Още малко ни остана , мили дами - през МАРТ ще бъдем мами!

  • 9 564
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 955
ЧРД НА ВДИНКОВА-много здраве и късмет и радост ти пожелавам.
По отношение на ваничката - аз също исках такава с повивалник,но се разубедих,защото след баня на практика е неизползваем.Ами те се обръщат назад и неможеш нищо да сложиш в/у него.трябва да държиш детето да го обърнеш ,та чак тогава да сложиш хавлия и т.н.Бях харесала едни при които повивалника се изтегля настрани и можеш да си подготвиш хавлийката предварително.Но пък накрая решихме че след като има ракличка с повивалник,няма смисъл от още в една стая.

# 226
  • Мнения: 4 335
DOBRO UTRO i uspe6na sedmica. Sigurno vseki sanuva i se pritesniava sega na kraq,no kuraj to ne ni ostana ve4e. O6te malko iztraite i dano posle ima samo radost v jivota na vsi4ki. MNOGO USPEHI Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 955
Пропуснах,Добро утро на всички.Ами решихме да вземем само стойка с ваничка която има и маркуч за отцеждане.Иначе бяхме харесали ето това:http://family-bg.com/prX_1319.htm

# 228
  • хасково
  • Мнения: 378
Добро утро!
Честит рожден ден ВДинкова!Бъди жива,здрава,много щастлива!И разбира се в най-скоро време да гушнеш едно малко сладко бебче!
Момичета,аз днес отивам да си получавам  и последния болничния преди да родя Hug,но нещо от вчера не усещам бебчо или ако усещам нещо то е много,ама много ниско долу като пулсация Sad,на вас случвало ли ви се е и дали е нормално за този период от бременността?
Пожелавам на всички лек и усмихнат ден!Дано да е и много слънчев,че тук в Хасково една мъгла е паднала,надали ще изгрее слънчице.

# 229
  • Мнения: 503
Привет момичета!

Не мога да се добера до компа 2 дни Rolling EyesБащата и сина са го окопирали и без бой се не дават Laughing

За родилното нищо не съм приготвила,но вече съм си избрала дата Laughing

Дано не тръгне по-рано да излиза бебока,че нямам никаква нагласа за нормално раждане Rolling Eyes

Бързам и аз,броя дните,но когато дойде момента,ще се опъвам като магаре на лед.....

Много ми тежи вече човечето ,трудно дишам,така и се движа,като слон,не мога да спа вечер...
Абе позната картинка...но да си кажа и аз болежката Sad

Имам потребност някоя дрешка да си купя,обувки,чанта.....приятелките ми едни слабички такива,привлекателни,дейни...
по купони ходят ,докаросват се,фитнес ,спа и какво ли още не Cry и все ме канят тук и там,което още повече ме разбива.
Откакто забременях празниците ми станаха делници....не ги чувствам като такива.
Еденствената ми радост е мисълта за бебока и появата му.......,разбирасе и семейството ми ,което ме подкрепя

Спекла съм нещо...дано не ви се отрази и на вас моето настроение....

Липсват ми социални контакти,липсва ми лятото и морето...но към 10 април/живот и здраве да е /
се местим в Поморие,а там се чувствам прекрасно и ще да е хубав сезон.
Пожелавам и на вас прекрасно лято,макар малко рано да е.

Лек и усмихнат ден на всички!

# 230
  • Мнения: 326
Виждам, че всички ви е хванала предродилна треска. Дея, поне ще знае какво да прави - все пак ще е раждала доста пъти. Това си е безценен опит  Grinning

За ваничките - аз искам с тапа за изцеждане и стойка. В Пигиса имаше анатомична + стойка 44 лв.

Аз още не съм прала и гладила нищо за бебка, защото си чакам леглото, за да подреждам направо там дрешките.

И аз имам болки в таза. Като легна и не мога да стана, охкам като баба. Като успея да стана и се раздвижа, спира да ме боли.

# 231
  • Мнения: 83
Честит празник на ВДинкова!Много здраве и скорошен прекрасен подарък baby_neutral! NaughtyДнес реших-заминавам на пазар!Нощем изобщо не спя от болки в таза,а пъшкането ми тероризира бъдещия тати....една еротика....!Слънчев ден ви желая! Hug

# 232
  • Мнения: 575
Честит рожден ден на Веси! Много щастие, здраве и любов Heart Eyes
Nina-Bs и аз се чувствам по същия начин вече. Още малко и пак ще влезем в релси  Wink

# 233
  • София
  • Мнения: 128
Чстит Рожден Ден ВДинкова, с пожелания за много усмивки и щастие !    bouquet
Деситка, аз си купих точно тази ваничка , но в синьо и след малко ще я снимам и ще я кача в албума заедно с леглото ! Само да кажа че ние взехме ваничката 52 лв.- стойката 32 лв.
Да ви кажа снощи бяхме на кино и преди това в пица Виктория и бяхме с наши приятели на които жените също са бременни и те 2-те милите едни слабички само на коремче наддали и аз им бях като лелка  newsm45   smile3515 искам си предишните 40 и....... кг а не сегашните 71 кг. Като плондир съм !
Ронибони и мен жестоко ме болят ставите особено на ръцете !
Онзи ден влизам да се къпя и ходя гола из спалнята и мъжа ми ме гледа и ми вика леле кога ще те видя отново нормална жена !!!! smile3518

# 234
  • Мнения: 326
Забравих да честитя рождения ден на ВДинкова!!! Много щастие и здраво и красиво бебче през март!!!  newsm51

Andjela81, още малко остана и после ще си възвърнем 40 и... кг. Моят поне е 125 кг и не смее да ми каже нещо за теглото, даже ми се радва, че съм заприличала на човек!

Днес си записах час за 3D + доплер. Много се стреснах, като прочетох, че една февруарска  мама, която за щастие е била със секцио, е родила бебчето си с три пъти увита пъпна връв около врата, а лекарите не са го забелязали предварително.

# 235
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Nina_BS, аз също се чувствам така. Освен това съм комплексирана от килограмите, които са качила.
Променила сък си изцяло стила на обличане, което ме скапва още повече, но мисълта за бебка ме държи иначе да съм се сринала психически.
Сега разни хора, които са ми се стрували дебели преди време ги виждам направо, като кльощави... но още малко остава Simple Smile

# 236
  • Мнения: 12
ВДинкова честит рожден ден и най- хубавото и здраво бебче през март nbirthday nbirthday newsm30. За покупките аз още нищо не съм купила освен легълцето и мисля,че е крайно време,защото това бебче го чакам от 4 години и ми е мерак аз да си му купя всичко иначе и аз сънувам едни странни сънища направо не е за разправяне. Е мами приятен ден и много целувки  на бебоците baby_neutral

# 237
  • София
  • Мнения: 3 123
добро утро и от мен!

ВДинкова,честит празник-да си здрава,щастлива,глезена,обичана и най-добрата мама!



                                           


stankova82 ,аз също нещо взех да се притеснявам,защото и моят бебо от 3 дни не рита като преди.Утре сме на запис на тоновете,но на преглед съм чак на 14-ти - дано да стане пак по-ритливо,че ме вкарва в паника.

Diana ,Nina_BS и аз се чувствам като вас.Лошото е,че аз никога не съм била на диета и не съм спортувала и не знам как ще си сваля килата.А те са много вече - миналата седмица бях 87. ooooh!Вече даже бременните ми дънки не ми стават.

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 12:51 от angels_zg

# 238
  • София
  • Мнения: 595
Оххх, болна е темата за кг. Аз преди да забременея бях 77 кг (27-29 кг надноремено тегло  Embarassed) В 9-я месец влязох +15...Т.е. вече съм 92 и според мен като се гледам как ям май май ще ударя стотака този месец Sad
Аз в общи линии винаги съм била дебела, винаги съм имала проблем с намирането и купуването на дрехи, винаги съм имала известни комплекси...Ясно ми е, че сега кг за сваляне ще са още повече,но все си мисля,че малко по-малко щевлеземвъв форма...Вчера еднамама ми се похвали,чее била 65 кг,влязла е да ражда 80, излязла е 67 и че дори не й личи в момента (роди преди десетина дни някъде). Така, че да не ги мислим от сега килцата...Всичко е до метаболизъм и начин на живот.

# 239
  • Мнения: 575
Roniboni моята лекарка казва, че 1/4 от бебетата се раждат с увита пъпна връв. Моето е също с увита около врата и много ме е страх, дано всичко е наред Praynig

Общи условия

Активация на акаунт