Коя от тези къщи Ви харесва най-много?

  • 5 646
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Харесват ми номер 1 и 5, но ми идват малко големи. Номер 6 като че ли е най-подходяща, защото има от елементите на 1 и 6 и е по-малка.
Искам да е малка, кокетна и светла и да имам поне 1 огромна стая. Въобще много са ми изискванията Laughing Rolling Eyes

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
За себе си бих избрала №3, защото ми допада като разпределение, струва ми се най-функционално. Освен това има 3 спални и кабинет,дневната част включва и кухнята и трапезарията, мен това ме устройва Mr. Green .Външният вид винаги може да се променя.

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 18:28 от ljuboznatelna

# 17
  • Мнения: 1 800
На външен вид ми харесва #6, а за вътрешно разположение #1.
причината, от опит, не е много удобно спалнята да е до входната врата. по- добре е, или на 2-ри етаж, или в задната част на къщата. при номер едно ми харесва, че кухнята не е централно място и е отделена.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 603
№ 5 - заради големите прозорци /не харесвам домове, в които няма достатъчно светлина/.
№ 3 - веднага ми стана симпатична, ако ставаше въпрос за мен, мисля че, нея бих си направила.

# 19
  • Мнения: 2 865
2 и 7 ми харесват като се абстрахирам от фасадата, само по разпределение.

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Номер 1 и номер 5 са 1:1 еднакви, само че са в различни цветове и са обърнати. Номер 5 е пресъздадена по-начин, по който не се виждат част от прозорците все едно има по малко прозорци от номер едно. Вгледайте се  Simple Smile


Номер 1 и 5 са големи и много красиви. Номер 6 е едноетажна и по-малка, но също много красива. Зависи вие какво искате и какво може да си позволите  Simple Smile

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 22:03 от doniboni

# 21
# 22
  • Мнения: 103
На мен най-много ми харесаха No: 2  и No:6 Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Номер 1 и номер 5 са 1:1 еднакви
Поздравления за наблюдателността!   Simple Smile   bouquet

# 24
  • Мнения: 533
Къща номер 3 ми харесва , но по принцип този стил не ми е по вкуса.

# 25
  • Мнения: 721
Всички са готини. Пожелавам ти скоро да имаш такава.

Ако става въпрос за къща в България бих избрала № 3. Останалите ми приличат на къщи от митичната улица Вистирия Лейн на Отчаяните съпруги... Не ми се връзват с родния пейзаж.

# 26
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
аз съм за номер 2  Peace
Естелия гледай на теб да ти харесва , а не на нас, Peace
пожелавам ти скоро да си имаш мечтаната къщичка Peace

# 27
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Можеш да си харесаш кое да е разпределение, независимо от стила, защото в крайна сметка то е по-важното, а архитекта да предаде на фасадата характерния вид. Както виждаш видът се оформя от разчупения покрив с определен наклон,разните му кулички, облицовката и вида на прозорците.

# 28
  • Мнения: 734
Поплакнах очички в тези къщички.... newsm68
Като че ли най-много ми допаднаха 1 и 4, обаче всичките си имат нещо различно и красиво, което в другите не се среща...

# 29
  • Мнения: 1 128
Която и да е от двете без вьншни стълби... Mr. Green
Хора разни, приоритети разни
Мразя стьлби, пьк и в семейството имаме вьзрастни хора, ние сьщо ще остареем някога и колкото по малко толкова по добре Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт