Хайде пак да се видим!

  • 7 786
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
   Ивка, пращай ги заедно и поотделно,както ти е удобно,няма да се пазарим.Може и себе си да пратиш в комплект.... Wink
   

# 16
  • Мнения: 273
мили момичета, здравейте
много ще се радвам да се видим отново - пораснали и разхубавени ( и децата, ама и ние  newsm44).
Едно уточнение, само, ако аз организирам -  по детските клубове обикновено не се пуши. Два часа няма ли да издържите без дозата  smile3511, освен това пред врата на крак - става, като едно време в училище.
Ако все пак, одобрите клуб Мики Маус  на ул. Борис І, до църквата Св. Георги близо до петте кьошета съвсем в центъра, ще звъня, ще питам за свободни часове, за всичко и за ......... тютюна. И още едно питане - тъй като затворените партита са с определено време - по 2 часа обикновено, та питането е за колко часа  - плаща се да час престой на децата и още нещо трябва да си поръчаме нещо за хапване( извън пуканки и чипсове), иначе за пиене има на место - и кафе и безалкохолно и алкохол, но хапване - сладки, соленки, хапки, мезенца, доставят с кетърингова компания.
до скоро

Аз обаче преди да публикувам звъннах и:
има свободен час на 17,02 от 18,30 до когато издържим - 2-3 часа, ще забавляват децата, ще си затворят очите за пушачите, и до два-три дни да потвърдим, поне 10 деца и мислете дали да вземем пици за децата или нещо сандвичи, а за нас ?!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 324
А в този http://juliland.net/bg/, готиния, какво ще кажат за цигарите? Така като гледам снимките не ми се вярва да е забранено пушенето в залата за дъртите.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 517
Хайде и аз с претенциите, ама може ли на близо да има място за паркиране, че с двамата едва ли ще мога да прекося дълго разстояние пеш Sad

# 19
  • Мнения: 273
паркирането е един приказен проблем,
ама нали в събота и неделя няма синя зона за центъра, или пък греша?!

# 20
  • Мнения: 11 916
      Използвам темата за да продължа идеята на Ивка- да вземем да организираме една пролетна среща, на която да присъстваме всички, какво мислите?Разчитам на тези, които се познават лично, аз съм по-нова, но с огромно удоволствие бих се запознала с вас.

# 21
  • Мнения: 2 722
Ани, поне 10 деца - мисля че не е проблем. От мен - 2 броя.
Както решите за хапването - аз съм от яшните и не съм манаджийка  Embarassed
Центъра ме устройва, всъщност всичко ме устройва, защото съм мобилна.

Светкавица - пролетна среща - важи, може успоредно да почнем да я обмисляме за месец май например.

# 22
  • Мнения: 11 916
Мама Галя, май месец е чудесен за пътешествия и срещи.Само дето забравих през  кои съботи ще се отработват празничните дни,защото предполагам ,че през 6-те празнични дни повечето ще бъдат ангажирани.Много ми се иска да се запознаем!

# 23
  • Мнения: 128
    Кх,кх.....какво стана със софиянците...Имаме ли среща или не? Party

# 24
  • Мнения: 2 722
Едната софиянка от 9 сутринта виси на компютъра в опит да си запише детето за ясла - оф, без коментар, че ще ме баннат.
До срещата все ще успея.

# 25
  • Мнения: 1 843
Другата софиянка си е пред компютъра по цял ден и без да дебне зле работещи сървъри. Wink (Какъв БАН, бе Гале? Кат' не работи, не работи и туй то. Ааа... искаш да кажеш, че е работа на Българска Академия на Науките да проучи как с толкова пари, не можаха една нормална работа да свършат?   smile3555)

Аз чакам да решите ден, час и място. Тази година, не мога да помогна с организация, за жалост.
Когато и както решите. Щом е в почивни дни и особено следобяд, няма проблем.

Изключая болестни състояния, разбира се.

# 26
  • Мнения: 2 722
Е, записах детето с реални шансове да ни огрее - все пак сме № 104 за 20 места  Laughing и вече мога да се поогледам за предложенията.
Кафенето в идеалния център бива - кой може да го резервира и какво ще е нужно от наша страна за да се преброим.

Дар, дори и БАН няма да успее да разгадае тази главоблъсканица.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 324
Кафенето в идеалния център бива - кой може да го резервира и какво ще е нужно от наша страна за да се преброим.
Не мога да вдена за кое става въпрос.

# 28
  • Мнения: 2 722
Мики Маус на 5-те кьошета или Джулиленд в Иван Вазов.
Нали идеята е да е на централно място, за да не се налага някой да прекосява цяла софия по диагонал.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 324
Ани_М е с връзки там.
Аниииииииии!
Давайте да се броим.
Ние сме две - една малка и една дърта.

Общи условия

Активация на акаунт