детска кухня

  • 3 854
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 508
От 2 седмици вземам алергичното меню на Джуниър меню. Ами вчера например трябваше да е пилешка каша за основно, а беше супа с малко пиле вътре. И картофите бяха сурови! Днес основното ястие пак не отговаряше на посоченото - вместо спанак с ориз беше пилешко с ориз и домати. Поне не беше сурово пак. Но не съм доволна като цяло, а и бебо нещо се мръщи.

Държиш ли да е частна? В нашия квартал има една баба, която носи от държавната кухня храна по домовете. Аз съм много доволна, готвят вкусно, бабата всеки ден в 1ч. е в къщи и не на последно място ми е по евтино. Храната ми е левче на ден, а доставката е 25лв. на месец. Става въпрос за кварталите Надежда от 1ва до 6та част, Свобода и Толстой.

А как става записването за тази кухня?

Някой може ли да каже дали Кухнята на мама Люси доставя до Надежда?

Чрез бабата  Laughing Може да се наложи и известно изчакване. А мисля че и в Триъгълника носи храна.

# 16
  • Мнения: 658
  аз не държа да съм на частна кухня,но не съм от надежда и мен бабата не ме устройва,аз съм от Хаджи Димитър

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Пробвали сме Хер бебе - не ни харесва, категорично Sick
От Ози съм много доволна.
Смятах да пробвам Мама Люси, но моя приятелка ме изпревари и хич не хареса качеството на храната.
За Джуниър меню съм чувала само хубави неща, но те нямат доставка Confused
Аз пък съм супер доволна от Мама Люси,яденето ми го носят  винаги между 10.30 и 11часа,супер любезни,винаги го пробвам и досега  всичко ми е харесвало,а аз съм супер претенциозна на ядене  и според мен е ок за малко дете.А по-важното е че Алекс я харесва и досега всичко си е изяждал.И какво разбираш под-качество на храната?Винаги е топла и в еднократни купички??

А ти какво разбираш под качество на храната?
Аз определено разбирам нещо повече от това да е топла и в еднократна купички.

# 18
  • Мнения: 658
мами не се заяждайте,тука само споделяме и предлагаме...

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Наистина няма за какво да се караме или спорим.
Това, което харесва на едно дете, може да не допадне на друго.

Ние преминахме през Джуниър - спокойно мога да ги нарека отврат. Редовно зеленчуците бяха недосварени, намерих и огромно парче хартия в една супа, косъм в друго ядене...Да не говорим колко често подправките като магданоз и копър не бяха нарязани на дребно, а бяха направо цели клони. Детето не я харесваше, определено.

Сега сме на Хер бебе и детето изяжда всичко, дори не му стига. Тук пък редовно бурканчетата не са идеално чисти.

Мен ако питате, аз лично не бих яла от никоя кухня, но важното е, че детето яде.

# 20
  • Мнения: 377
Държиш ли да е частна? В нашия квартал има една баба, която носи от държавната кухня храна по домовете. Аз съм много доволна, готвят вкусно, бабата всеки ден в 1ч. е в къщи и не на последно място ми е по евтино. Храната ми е левче на ден, а доставката е 25лв. на месец. Става въпрос за кварталите Надежда от 1ва до 6та част, Свобода и Толстой.

Може ли да дадеш координати на тази баба???? Предварително благодаря!

# 21
  • Мнения: 2 231
Аз пък от 3 седмици давама Джуниър меню. Пасирам я малко понеже Ема не иска да дъвче, но като цяло съм доволна. Имало е няколко пъти, в които не са ми харесвали някои манджи (особено десертите), но по-често се изяжда всичко. Мога да я препоръчам. В Дружба има само държавна кухня, а от частните пункт има само тази, но определено е по-добре от държавната. Препоръчвам я. http://www.juniormenu.com/Pts.html Peace

# 22
  • Мнения: 5 940
Храната, която предлага "Ози" е добра. Малко по-скъпа е доставката, но си струва. Менюто е разнообразно- почти всички видове меса и риба в рамките на седмица, предлагат и с нормална честота бобови култури. Единственото, което не харесвах, докато синът ми се хранеше от  кухнята, беше еднообразието от десерти -нишестени кремчета, които изхвърляхме.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 269
Храната, която предлага "Ози" е добра. Малко по-скъпа е доставката, но си струва. Менюто е разнообразно- почти всички видове меса и риба в рамките на седмица, предлагат и с нормална честота бобови култури. Единственото, което не харесвах, докато синът ми се хранеше от  кухнята, беше еднообразието от десерти -нишестени кремчета, които изхвърляхме.


Колко е пасирана тяхната храна? Че ние от тази седмица минахме на Кухнята на мам Люси, вкусна е, но е много пасирана, а сина ми все пак вече ис дъвче без проблеми и не ми се иска д аминаваме към толкова пюрирана храна. А иначе май на всички кухни десертите с апредимно нишестени кремчета (които адски се тачат от моя син, за съжаление).

# 24
  • Мнения: 5 940
Не е пасирана, на дребни парчета е.

# 25
  • Мнения: 158
В Стара Загора има само държавна кухня.Доволна съм до сега не съм чула някоя майка да се оплаче.Кухнята се намира наблизо до нас,храната е винаги топла и малкия си я хапва с апетит.

# 26
  • Мнения: 658
значи така пробвахме и ози и хер бебе и джуниър спряхме се на хер бебе като най удачен вариант бебока не ядеше много джуниър,и не знам какво толкова сте доеолни от нея-манджите са повечето много течни с течни манджи сами знаете как се храни бебока оцапваме всичко наоколо,плюс това не го засищаха както другите кухни посточнно си искаше бисквика след това,кроасанче и др.работи сякаш  е ненаяден,и като за капак намерих дървена треска в една от манджите,при това не с много малки размери така че от джуниър изобщо не съм доволна особено за дете което е над една годинка и почти всичко си яде а там нито застройки правят,манджите като супи,две-три супи бяха съвсем водичка и месо много малко слагат,изключително малко в хер бебе и ози слагат доста повече та така,може би едно време бяха добре тия джуниър но сега не съм доволна а и бебо също

# 27
  • Мнения: 155
Ние сме на Хер Бебе откакто малкият навърши 1 г. и 2 месеца. Като цяло аз намирам храната за недостатъчно питателна, супер постна, предимно фидета и разварени звездички, но Давид я хапва. Намирам детските кухни за добър преход към наистина домашна храна. Със сигурност през уикенда, когато аз му сготвя супа или друга храна, яде с по-голям апетит.

Разбира се всяко дете си има предпочитанията. Аз и на челна стойка да застана, пак няма да изяде гриса, лещата яхния и пилето с грах на Хер Бебе. Но това не знач, че са лоши.

А доставката е наистина голямо удобство. Всяка сутрин в 9.15 е при нас, бурканчетата даже още топли.

Що се отнася до това дали са чисти...тук вече нещата са в ръцете на майките или който гледа децата. Не мисля, че ги мият в кухнята. Трябва просто да ги предаваме добре измити. Иначе не се знае кога ще се завърти мръсен амбалаж при моето дете.

# 28
  • София
  • Мнения: 276
А моето бебе харесва храната от Хер бебе повече от моята и изяжда всичко!

# 29
  • Мнения: 1 380
Пробвали сме Хер бебе - не ни харесва, категорично Sick
От Ози съм много доволна.
Смятах да пробвам Мама Люси, но моя приятелка ме изпревари и хич не хареса качеството на храната.
За Джуниър меню съм чувала само хубави неща, но те нямат доставка Confused
При нас:
Ози-отказа да я яде....щом опита я изплю.
Джуниър меню няма при нас.
Мама Люси и на мен ми казах позната, че е гадна, детето 2 дни повръщало от някаква леща, много пасират храната а моята каприз пасировки не яде.
Сега сме на Хер бебе и яде...е не винаги и 3-те буркан4ета, ама все пак яде.

Общи условия

Активация на акаунт