Препоръчайте ми фризьор ....

  • 9 471
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 775
Цитирам от друга тема, там бях питала къде мога да намеря продукти на Керастаз.
Цитат
В Лозенец ,срещу Кемпински ,салона се намира на Златен рог 20-22 точно до Дънкин Донътс ,на спирката на трамвай 9 е .Много са мили момичетата.  Peace
Цитатът е от тук.
Но предупреждавам, че не съм ползвала услугите им, само си купих продукти.

# 16
  • София
  • Мнения: 518
А да знаете добър фризьор,където да се боядисам,въпроса е че косата ми е на кичури,а искам да ми я обезцветят и да се изруся,но където и да ходя ми казват,че ще се съсипе,вече не знам къде да ида,ако някоя се е изрусявала някъде и е доволна да сподели, става въпрос за София Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Aз ходих в Лозенец при един фризьор .Салона се намира на Рума, а по-точно до градинката до заведението Пъзел.
Аз бях много доволна.Страхотни прически прави.След като спрях да ходя при него,където и да отида все не се харесвам,сравнявайки с него.
Но спрях да ходя,защото увеличи много цените и просто не ми се дават вече толкова пари.
Преди беше 30лв миене+подстригване+ невероятен сешоар.
Сега ги е увеличил на 40,50 лв...
Ако не ти е скъпо,ще ти дам точни координати и телефон.

Само да кажа,че в Салон Кало,който се намира в близост до Японския хотел не съм толкова доволна.Мноооого бавно и два часа сушене.Резултат-все едно в нас се бях изсушила.

# 18
  • Мнения: 957
А за Фетиш какво ще кажете? Praynig
Страхотни са ..но знам ..че трудно си намираш час точно в периода след работно време..защото тогава всеки иска

# 19
  • Мнения: 957
Аз днес 4ух от една приятелка за салона на Мая Илиева..които е то4но срещу бифшото кино Витоша..много добре постригвали

# 20
  • Мнения: 2 414
А за Фетиш какво ще кажете? Praynig
Страхотни са ..но знам ..че трудно си намираш час точно в периода след работно време..защото тогава всеки иска
А може ли да ми кажеш цени за боядисване на дълга коса и подстригване?  bouquet

# 21
  • Мнения: 957
Съжалявам ама не мога да ти кажа..но мисля..че по телефона могат да ти кажат..аз преди много време си правих кичури и беше нещо от рода на 90лв..ама за моята коса отидоха две бои..то зависи и за твоята коса какво ще е ..дали ще искаш и постригване и сешоарче..аз звънях някъде последно преди..хъм..ще те излъжа ама аиде 6 месеца постригване и сешоар беше 35лв мисля..но може и да те излъжа..но най-добре изнамери телефона и им звънни 

# 22
  • Мнения: 2 414
Мерси,цените им не са високи,ако наистина качеството им е невероятно добро. Peace
А с каква марка продукти работят?

# 23
  • Мнения: 957
С лореал работят.. ама да правят нещо невероятно чак не мисля..работят определено добре...и няма да останеш разочарована..това е хубавото.. и си излизаш с самочуствие..но незабравяй ..че е по-важно как ще ти изглежда косата без всичките тези продукти и сешоари

# 24
  • Мнения: 2 414
Мерси много   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
Aз ходих в Лозенец при един фризьор .Салона се намира на Рума, а по-точно до градинката до заведението Пъзел.
Аз бях много доволна.Страхотни прически прави.След като спрях да ходя при него,където и да отида все не се харесвам,сравнявайки с него.
Но спрях да ходя,защото увеличи много цените и просто не ми се дават вече толкова пари.
Преди беше 30лв миене+подстригване+ невероятен сешоар.
Сега ги е увеличил на 40,50 лв...
Ако не ти е скъпо,ще ти дам точни координати и телефон.

Само да кажа,че в Салон Кало,който се намира в близост до Японския хотел не съм толкова доволна.Мноооого бавно и два часа сушене.Резултат-все едно в нас се бях изсушила.
Дай ми координати на този фризьор. Ще се обадя и ще реша. Благодаря!
Аз не съм с дълга коса. Стига ми до ключиците  Laughing, но искам да си пооправя формата ,а може и прическата да сменя.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Aз ходих в Лозенец при един фризьор .Салона се намира на Рума, а по-точно до градинката до заведението Пъзел.
Аз бях много доволна.Страхотни прически прави.След като спрях да ходя при него,където и да отида все не се харесвам,сравнявайки с него.
Но спрях да ходя,защото увеличи много цените и просто не ми се дават вече толкова пари.
Преди беше 30лв миене+подстригване+ невероятен сешоар.
Сега ги е увеличил на 40,50 лв...
Ако не ти е скъпо,ще ти дам точни координати и телефон.

Само да кажа,че в Салон Кало,който се намира в близост до Японския хотел не съм толкова доволна.Мноооого бавно и два часа сушене.Резултат-все едно в нас се бях изсушила.
Дай ми координати на този фризьор. Ще се обадя и ще реша. Благодаря!
Аз не съм с дълга коса. Стига ми до ключиците  Laughing, но искам да си пооправя формата ,а може и прическата да сменя.
Искам само да се поправя.По горе нямах впредвид салона на Кало,ами "ВЕНИ".


Джуджанке,салона се казва "Daniel".
На ул."Люботрън 19" е .Телефони: 8681302
0888953076

# 27
  • Мнения: 19 487
С лореал работят.. ама да правят нещо невероятно чак не мисля..работят определено добре...и няма да останеш разочарована..това е хубавото.. и си излизаш с самочуствие..но незабравяй ..че е по-важно как ще ти изглежда косата без всичките тези продукти и сешоари
Ето по тази причина трудно харесвам някой фризьор. Като излизам от салона и си е играл с косата ми два часа е о к. До първото преспиване, след което съм в отчайващ вид. Имам чуплива коса, доста капризна и нуждаеща се от изправяне всеки път след като я измия. Ако има още отзиви за добри салони в Лозенец, моля някой да сподели.

# 28
  • Мнения: 957
Ходих в Лозенец във Вени стил. За първи път останах супер доволна от фризьор. Преди да ме подстриже ми погледна какво е състоянието на косата ми. Измисли ми 3 варианта за подстригване..така ..че да отива на лицето ми..изми ми косата..подстрига ме..пак ми изми косата...Изсуши ме права като лист хартия  Crazy ..Направи ми бретона супер лесен за изправяне както му бях казала...но това удоволствие ми дойде леко много скъпо..но като се замисля си заслужаваше..защото ме е направил така..че дори да не си изправя косата пак да изглежда добре..

# 29
 кажете нвещо за салон "Фетиш". Ще ме водят там, а не знам какво да очаквам. Казаха, че фризьорките били страхотни, ама знам ли...

Общи условия

Активация на акаунт