Ягодка-обсъждане на продуктите-февруари

  • 69 606
  • 1 366
  •   1
Отговори
# 15
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Цитат
Бастет, а за каква кожа и възраст е ? /за протокола - 29 години, суха кожа /

Nik's Mom обсъждали сме го и друг път - за хидратиращите продукти - няма значение от възрастта, те са подходящи за всякаква възраст! 
Вичи, мерсииииии  bouquet, пропуснала съм го това Blush. Значи мога да си го поръчам Mr. Green!

# 16
  • Мнения: 3 094
Ама нищо интересно няма в новите Top 20.... newsm78

има огромна туба хидратиращ крем на Гатино за без пари направо http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=71164&CatgId=15

И аз в него се загледах - някой дали може да даде отзиви?
Други неща имам на Гатино и съм доволна. Правила съм си и терапии в салон с Гатино - адски съм доволна. Предполагам, че и това си струва. По-скоро е за млада кожа, която се обезводнява и изпръхва лесно, но не пречи да се използва като допълнителен продукт от всяка възраст.

# 17
  • Мнения: 14 490
belka, благодаря Grinning

# 18
  • Мнения: 776
Vi4ito, Bastet, благодаря за инфо-то  bouquet
Щом не е подходящ, може ли да ми препоръчате някакъв друг околоочен за 34+ Praynig

# 19
  • Мнения: 3 094
Vi4ito, Bastet, благодаря за инфо-то  bouquet
Щом не е подходящ, може ли да ми препоръчате някакъв друг околоочен за 34+ Praynig

Държиш ли на марка? до около каква сума?

# 20
  • Мнения: 36
Кръци,Kiora благодаря ви  Hug

# 21
  • Мнения: 1 368
Vi4ito, Bastet, благодаря за инфо-то  bouquet
Щом не е подходящ, може ли да ми препоръчате някакъв друг околоочен за 34+ Praynig

Четох добри отзиви за този : http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56768&goChar=E , и Монда го препоръчваше(като добра серия на Ести за анти-ейдж). Аз лично също се замислям за себе си , като ми свърши прословутото Шисейдо(от което също много съм доволна.)

# 22
  • Мнения: 1 013
Момичета, имате ли отзиви за този околоочен?
http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55548&CatgId=17
Трябва ми за подарък на 34 годишна дама, търсен ефект: превенция и изглаждане на финни линии. Напоследък по БГ списания обаче чета противоречиви статии - веднъж го дават за жени и мъже около 30-те, т.е. под 30, друг път за 30+, вече съвсем се обърках ooooh! Crossing Arms Ако е слаб и е за под 30, моля ви препоръчайте ми друг Praynig  bouquet

геловете не стават да над 30, освен ако не са стягащи, а този на Ла Прери не е.

аз съм го ползвала преди една година /29г/ този гел  по препоръка на една консултантка, с цел борба с подпухналост и умора около очите. Успокоява, охлажда някак си... Доволна съм, но определено е за около 30 години. Защо не й вземеш прословутата хайверена капка от тази серия...Много зависи от кожата и и състоянието на околоочния и контур, но има и други кремчета, които са добри от марките Шанел, Клиник, Ести Лаудер, Диор/пиша тях, защото съм ги ползвала/

# 23
  • Мнения: 1 013
момичета, за тези със сух очен контур и с цел заглаждане на фини линии искам да препоръчам това кремче - в момента го ползвам и от няколко намазвания виждам как страхотно овлажнява и подобрява състоянието на бръчиците и контура въобще, много съм доволна, пробвайте го. Само да добавя, че е доста гъст и е най-икономичният околоочен, който някога съм ползвала.

http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=37897&goChar=K

# 24
  • Мнения: 776
Vi4ito, Bastet, благодаря за инфо-то  bouquet
Щом не е подходящ, може ли да ми препоръчате някакъв друг околоочен за 34+ Praynig

Държиш ли на марка? до около каква сума?

Bastet, не държа на марка, до 120 $  bouquet

Vi4ito, мерси Hug, а този на Шисейдо, който ползваш от серията Benefiance ли е? Че те нали са 2 вида - ревитализиращ и някакъв по-концентриран? Rolling Eyes

mamaLina, благодаря за съвета, но кредитната ми карта значително ще олекне Crazy, ако взема хайверената капка. Вярно, че "пазя поведение" и гледам хубав подарък да взема, но след такава поръчка може и да ме изгонят от вкъщи Mr. Green А ти, споменаваш Шанел, кой по-точно си ползвала и си доволна?  bouquet

Благодаря предварително за отговорите! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 271
има и добри предложения  например ето този крем на нина ричи
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=48551&CatgId=15
ползвала съм техни неща и  съм много доволна  в момента позвам и серумчето което беше намалено на 30$  ухае невероятно а кожата ми става много мека

а декоративна на нина ричи ползвала ли си? питах в старата тема за фдт, които са сега в топ 20 намалени

Имам фон дьо тена на Нина Ричи.Миналата година пак беше в намаленията само че струваше 24$ и си го купих на сляпо.Мога да кажа че съм много доволна.Стои естествено на лицето,средно покривен е и  има матиращ ефект,което го прави подходящ за лятото.Според мен  е за смесени към мазни кожи,моята е такава и ми пасва добре.Цвета си го уцелих -04,има го и сега и изобщо не е толкова тъмен както изглежда.Според мен 01 и 02 са много светли и съответно за много бели кожи иначе се рискува ефекта маска.Спокойно мога да подредя фон дьо тена на Нина Ричи по качество до тези на Ланком .За съжаление не мога да кажа същото за сенките.Нямат блясък и стоят като брашно на очите.

# 26
  • Мнения: 1 013
Vi4ito, Bastet, благодаря за инфо-то  bouquet
Щом не е подходящ, може ли да ми препоръчате някакъв друг околоочен за 34+ Praynig

Държиш ли на марка? до около каква сума?

Bastet, не държа на марка, до 120 $  bouquet

Vi4ito, мерси Hug, а този на Шисейдо, който ползваш от серията Benefiance ли е? Че те нали са 2 вида - ревитализиращ и някакъв по-концентриран? Rolling Eyes

mamaLina, благодаря за съвета, но кредитната ми карта значително ще олекне Crazy, ако взема хайверената капка. Вярно, че "пазя поведение" и гледам хубав подарък да взема, но след такава поръчка може и да ме изгонят от вкъщи Mr. Green А ти, споменаваш Шанел, кой по-точно си ползвала и си доволна?  bouquet

Благодаря предварително за отговорите! Heart Eyes


мила Киора,
 
70 евро е цената в Ягодата  Money, което е под 120 долара!!! На Шанел съм ползвала този http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49377&goChar=C, много повече ми хареса от един Диор примерно.   chef Успех в шопинга и пиши какво си и взела Peace

# 27
  • Мнения: 14 490
Celebre, много ти благодаря за подробния отговор    bouquet

# 28
  • Мнения: 1 368
Цитат
Vi4ito, мерси , а този на Шисейдо, който ползваш от серията Benefiance ли е? Че те нали са 2 вида - ревитализиращ и някакъв по-концентриран
Киора ползвам другия  Benefiance Concentrated Anti Wrinkle Eye Cream от който съм очарована!

Мама Лина защо пускаш бомбата baby_neutral(Майтап е това) - аз и без това харесвам Канебо, може и да послушам съвета ти за този околоочен! Благодаря за това,че сподели впечатлението си от него  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 094
Vi4ito, Bastet, благодаря за инфо-то  bouquet
Щом не е подходящ, може ли да ми препоръчате някакъв друг околоочен за 34+ Praynig

Държиш ли на марка? до около каква сума?

Bastet, не държа на марка, до 120 $  bouquet

Vi4ito, мерси Hug, а този на Шисейдо, който ползваш от серията Benefiance ли е? Че те нали са 2 вида - ревитализиращ и някакъв по-концентриран? Rolling Eyes

mamaLina, благодаря за съвета, но кредитната ми карта значително ще олекне Crazy, ако взема хайверената капка. Вярно, че "пазя поведение" и гледам хубав подарък да взема, но след такава поръчка може и да ме изгонят от вкъщи Mr. Green А ти, споменаваш Шанел, кой по-точно си ползвала и си доволна?  bouquet

Благодаря предварително за отговорите! Heart Eyes


Това е от 30 и няколко години нагоре, ама е с 10 долара по-скъпо.............http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=72727&goChar=L

Общи условия

Активация на акаунт