За козметиката тук и там

  • 2 069
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 436
От българската козметика ползвам само маските за лице на Регал. Чудесни са съдържат повечето бяла глина и действат много хубаво. Правят кожата мека, свежа и гладичка.

Иначе другите неща си ги взимам от тук защото има доста натурални продукти, които не сам виждала в Бг.

# 16
za mene razlika niama polzvam edna i su6ta kozmetika  v BG i izvun neia i ne vigdam nikakva razlika, stava vupros za Garnier

# 17
  • Мнения: 4 629
И според мен има разлика в полза на козметиката, която си купувам тук  Wink

# 18
  • Мнения: 2 381
Цитат на: zaiche-baiche
za mene razlika niama polzvam edna i su6ta kozmetika  v BG i izvun neia i ne vigdam nikakva razlika, stava vupros za Garnier

Зайче къде живееш? На мен майка ми праща пт БГ Гарние. Направо се шашнах с козметиката тук. Кожата ми се покрива с лишеи всяка пролет и става супер чувствителна. Само Гарние ми помага....

# 19
giveia v USA i naistina nevigdam razlika, no az izob6to ne sum s 4ustvitelna koga, taka 4e kakvoto i da sloga vse taia

# 20
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Niki1
Кожата ми се покрива с лишеи всяка пролет и става супер чувствителна. Само Гарние ми помага....

При вас не продават ли Гарние?

# 21
  • Мнения: 2 381
а, де? и аз съм в САЩ.... Ползвам шампоан, но крем никъде не мога да намеря.  Купувах на Клиник и като ми свърши лосиона докато си купя нов и стана обрив (червени петна и олющване на кожата). Майка ми прати от БГ за нормална до суха кожа и всичко беше ок. Сега си купих на Estee Lauder - уж по-качествена. След 10 мин кожата пак изпръхва. Намерих се в чудо вече.

# 22
  • Мнения: 4 399
Цитат на: Niki1
Сега си купих на Estee Lauder - уж по-качествена. След 10 мин кожата пак изпръхва. Намерих се в чудо вече.


Ники, аз полуЧих една ужасна екзема на лицето от козметика на Estee Lauder. Колкото и да е реномирана и скъпа тая марка ме изпълва само със страх. Преди това никога не съм имала козметиЧни проблеми, а сега толкова много трябва да внимавам... При вас има ли медицинска козметика? Откакто ми излезна екземата аз ползвам само медицинска козметика и съм много доволна. Чух наскоро Че марката която ползвам се е появила на БГ пазар на доста по-ниски цени. Но мен ме е страх, знам ли какво е това дето ще е толкова по-евтино.

# 23
  • Мнения: 2 381
Ти ме уби направо. В интерес на истината никакъв резултат вече 2-ра седмица. Кажи някоя марка да търся, ако трябва ще пращат от БГ пак. Кожата вече почва да ме боли. Хич не е приятно. Съжалявам за оффа:) Прерових в Красива мама обаче там си говорят за лекарства, които на мен нищо не ми говорят.

# 24
Niki1 mai kogata ti e mn 4ustvitelna, za6to ne probva6 s niakoia kozmetika za bebeta, az 4esto izpolzvam losionite za tialo na malkia  Laughing

# 25
  • Мнения: 114
Цитат на: Niki1
Ти ме уби направо. В интерес на истината никакъв резултат вече 2-ра седмица. Кажи някоя марка да търся, ако трябва ще пращат от БГ пак. Кожата вече почва да ме боли. Хич не е приятно. Съжалявам за оффа:) Прерових в Красива мама обаче там си говорят за лекарства, които на мен нищо не ми говорят.


Ники, от медицинската козметика мога да ти препоръчам на La Roche-Posay серията Toleriane. моята кожа обаче е ненормално суха, през зимата изпръхва, появяват се лишеи и за това ползвам крем за лице Nachtkerzen на Dr.Teiss, но то е немска козметика, не знам ще я има ли при теб /в БГ я има, не знам с какво качество/. Гледах, че мамите от БГ препоръчват и серията на Биодерма за суха кожа, но аз не съм я пробвала. Шампоан ползвам само бебешки- или на Пенатен или на Бюбхен. Сапун- на Нивеа, бял, без никави арoматизатори. Еквиваленти на такава козметика ще има и при теб, просто по метода проба-грешка се намира най-правилното решение, уви...  Neutral Face
Иначе по темата- мога да сравня само шампоаните на Шварцкопф в БГ и Германия в полза на купените от Германия, но не знам аз доколко съм обективна с такова чувствително чудо като мойта кожа ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 567
Цитат на: A.A.M.Belev
но ми прави впе4етление,4е бебешката козметика никаква я няма Confused Защо така?

На мен пък направи впечатление, че бебешката козметика (например Бюбхен) в БГ е много по-скъпа  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 293
Цитат на: 6o6i
Цитат на: A.A.M.Belev
но ми прави впе4етление,4е бебешката козметика никаква я няма Confused Защо така?

На мен пък направи впечатление, че бебешката козметика (например Бюбхен) в БГ е много по-скъпа  Rolling Eyes

Да, защото е внос. Друг е въпроса, че наще велики търговци няма да казвам още колко слагат отгоре , за да печелят. Иначе и аз съм го забелязала.

# 28
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Vjara
Цитат на: Niki1
Сега си купих на Estee Lauder - уж по-качествена. След 10 мин кожата пак изпръхва. Намерих се в чудо вече.

Ники, аз полуЧих една ужасна екзема на лицето от козметика на Estee Lauder. Колкото и да е реномирана и скъпа тая марка ме изпълва само със страх.

Аz също полzвам Estee Lauder и Clinique, от време на време и Lancôme, и съм страшно доволна от тях. Но това си zависи от кожата, раzбира се.
Когато човек има такива големи проблеми е zа препоръчаване да полzва медицинската коzметика.

# 29
  • Мнения: 2 006
Цитат на: 6o6i
Цитат на: A.A.M.Belev
но ми прави впе4етление,4е бебешката козметика никаква я няма Confused Защо така?

На мен пък направи впечатление, че бебешката козметика (например Бюбхен) в БГ е много по-скъпа  Rolling Eyes
Възможно е ,но не мога да направя сравнение,защото тук я няма Confused

Общи условия

Активация на акаунт