Още няма 4 месеца а иска да сяда

  • 3 686
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 873
може и да е малко детето на възраст,но щом има желание-това е важното.децата не се гледат по шаблон,защото уменията им се развиват с различна скорост.води се по детето и не слушай тези,които ти разправят как ще му се набият костите,ще му се разшири дупето,ще му се изкриви гръбчето и какво ли още не ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 252
Вместо да я слагаш седнала, просто я гушкай. Не рискувай да и увредиш гръбчето. Детето си е твое и отговорността е твоя, а не на форума за това как ще я гледаш. Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Много е малка още.И Кристиян искаше да сяда от 4 месеца,но не съм го слагала.Като навърши 6 по4нах да го слагам и се нау4и да седи сам стабилно супер бързо.

# 18
  • Мнения: 1 745
Моята дъщеря иска да седи от както е на 2 месеца и половина.  Mr. Green Е,и до ден днешен не съм я слагала.Ще потърпи още 1 месец.  Naughty Но пък я нося нон стоп да зяпа и е голям кеф.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 004
И за мен е малка. Остави детето само да си седне, аз понемоята така я оставих, когато беше готова си седна= Дали ще е на 5 или 6 или 7 месеца - детето го прави когато е готово.
А това че пищи, ако така й изпълнявате желанията още от сега, ако знаеш за колко неща ще почне да пищи като порасте още малко  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт