ПЛЕВЕН - февруарска

  • 13 190
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 860
Да ви е честит и да си го ползвате със здраве  Mr. Green
Ако ни обясниш как точно да го ползваме,ще сме ти много благодарни. Mr. Green
Леле,леле,сега пък си си сложила яйца-сърца.Ако продължаваш така,ще се наяждам само като ти гледам аватара. ooooh!

# 16
Оп и аз тук.И аз ги виждам Simple Smile,ама гол мъж не  Cry

Сега видя ли го Mr. Green?
Е сега го видях малеее е не това се вика мъж.От довечера ще карам моя да прави преси и той да има такива  smile3521

# 17
  • Мнения: 872
Сложих си нов аватар, надявам се на някоя да не й се дояде омлет  Grinning
Не,ама тия сърца ми навяват едни романтични настроения,пък мъжът ми го няма ...

# 18
  • Мнения: 1 951
Много любовни нещо станахте...а наготвихте ли, изпрахте ли,децата спретнахте ли а?  Mr. Green


Госпожо Маргарита Дикова, отново съм впечатлена от вашият адекватен аватар.  Laughing А Атракция в някакъв момент просто ще си изпроси боя с тези нейните, не я е срам.

Тук е момента да призная, че този Атракция, която тези дни е на лов за аватари ми го хариза  Heart Eyes

di_p, пицарията е над Лайфа по посока Панорамата.

Аз ще съм с колата. Имам 3 свободни места, че едното е заето от столче. Ако някой иска мога да го взема с мен. Ще дойда към 20.00 - 20.30. Точка А е "Сторгозия" - точка Б е пицарията  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 9 860
Много любовни нещо станахте...а наготвихте ли, изпрахте ли,децата спретнахте ли а?  Mr. Green
Ти пък Whistling,то мъже,то шоколади...ти за готвене и пране ми говориш Flutter.

# 20
  • Мнения: 5 026
Много любовни нещо станахте...а наготвихте ли, изпрахте ли,децата спретнахте ли а?  Mr. Green

АбсИлютно. Даже успях да оцветя част от прането с една нова моя блуза  ooooh!
Да не ми мине котка път, съм пазарила свеки за гледачка, да си дойде по-рано и  по магазините. Наумила съм си да обикалям книжарници.Детето вече иска приказки, а и за баща му подаръка да купя.


Атракция, която тези дни е на лов за аватари ми го хариза  Heart Eyes
Тук е момента да давате заявки ,какъв аватар желаете да ви краси профила и аз ще ви го доставя  Grinning

# 21
  • Мнения: 872
Дикси,аз пък мислех,че си снимала учебниците си и тъкмо щях да кажа,че си ги изяла с кориците от четене.

# 22
  • Мнения: 872
Мойто дете спи вече два часа и половина,чудя се дали да не я будя вече,не е яла от 11 часа. От известно време почна да спи по корем и така отнася по 3 часа  Shocked

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Мойто дете спи вече два часа и половина,чудя се дали да не я будя вече,не е яла от 11 часа. От известно време почна да спи по корем и така отнася по 3 часа  Shocked
Завиждам ти за спането,благородно де. Моята спи час и половина .Като будилник е. Аз си мечтая за 2 часа поне ,да почина малко,но няма.

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Забравих да кажа,че този мъж и аз бих го ползвала,ама как newsm78  Joy
Поздравления за хувавото начало на темата,Атракция!

# 25
  • Мнения: 5 026
Божидар от 2-3 месеца, започна да спи по 2-3,че и 4 часа. До преди това по половин час дремеше и после крииив  Crazy Не го будя никога-да спи колкото иска, че вечер и без това, по-рано от 23ч не заспива.

# 26
  • Мнения: 2 070
Идеални са яйцата. Атракция, щом си на лов, намери един подходящ и за мен. Само да не е много бременен.

# 27
  • Мнения: 325
Оооох направо се зомбирах с тоя Ла Редут. Ами и на любезни съфорумки досаждам с тъпи въпроси  Simple Smile . Голяма краста.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Леле много сте бързи......аз докато разбера, че има нова тема и вие сте стигнали до 2 стр. ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 951
Аз съм доволна от 1-2 часовото му спане. Така си запива вечер най-късно в 21ч. Рахат  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт