''Разградската секси мама,готви,шета,бачка-равна НЯМА.''

  • 15 949
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 518

Зори, кога ще идваш на работа?

Ели, утре съм на консултации и незнам дали ще ми издадат болничния. Много ми се иска да дойда, че ми стана мъчно за вас  smile3518 ама...................комисии, глупости, ЛКК и темп подобни простотии, които не зависят от мен.
За да те утеша ще ти кажа че ако не тази, то другата седмица със сигурност ще се видим.
РР:Ако искаш да ти пратя снимка  smile3503

# 16
  • Мнения: 227
Бен Страхотно оформена тема браво   bouquet
Wolf И аз мисля,че Захари и Генчо са като близнаци

# 17
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

Зори, кога ще идваш на работа?

Ели, утре съм на консултации и незнам дали ще ми издадат болничния. Много ми се иска да дойда, че ми стана мъчно за вас  smile3518 ама...................комисии, глупости, ЛКК и темп подобни простотии, които не зависят от мен.
За да те утеша ще ти кажа че ако не тази, то другата седмица със сигурност ще се видим.
РР:Ако искаш да ти пратя снимка  smile3503


Уф то едно разкарване по тез комисии ....... Дано успееш Praynig
А за снимка -ИСКАМ -ще си я сложа Десктопа  newsm53

# 18
  • Мнения: 500
Само аз ли не знам кои са Генчо и Захари? Wink
Всъщност вкъши си имам един Захари........ Mr. Green

# 19
  • Мнения: 0
темата е супер.Дано времето по- скоро да се стопли,че да излизаме по- често.Лека вечер на всички

# 20
  • Мнения: 227
Само аз ли не знам кои са Генчо и Захари? Wink
Всъщност вкъши си имам един Захари........ Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 21
здравейте и от мен и аз най накрая да се появя страшно съм тъжна да ви се оплача и на вас.      детегледачката ми днес вдигна кръвно и май е нещо по сериозно ,ако не се оправи какво ще правя без нея не знам ,та тя го гледа от толкова малак ,че той я обича повече и от собствените си баби направо съм във задънена улица. ще трябва да се справям някак си.оплаках ви се вече . а сега може ли да ви попитам как мога да си сменя името защото това го измислих набързо и изобщо не ми допада.

# 22
  • Мнения: 441
отиди на профил и след това на потребителски настройки.Дано съм ти била полезна .

# 23
  • Мнения: 4 585
после ще напишеш ново име на място на старото, да отговориш на тайния въпрос, паролата, новата може да е същата.

# 24
възможно ли е дане съм написала отговор на тайния въпрос ,защото там нямам нищо написано , а дали мога сега да го измисля

# 25
  • Мнения: 441
ами опитай.
Само,че при така направената тема няма как да ти сменим името,ще изчакаш следващата.Тъкмо ще имаш време за експерименти  Joy

# 26
  • Мнения: 3 219
Бен, новата тема е чудесна, знам, че ти струваше доста за да я оформиш така.



Елеа, аз също нямам май таен въпрос, но наскоро си смених заглавието също, за малко разнообразие.
За блъснатата жена гледах снощи късно по новините на Кис13, казаха, че е в болница със спукан череп и комоцио, и някви други травми, но не е с опасност на живота. Дано се оправи бързо.
 и да ви се оплача, ама не ми се смейте много. Тази вечер като пазарувах в Билла и от зор да бързам, съм си забравила една гаца с картофи  отдолу в количката. Като се прибрах вкъщи, тогава разбрах и мъжо ме спука от бъзици. Добре, че не ми трябваха за днес. hahaha

# 27
благодаря ! :ви успях

# 28
  • Мнения: 39
добър вечер макар,че за мен не е толкова добра,че от една седмица всеки божи ден чувам и разбирам за някоя пострадала майка или дете при удар с кола и така и днес е имало катастрофа зад езиковата гимназия по пътя за орел.но още нищо не знам повече,но наистина пазете се много  newsm17

# 29
  • Мнения: 124
Ей,не се притеснявайте,казвайте каквото искате да сменям!Няма да стане утре защото е ред на любимото ми биберонче,ама в събота и неделя ще се постарая!

Общи условия

Активация на акаунт