Добър УРОЛОГ & НЕВРОЛОГ

  • 21 003
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
моля ви по въпроса за ядрено магнитния резонанс
ако знаете нещо моля споделете имам крещяща нужда да разбера от какво е това главоболие
мисля че това ще ме довърши не мога с толкова силна болка да жиея Sad  Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 2 658
добре де, взимай Аулин докато отидеш на лекар. И аз имам понякога главоболие и знам какво е, не се издържа, но Аулин или Нимезил-прахче много добре ми действа. за главоболие на ядрено магнитен няма да те пратят, по-скоро скенер и ако се наложи ЕЕГ. Но пак мога да ти препоручам в София, нали съм от тук. Болница Св. Наум по неврология и психиатрия са много добри. Аз даже не знам ти като не си пълнолетен, дали не трябва да ходиш на детски лекари. Но при всички положения в тази болница има много добри такива. трябва да разпиташ можеш ли да дойдеш в София с направление от друг град.

# 17
100 на 100 ще мога с направление
иначе пия аулини атцефеини нещо не ми инава
боли ме челото отзаде главата вие ми се свят страшна работа
отделно че чувствам много голяма топлина по цялото тяло все едно изгарям
апък няма никаква температура като си я мерих
правили са ми скенер но няма нищо (то скенера е да се види дали има тумор)
и еег ми правиха и тя видя някакви леки отклонения но като погледна скенера че нищо нямало и ми вика че сичко било ок ебати лекарите
и жената ме праща напсихиатър казва че било на нервна почва това а изобщо не е права защото аз нямам никакви притеснения освен силното главоболие
с тези симпотоми защо да не ме пратят на ЯМР той ще покаже какъв е проблема със 100% сигурност нали така

# 18
  • София
  • Мнения: 2 658
че не си за психиатър, не си, ама тя като не разбира повече, какво да ти каже? Взимай си багажа и пристигай в София да ти обърнат внимание. Само предварително се обади в съответните болници, да ти кажат как са приемните часове на кабинетите.

# 19
дори това което казваш ме крепи донякъде Simple Smile
защото като са казали на моите родители че нищо ми нямало и те сега не ми вярват като им кажа че проблема е сериозен луда работа какво да говоря
ама сега ще им се опъна ще намеря някой лекар ако трябва и частник да е само да е наистина добър и ще отида
но иначе не смяташ ли че могат да ми дадат направление за ЯМР
на мен единия невролог беше ми казал да си го направя каза ми да взема направление от личната лекарка но аз мислех че облъчването е мн голямо и категорично отказах но сега като знам колко е точно това изсл просто мислч че то ще ми помогне най мн
ама личната ми лекарка съм почти 100% сигурен че няма да ми даде тъй че някой невролог трябва дами го даде Simple Smile
ее цял трактат написах Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 658
ами аз не съм сигурна, че точно това изследване може да покаже нещо, но това най-добре си преценяват невролозите. Личната лекарка наистина не може да ти даде такова направление, а само невролога, защото е 200 лв и се прави само при определени показатели. Според мен ти трябва добър лекар, а не изследване. Ако решиш, болниците Св. Анна и Св. Наум са много близо една до друга, така че спокойно може да посетиш и двете. Но и урологичната причина трябва да се премахне и да се установи причината да имаш тези бактерии. Нито инфекцията, нито главоболието са нещо "нормално" и не знам, защо така са решили вашите лекари. А бактерии психически не може да си причиниш. За главоболието причините са хиляди, но дори то да е на психична основа се лекува, за да се премахне, а не се оставя така.

# 21
да имаш право може би изследването не е толкова важно
но незнам най добре е както каза да отида при някой добър невролог
имаме познати в софия ще ги помолq да разучат за някой добър специалист невролог и уролог
и да се захващам с тези проблеми
все пак здравето е преди всичко  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 107
Мога да ти препоръчам много добър уролог от Пловдив Казва се д-р Читалов.Работи в Хирургийте на Пещерско шосе  до обяд  .След това рабори в Уромедикс в транспортна болница на 3 ет.GSM mu e 0888211797 , а телефона на регистр5атурата е 032 67 34 99 за записване.клиниката работи с здравната каса,но пергледа е 30 лв. слее 1 година ходене по мъките в Благоевград, София и Полвдив  д-р Читалов излекува майка ми след направена пласична операция на уретера.Съветвам те да си запишеш час и д си напевишм една консултация с д-р Читалов.За невролог  най- добри са от ВМИ.в Поликлиниката СВ.Георги работят двама невролози, са само следобед.работят с здравната каса .Не губи време!надявм се да съм ти помогнала Ако имаш и други въпроси пиши

# 23
  • Благоевград
  • Мнения: 333
моля ви по въпроса за ядрено магнитния резонанс
ако знаете нещо моля споделете имам крещяща нужда да разбера от какво е това главоболие
мисля че това ще ме довърши не мога с толкова силна болка да жиея Sad  Cry
Виж тук: http://www.lekar.bg/news-124 и ако те интересува изследването ЯМР ще ти пиша на лични.

# 24
възможно ли е някой който е получил направление за толкова ценния ЯМР
да сподели при кой лекар е ходил и как се дава направление за него .........

# 25
Аз силно се интересувам къде мога да отида на уролог в София, ако е възможно някой да ми каже някой който е добър, по принцип досега не ми се е случвало но имам съмнения за гъбички, но не съм сигурен, някои ми предложиха да се самолекувам с някакви лекарства но не съм мног осигурен че това е правилният начин, ако може да ме посъветвате къде мога да отида ще съм ви много благодарен

Общи условия

Активация на акаунт