Съдомиялна Candy

  • 21 037
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
И аз и кумата ми сме със съдомиялни Канди, еднакви, нямат грешка вече почти 3 години  Peace
Погледнах в сайта няма ги вече тези модели.

Е нищо, напиши им модела може някъде да намеря нещо

# 16
  • Мнения: 5 001
модела е csf 458 e

# 17
  • София
  • Мнения: 676
Моята е Канди за 15 комплекта. Изобщо не съм доволна, но може и късмет да е... Постоянно "забива". Както си работи и изведнъж спира и започва да мига светлинния индикатор, но по-нетрадиционно... След това трудно reset-ва, налага се да я пускам по сто пъти от началото...

# 18
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
абе, не е същата май - т.е. много си приличат,  Mr. Green, само че нашата е клас ААА, и е инокс. Може и оттам да се вдига цената. А , супер странно, че не успях да я намеря никъде като снимка  newsm78 Иначе като спесификации, май са едни и същи, само че нашата няма "самопочистващ се" филтър. Сигурно нашата е някаква модификация на CDI 2012. ( макар че пък в левия ъгъл на съдомиялната си пише CDI 2012. newsm78 Ще потърся още малко - може и да открия някъде....

А може ли ако не е много нахално Embarassed да и отвориш вратата и да я нащракаш няколко пъти- ей тъй да си начеша крастата и да и се порадвам! Сякаш и аз се сещам,като я гледах в магазина, че там където и са бутоните пишеше за клас:ААА  и кое и е инокс, че не вдянах,нали е за вграждане newsm78  А имаш ли горна пръскалка? И метални-инокс-или както се казва там; ли са ти перките?

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз за пералнята чакам 5м. една част, която е от същата марка.

какво чакаш и от кой сервиз?

# 20
  • Мнения: 103
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=215419
дано да ти свършат работа. Извинявам се, че е пълна (даже попрепълнена ), ама ей сега си влизам вкъщи и нямам време да я изпразня Simple Smile перките са пластмасови (бели).За горна пръскалка - не съм сигурна - май няма... А под инокс - имам предвид, че отвън не беше бяла, а сивкава такава ( в магазина ни казаха, че е с иноксово покритие - ако те са ни излъгали, и а з те лъжа сега  Mr. Green )

# 21
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Огромно мерси! Hug Е тая ще е! До 2-3седмици трябва да съм я купила и ще се похваля!

# 22
  • Мнения: 101
Нашата съдомиялна  е  същата.  Канди 3ААА за  1 2 комплекта. Купихме  я  от  Денси в  началото  на  годината. 699лв вградена.
Важно е  да  е  свързана  правилно. Използва  се  по  възможност  един  маркуч за  изходящата  вода. Когато  я  купихме и  монтирахме, работи  три  дена  и  пусна  аквастоп. Чакахме  три  седмици  майстор и  се  оказа, че  при  съединяване  на маркуча е  използвана  мека  сглобка, която  се  е прегънала навътре и това  не  се  вижда  отвън. Най-добре  е  водата  да  се  отвежда  с  един  цял  маркуч  без  сглобки. Иначе и  аз  съм  доволна, че  си  купихме  съдомиялна. Друго  си е.

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 19:08 от kalinka2

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
При всяко положение е добре майстор да си ви я монтира съдомиялната.Не е лъжица за всяка уста  Mr. Green  Peace

# 24
  • Мнения: 1 800
Ние сме със съдомиялна Канди, това е най-неуспешната ни покупка от всички ел.уреди вкъщи. За една година е ремонтирана два пъти в сервиз. Има три години гаранция и я ремонтират безплатно, но много бавно, все чакат от Италия да дойдат платки за подмяна и са ме оставяли на два пъти за по месец-два без миялна. Повече никога не бихме си купили ел.уред на тази марка. Като цяло се убедихме от опита си, че немските уреди са най-добрите.

# 25
  • Мнения: 47
До 2-3седмици трябва да съм я купила
Промоцията на тази съдомиялна машина за вграждане Candy 2012 - 649 лв. в Технополис е до 08.02, в следваща брошура просто не се знае дали ще е на същата цена Wink

# 26
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
До 2-3седмици трябва да съм я купила
Промоцията на тази съдомиялна машина за вграждане Candy 2012 - 649 лв. в Технополис е до 08.02, в следваща брошура просто не се знае дали ще е на същата цена Wink

Не знаех, че е до 8.02 Много ти благодаря, трябва да се засиля значи...

# 27
  • Мнения: 47
Не се притеснявай. Сега прерових в предни брошури на Технополис и видях, че са я пускали преди време пак на промоция с разлика +10 лв. В събота 09.02 излиза новата брошура, така че пак може да е в промоция или в следващата.Simple Smile 

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това с промоциите е бошлаф работа. Следя брошурите и на Техномаркет и на Технополис от година и нещо- пълна заблуда. Това което е уж на промоция, няма голяма разлика всъщност в цената и след промоцията продължава да си е на "промоционалната" цена.  Мижай да те лъжат е в повечето случаи.

# 29
  • Мнения: 47
Май нещо такова се получава. Wink

Общи условия

Активация на акаунт