Латекс или тапети за антре?

  • 8 685
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 729
Във варта се слага сол за да не цапа.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Латекс  Peace

Миналото лято правихме ремонт. Наложи ми се да свалям 8 пласта с тапети, за да боядисаме и освежим... Никога повече тапети. Да създават атмосфера, но само докато са новички и чисти.....

А що се отнася до латекса, не си спомням каква марка е нашия, но нито цапа, мие се много лесно и диша  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 39 770
Само стаята на Дияна е с тапети, детски. навсякъде другаде сме на латекс.

# 18
  • Мнения: 745
И аз съм за латекса Peace

# 19
  • Мнения: 2 439
Да споделая авангарден опит.
В антрето имахме тапети, сложени преди 3-4 години, миналото лято ги минахме с латекс за сефте, получи се добре.
Тази година на Йордановден имахме страхотно наводнение в антрето, на последен етаж сме, преля преливника за парното, който точно покрива стените на антрето, водата течеше като водопад, ако сте виждали по заведения такива водопади ви е ясно. Та стените изсъхнаха за ден, цвета не се промени, нищо не личи. Дори латекса не е нещо особено - готова разцветка от Метро.
Май че всичко опира просто до личното предпочитание.

# 20
  • Мнения: 682
Предпочитам латекса. Нашето антре е в бананов цвят.

# 21
  • Мнения: 1 080
Миещ се латекс е най-добрият вариант според мен!!!

# 22
  • Мнения: 3 036
Тапет за антре нещо не ми се връзва.
За латекса знам,че не дава на стените да дишат.
Нашия коридор е с минерална мазилка,лесно миеща се и можеш да си избереш нюанс,какъвто желаеш.

# 23
  • Мнения: 1 561
И аз не искам повече тапети, но пък не съм и за латекс, поради лесното зацапване.
Ще пробваме с някаква мазилка, но тъй като не съм още наясно с възможностите, не мога да конкретизирам.Кат остане ще споделя дали сме доволни.

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тапети ... после лесно сваляш и лепваш нови ...

# 25
  • Мнения: 3 886
Миещ се латекс е най-добрият вариант според мен!!!
Това бих направила.Имам такъв   много съм доволна а и лесно се подържа

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 19:27 от DIVA_ORHIDEQ

# 26
  • Мнения: 852
Аз съм За латекс Peace

# 27
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Ние имаме тапети само в коридода.Бяхме с латекс но след време стана като в чакалня на гара-тук ритнато ,там бутнато...и сложихме тапети, по-малко си личи и се мият (зависи и от типа тапет де)

# 28
  • Мнения: 1 632
Това е нашият коридор и е с латекс.Моите 2 деца се вижда на лентичките колко са големи,и сме на фаза рисуване навсякъде.З това направих коридора така,че лесно да заличавам следите от драсканиците.Ако не мога до ги изтъркам,ги мацвам от горе с латекс.Сега малко съжалявам за цвета,но тогава това имах!

Общи условия

Активация на акаунт