За епилатора

  • 3 517
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 537
Правила съм го 2-3 пъти.
Какво мисля ли?!? - мисля че боли ужасно

# 61
  • Мнения: 3 830
Ух, там много боли с епилатора. Имам чувството, че не скубе косми, а направо жива кожа.
За триъгълника използвам студена кола маска, която си размачквам и използвам сама Simple Smile

# 62
  • Варна
  • Мнения: 915
навсякъде го ползвам, като метна крака, ръце, триъгълник, мишници  Crazy

# 63
  • Мнения: 13
Първо го ползвах за краката само,после мишниците....
За триъгълника ходих на козметик,но преди две седмици пробвах епилатора и мисля,че не боли толкова.Само дето става по-бавно и растат по бързо в сравнение с коламаската

# 64
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Малко в страни от темата, но кога смятате, че е необходимо да се смени епилатора, кога са се "изхабили" пинсетките. Моят го купих 2000 година, като преди го ползвах съвсем редовно, миналата година го бях поизоставила.
Дали да си купя нов?

# 65
  • Мнения: 3 459
Епилатора го ползвам единствено за мишниците  Peace

# 66
  • Мнения: 1 318
Ползвам го за цялото тяло - първия по-сериозен експеримент си направих на мишниците и после 2 дена ми смъдя ужасно. След няколко опита вече почти не ме боли, на триъгълника се обезкосмявам на козметик, но ако не ми се ходи или нямам време - с епилатора, на паузи, с прибърсване на потта от челото ooooh!

# 67
  • Мнения: 13
А бихте ли казали с какво се дезинфекцирате след епилиране на триъгълника....

# 68
  • Мнения: 3 782
Защо съм я пропуснала тази тема? Аз се епилирам карката и от скоро под мишниците, четох от някой,че космите изтънявали под мишниците, дано е така,защото аз имам чувството,че излизат повече. В началото ме болеше, но вече се търпи, за триъгълника какво да кажа, освен,че го изполвам но не съвсем в ...../не мога да се сетя за правилна дума/, пробвала съм на целия, но болеше, та сега само част от него минавам.

# 69
  • Мнения: 1 318
Дезинфекция правя с едни мокри кърпички - поне козметичката ми така ми препоръча, но сега не се сещам как се казваха.
Иначе наистина оредяват космите - при мен под мишниците вече почти изчезнаха, а ги махам с епилатор от близо година.

# 70
  • Мнения: 2 211
За триъгълникът го ползвам, само по лабиите. По - навътре ме е страх. Иначе за краката и мишниците, нямам проблем и действам с епилаторът.

# 71
  • Мнения: 577
Ползвам го за цялото тяло  Grinning!
голяма е играчка.а за болката няма нужда да споменавам!....
аз съм от срамежливите и не мога и да си представя да отида на козметичка.аз при гинеколог не искам да ходя....... Blush ooooh!

# 72
  • Мнения: 171
А бихте ли казали с какво се дезинфекцирате след епилиране на триъгълника....

Ползвай пудричка "Топоцин" след епилация и то по-обилно, антибиотична е и предотвратява появата на пъпчици. Аз съм с чувствителна кожа, ползвам епилатор за триъгълника и откакто съм с тази пудра нямам абсолютно никакви проблеми, освен лекото зачервяване, което ми изчезва за няколко часа  Peace

# 73
Аз ползвах епилатор за бикини линията и сега ефекта е ужасен-подкожни пъпки, кафяви петънца....ужас!!Не искам да го видя вече!!

# 74
  • Мнения: 1 179
За триъгълника никога не съм използвала епилатор, сега го ползвам само за ръце, преди и за крака, но сега нямам време. Преди като си гледах краката, целите в подкожни косъмчета, не мога да си представя ако това нещо е в тази зона, която е доста нежна все пак. 

Общи условия

Активация на акаунт