питаш мен,мога да направя вече изложба от шишета и биберони Mr. Green
Оказа се,че Авент и Нук най-добре се понасят.
Мойто бебе има много силен смукателен рефлекс,в момента е на 8 месеца без няколко дни и давам мляко с биберон с 2 дупки.Иначе другите направо му преливат в устата.

# 16
  • Мнения: 27 524
Оказа се,че Авент и Нук най-добре се понасят.
Мойто бебе има много силен смукателен рефлекс,в момента е на 8 месеца без няколко дни и давам мляко с биберон с 2 дупки.Иначе другите направо му преливат в устата.

Това все едно аз съм го писала.  Simple Smile И при нас така. Затова имах ужасни рагади по гърдите и затова минах на двойка и тройка биберони също след 8-ми месец  Peace

# 17
  • Мнения: 15 379
Боже, а аз си мислех, че само ние пием още с биби 0+, с повече дупки се олива, а и понякога се скъсва от рев и не иска да си пие млякото, докато не си получи шишето с малка дупка  ooooh!

# 18
  • Мнения: 872
Аз пък съм забелязала моята щерка,че,ако е по-твърда бибата не иска да пие с нея,независимо колко е голяма дупката.Иначе Авент с цепката най-харесва.

# 19
  • Мнения: 331
Аз имам биберон на Чико, който е от тези с малкия диаметър, а не от големия, който става за шишетата на Авент. Този точно биберон се намира на шише на Нук - пасват си идеално, но моята щерка не иска да пие от него именно защото и тя си търси биберона с малка дупка все още. Не съм го пробвала обаче за по-гъста храна като например каши или нектари от плодове - за тях може да е ок...  newsm78

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Пандора на чико бибите за широкото шише стават на Нук шишетата. Лично аз не ползвам Нук но имам една, две приятелки и те ползват и са много доловни..та едната смени бибите с тези на чико.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 161
Аз ползвам на Playtex. Много съм доволна.Има тесни и широки, ние сме с по-тесните харесаха ми повече-визуално. Лесно се разглобяват и почистват. Ползвам и за мляко и вода. Смятам да си поръчам и чаши като пораснат още малко.
Дано да съм успяла да го копна правилно http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_45_158&products_id=3202

# 22
# 23
  • Мнения: X
Хм,  Thinking а вярно ли, че бибероните на Avent почнали да ги правят с по-мек силикон?


Така е то............едно време баба на село имала един биберон и едно шише, а ние сега това лии, онова лиии, като, че можеш да си смениш циците примерно с някои с по-различна пропускливост и мекота  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 784
Аз дори съм пробвала биберон на Нук с шише Авент и пак става. Но Калоян не ги хареса тия биберони, пристрасти се към Авент-а и това си е - друго не признава. Също все още си пие млякото с 1 номер.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хм,  Thinking а вярно ли, че бибероните на Avent почнали да ги правят с по-мек силикон?
Не съм чувала такова нещо но ние ползваме само каучукови биби за шишетата. Иначе залъгалките му са от силикон..там пък не ще каучук...луда работа ooooh!

# 26
  • Мнения: 89
Пандора на чико бибите за широкото шише стават на Нук шишетата. Лично аз не ползвам Нук но имам една, две приятелки и те ползват и са много доловни..та едната смени бибите с тези на чико.


E след като са доволни, защо ги сменят? Thinking Аз ли съм тъпа или нещо не съм прочела из темата...?

Бтв, да кажа, че храня бебо само с НУК от самото начало - каучукови биби. Спазвам си бибероните - за вода с малка дупка, а за АМ с голяма. Много ги харесва. Но само с тесните шишета. Имам и едно стъклено от новите - First choice:
, но много силно засмуква и смачква тази голямата част на биберона ( не знам как да го обясня) и имам чувството, че засмуква въздух от дупката м/у горната му устна и бибата (оле, аз нищо не си разбрах, камо ли пък вие Laughing) Ако на някой друг му се е случвало, да каже плс.
Пробвах и с Авент, защото помпата ми е такава, ама не щя и да чуе, целият се оля, явно и силиконът му е твърд, а пък и формата е различна. Рева, докато не му дадох Нук. Така че си е до детето, пак да повторя всички преди мен. Simple Smile Peace

# 27
  • Мнения: 1 536
На чико бибите са страхотни, меки и удобни, но шишетата са тесни и трудно за миене и в бибите им има някакво балонче отдолу, което явно служи за въздух, но не действа. Поне тези, които купих тук, де.  Peace Другото, което ме разочарова в чико е това, че след около две седмици ползване, започват да текат. Ако се наклони с вода, сок или мляко за повече минута, тече от пръстена, което е досадно и изнервящо.  Crazy Но пак казвам, не ме изяждайте, че може това да е само в тукашните чико  Simple Smile

Не разбрах защо заключихте предишната тема  Laughing
не само  в тамошните,аз имам същите наблюдения и тук

# 28
  • Мнения: 1 536


[/quote]
 Имам и едно стъклено от новите - First choice:
, но много силно засмуква и смачква тази голямата част на биберона ( не знам как да го обясня) и имам чувството, че засмуква въздух от дупката м/у горната му устна и бибата (оле, аз нищо не си разбрах, камо ли пък вие Laughing) Ако на някой друг му се е случвало, да каже плс.
[/quote]



Днес си взех едно такова шише,мисля,че си дадох парите на вятъра.Не само ,че се получава това засмукване,както се изразяваш но и е невъзможно да разбиеш млякото вътре.
Забелязали ли сте ,че на чико шишетата имат едно като кръгче в горната част на капачката?Върха на  бибата влиза там и разбиваш АМ с водата без да излезе в капачката и да напръска всичко наоколо.
шишето на Нук и да го обърнеш не можеш,само право.Толкова ли не можаха да го помислят и това

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 17:52 от сузи

# 29
  • Мнения: 89
Това за млякото е кофти, да. Аз го разбивам в Авент (добре са го измислили капачката да притиска дупката на биберона) и после пресипвам. Играчка е, но.. Понеже на Нук дупката е отстрани, явно ен са могли да измислят как да я затапят.
Бтв с какъв биберон е това шише, което си купила - силикон или каучук? Защото си мисля, че понеже силиконът е по-твърд, няма да го засмуква така.

Общи условия

Активация на акаунт