Още малко ни остана , мили дами - през МАРТ ще бъдем мами!

  • 9 523
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 263
А така повече ми харесвате, едно е 80 кг на ръст 150 а друго е на 180 Wink
Тъй че хич не ми се жалвайте, 20  - 30 отгоре... супер сме! Mr. Green
Както винаги Славундера е с най - правилния подход... параход , снегорин, кит ...кой каквото си хареса в зависимост от условията и местоположението, важно е настроението да е на 6 Peace
Айде лека ви вечер, че тоя път изтървах супата...май тръгна да  ме търси Embarassed

# 271
  • Мнения: 63
Здравейте, мамчета!
Ние днес бяхме на лекция на "9 месеца" и си получихме поредно шише на Авент. Ама си мисля да си купя и едно стъклено като начало. Аз утре съм на преглед и ще си взимам болничния лист. Нямам търпение вече да видя как се развива бебока.
Нещо започвам да вдигам температура и отивам да пия нещо, че точно сега не е момента за грипове и други подобни.
Честит рожден ден на ВДинкова. Да си жива, здрава, много обичана и много скоро една щастлива мама!!!!

# 272
  • Мнения: 326
Лелее, Ането, как ти го е казал този доктор, ми то значи след има няма десетина дни трябва да ти честитим малката Алина!  Grinning

Между другото и аз в сряда ще съм на друг ехограф и кой знае, той колко кг ще изкара бебката. По този, който я изкарва по-лека, миналата седмица беше 1855 гр., ще има да сравнявам после.

Аз съм 165 см, 42-43 кг. Всеки ми казваше, че няма да кача повече от 8 кг за цялата бременност, защото каквото и да правех и 1 кг не можех да кача. А засега съм + 17 или цели 60 кг., но не ми тежат и не ме притесняват. Сигурна съм, че ще ги сваля без да усетя.

# 273
  • Мнения: 12
Деситка аз съм при Ковачева,но честно казано на 14-ти хич не ми се ходи,че с тия грипове а и в сряда бях на преглед. Само трябва да ти кажа ако си с кола да се подготвиш с голямо търпение просто никога няма къде да се паркира а иначе има една доста добре заредена голяма аптека в самата болница ,така че и да забравиме нещо изобщо не се притеснявай

# 274
  • Мнения: 1 037
oх, "хубава" тема сте подхванали Rolling Eyes тези килограми  много подтискащо ми действат. Аз съм 165 и започнах от 45 кг. Вече съм +16 кг. и се чувствам супер некомфортно така Confused Ама бебчо да е здравичък, за себе си съм убедена че бързо ще успея да си възвърна предишното тегло,пък и поне 6-8 кг си "остават" в родилното Peace
Аз утре ще ходя при док от ЖК да й представя резултатите от последните изследвания,а в петък би трябвало да си взема и 45 дневния болничен Simple Smile
Каза да ида пак на 13-ти, ако до тогава не съм родила Shocked
#Crazy ането, направо ме шашна.Дано бебчо си почака още мъничко, няма къде да бърза Simple Smile

# 275
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
По-добре да имате повече килца отгоре, отколкото като мен да се притеснявате дали бебето расте добре  Sad
В момента на 180см височина съм 61кг...

# 276
  • София
  • Мнения: 595
Момичета,няма да раждаме още, бе...нали сме мартенки?!?   Rolling Eyes

Аз съмна преглед при Ненов на 14.02.  А в четъртък ще ходя на ЖК и ще питам кога ще ми я дават тази обменна карта и кога трябва да си взема направление номер 7 от джипито...Че то нали пък важи 30 дни...Ако се преноси бременността, ще загуби валидност...

Утре с кой ще се видя на лекцията на "9 месеца"?

# 277
  • Мнения: 1 369
Веси, честит рожден ден! Да си здрава и другия месец- най-прекрасното пухче да гушкаш!
 Аз мисля утре сутринта да ида пак на запис и доплер. Наближава ми "критичния" период от миналата година и съм "леко" нащрек. Добре,че бебонка си дивее и хич не й пука:)
 Желая ви спокойна седмица и никой още да не ражда! Рано ни е!

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272
Честит рожден ден ВДинкова!Бъди жива,здрава и истински щастлива!   bouquet
Много или малко килограми, аз минавам на белтъчна "диета"  Crazy Док каза, че не дме пороснали достатъчно, заради липса на белтъци у мен. То не е лъжа, че предпочитам плодове и зеленчуци, пресд месо, ама...Иначе плацентата си го снабдява нормално  Peace Сега почвам да наваксвам с килцата, дано и бебче също  Praynig
Славундерче, ти си най-елегантния параход, който съм виждала  Hug Разкажете нещо за лекцията днес  Wink

# 279
  • Мнения: 135
Ааа !!! Ането не така още ние доста раничко да раждаме.
КикиНики спокойно всичко ,ще е ок а щом и беба си дивее  това е супер.
Приатна вечер и много ритничета. Laughing

# 280
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Много или малко килограми, аз минавам на белтъчна "диета"  Crazy Док каза, че не дме пороснали достатъчно, заради липса на белтъци у мен. То не е лъжа, че предпочитам плодове и зеленчуци, пресд месо, ама...Иначе плацентата си го снабдява нормално  Peace Сега почвам да наваксвам с килцата, дано и бебче също  Praynig
Моля те, сподели в какво се състои тази диета, аз също се притеснявам, че бебка е малка...

# 281
  • София
  • Мнения: 595
Мацки, току що установих страшни отоци на глезените...Огромни са ми ходилата-като слонски крака.  Confused Мерих си кръвното...ок.110/70 е. Дали е възможно от това, че цял ден съм седнала и не съм се движила? Нещо да правя ли сега-компреси, да ги държа в студена вода, друго???

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272
Много или малко килограми, аз минавам на белтъчна "диета"  Crazy Док каза, че не дме пороснали достатъчно, заради липса на белтъци у мен. То не е лъжа, че предпочитам плодове и зеленчуци, пресд месо, ама...Иначе плацентата си го снабдява нормално  Peace Сега почвам да наваксвам с килцата, дано и бебче също  Praynig
Моля те, сподели в какво се състои тази диета, аз също се притеснявам, че бебка е малка...
Всъщност аз си я наименовах "диета". Док каза по литър мляко на ден, повече яйца и месо...

# 283
  • Мнения: 95
опаааа запис и от мен,към 15 март нашето момиче ще е факт живот и  здраве Hug

# 284
  • Мнения: 3
Zdraveite i ot men!Dnes bqh na lekar i mi potvardiha,4e 6te si imame gospojica,koqto e sednala.Teji okolo dva kg.Terminat mi e na 27.03 ama mai nqma da si do4akame datata Simple Smile.Malko me e strah s tova sedali6tno bebe,no nali ima vreme da se obarne?

Общи условия

Активация на акаунт