Съмнението ме убива...

  • 7 678
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 641
Не може  да отговаря едновременно във всички теми , които е пуснала. Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 479
Кои са другите? Laughing

# 77
  • Мнения: 641
По ника ще я познаете !  Grinning И историите са все едни и същи.

# 78
  • Мнения: 53
Не мога само да разбера, толкова ли е трудно да се скрие. Ако аз реша да изневерявам, няма да ме разбере. Да се изтупа преди да влезе вкъщи  Thinking

Абсолютно съм съгласна с теб - всеки изневерява или ще изневери в един момент от брака или връзката - важното е да го направи интелигентно - никой да не разбере. Аз съм за този вариант. Ако ще го прави - да е както трябва, а не съшито с бели конци /в случая с черни дълги косми/.

# 79
  • Мнения: 4 668
Ако всичко това не е пързалка ... и ти явно си силна жена и просто искаш да не те правят на глупачка , хвани мъжа си и му кажи , че знаеш истината , знаеш коя е любовницата и да си събира багажа веднага и да изчезва от къщата ви .
И въобще не го оставяй да мрънка и да обяснява глупости . Просто да изчезва . Ще се стресне според мен .
Като си признае - решавай какво ще го правиш .
Но да те прави на маймуна не трябва да позволяваш . Особено пък това с 6-те килограма . Много тъпо ...

# 80
Здравейте!

Имам съмнения, че мъжа ми има любовница.
Никога не съм страдала от жестока ревност, но това, което става ми се набива на очи. Не искам да го виждам, но то просто ми е пред очите.
Започнах да забелязвам дълги черни косми в къщи по теракота, който за съжаление е бял. Мъжът ми започна да говори тайно в спалнята по телефона, уж по работа, а като вляза в стаята започва да сумти и приключва разговора и започва да се сърди, че съм го безпокояла.
След няколко караници, телефонните разговори приключиха. Естествено това не пречи да си говори колкото иска, когато ме няма.
Въпросните черни косми /ако ги събирах/ щях да си направя перука вече  ooooh!, страшно много ме дразнят, а ми се иска да не ги забелязвам. Вчера като се прибрах от работа върху главата му имаше два, просто първото нещо което видях у него беше това.
Не искам да се караме, питах го няколко пъти, той отрича. Черните косми били от жената на негов приятел, с който се събират често у тях. Също така веднъж една моя приятелка видяла мъжа ми с колата и вътре една мацка с черна коса. Е... тя била на тая същата, жената на неговия приятел, трябвало някъде да я закара, щото незнам си кво го бил помолил. Въпросната двойка аз не я познавам, нито приятеля, нито жена му. Хаха.
Питах го ако иска да се разделяме, развеждаме, да ми каже, за да поеме всеки по пътя си, да не губи моето време, ние с детето ще намерим нов "татко". Все още съм млада и с желание за щастлив живот.
Не искам да ставам истеричка, искам да живея спокойно. Не искам ежедневието ми да минава в съмнения.
Вечер винаги е вкъщи, никъде не ходи  Shocked
Последното, което затвърджава съмненията ми е, че отказва да правим секс, щото съм била дебела. Да съм сваляла 6- те кг, които ми останаха от раждането и тогава. Минаха два месеца, секс ... никакъв.

И какво да правя незнам. Той никога няма да си признае, а аз не искам да го дебна, нито имам желание, нито ми се занимава с глупости. Но така като гледам трябва да го хвана, за да има развръзка .. незнам.

Ах как ме ядоса този твой мъж с това за шестте килограмаааа Shocked До къде стигат само в лъжите си някои хора, да унижават така най-близките си!!!!
Историята за мен е много прозрачна. Съжалявам, че се е стигнало до тук. Може би съм крайна, но ако имаш къде, грабвай си детето и се изнасяй. Той ако има нещо в главата, ще дойде да те потърси. Да го дебнеш е доста унизително, пък и това, което ще видиш хич няма да ти хареса и ще те разстрои.

# 81
  • Мнения: 21
Познавах един такъв мъж - за щастие не е моя Laughing Съвет: ако не си готова за развод недей - но започни да водиш свой личен живот. Излизай, срещай се с твои приятели и се забавлявай без да разчиташ на него. Само ако се чувстваш свободна ще можеш да вземеш правилното решение в живота си. А ако бях аз до сега да съм си намерила любовник!

# 82
  • Мнения: 0
Мила...... ти сама го каза........теракота ти е бял за съжаление!А ако искаш живота ти да остане бял, за НЕ съжаление,вземи си багажа и детето и бягай далеч от мъж, който дори не си прави труда поне да те излъже като хората!Желая ти успех! newsm10

# 83
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
На мен ми се струва,че някой е прекалил със сериалите  newsm78

# 84
  • Мнения: 592
Животът е толкова прост и ясен, а човекът е толкова тъпо животно, че постоянно си го усложнява! Маце, що си косиш нервите когато той си гледа кефа? Ама си ми ясна- с тая анонимност, ако не си пързалка, нищо няма да направиш.

# 85
  • Мнения: 3 423
Не искам да ставам истеричка, искам да живея спокойно.

Не искаш, но си на път. Разбира се, допускам,
че или темата е измишльотина, или мъжът ти
е голям мухльо, ако си води любовница вкъщи.

# 86
  • Мнения: 1 477
Тези теми много взеха да ми приличат на сюжети от някоя латиноамериканска сапунка.Не си направих труда да изчета всичко.То не бяха мъже, които ще се самоубиват ,не бяха аборти в 7-8-9 месец.Сега пък нагъл мъж ,който разпръсква черни косми из цялата къща и разкарва мнима жена с колата си...Във следващите епизоди на "Отчаяните атакуват" очаквайте:злата свекърва влиза в съдружие с още по-злата бивша любима на съпруга ми, за да разбие иначе толкова красивата ни любов...Или:размениха бебето ми в родилния дом ,за да се осъмни мъжа ми в бащинството... ThinkingИли просто да оставим авторката да ни изненада...

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 10:23 от PocuTa

# 87
  • Мнения: 3 423
Много ясно, че това са глупости.
Дори тийновете не изневеряват
така балъшки, а камо ли голям и
женен човек. Ако е истина тази
тема, то авторката е на път да
психяса тотално, щом като некви
косми я изкарват извън равновесие.
Като добавим и глупостта с шестте
килограма, драмата става баш фарс!

Съвет към авторката.
Отслабни, де, но не само умствено.
Обръсни главата на мъжа си, та да
може да ти се набива всеки полазил
го косъм още на първи прочит. Успех!

# 88
  • Мнения: 4 335
Защо ли авторите на такива странни теми са все гости,а не се регестрират или поне малко по редовни вьв форума newsm78

# 89
  • Мнения: 641
Защото "гостът" е един и същ пубер. Обърни внимание на стила на писане и имената ,които избира.

Общи условия

Активация на акаунт