малък плод? към кого да се обърнем за консултация?

  • 6 100
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
Кажи й да не се палаши.На мен в края на 8-мия ми казаха че бебето едва ли ще се роди повече от 2 - 2.5кг., а малкия се роди 3,400.Аз в 9 месец наддадох 5 кг. и явно тогава и той е пораснал. Така че споко - има прекалено мн. време до раждането, за да се плаши. Понякога последните дни са по-важни. Е, пожелавам й всичко да е о.к.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
На мен 9 месеца ми казваха, че плода е по - малък , гледаха ме и на 4Д и накрая родих една 3 килограмова принцеса, така че спокойно! А и тези мерки стават все по - неточни с напредването на бременността.

# 17
  • Мнения: 26
Д-р Вили Димитрова! Наи-вероятно няма да има часове, но ако се отиде на място (във Фемина) едва ли ще откаже преглед!
И при мен се опасяваха за малък плод. Но всичко се дължеше на факта, че гестационната възраст на плода се определя от датата на последна редовна менструация, която пък дава датата на овулацията,т.е. на забременяването. Да, ама не всичко се случва в стандартните срокове. При мен всичко беше станало 3 седмици по-късно!
Бебка се роди 3300!

# 18
  • Мнения: 90
Д-р В. Димитрова от МЦ Фемина - http://www.mcfemina.com/possibility.php
Нека не се плаши. При мен също казваха, че бебка е малка.  Дори 5 дни преди раждането казаха, че е 2,500 кг , а тя се роди почти 3,700 кг.

# 19
  • Мнения: 13
д-р Панова ,болница "Тина Киркова"-0888312136 страхотен специалист.Аз и имам страхотно доверие.Много е добра.Успех

# 20
  • София
  • Мнения: 1 877
da, az родих при панова  Peace  Hug

майчета, бебето се роди
в 6,5 месеца (секцио, понеже се губеха тонове), около 700 грама Sad, в кувьоз е. засега дишало само, но е много слабичко... и не смеят нищо да ни кажат за прогнози...

молете се Бог, Който му е дал живот, за да укрепи и да го изпишат здравичко! Praynig

# 21
  • Мнения: 45
 Praynigот все сърце и душа се моля Praynig

# 22
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Praynig моля се за малкото човече и кураж на майчето  Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 1 877
благодаря , момичета! Hug

# 24
  • по света
  • Мнения: 1 587
При др Вили Димитрова от Фемина. Тя е перфектен специалист...
и аз съм доволна от нея Peace

Аз също и то много!  Peace
Аз също я препоръчвам горещо!!

# 25
  • Мнения: 233
майчета, бебето се роди в 6,5 месеца (секцио, понеже се губеха тонове), около 700 грама Sad, в кувьоз е. засега дишало само, но е много слабичко... и не смеят нищо да ни кажат за прогнози...

молете се Бог, Който му е дал живот, за да укрепи и да го изпишат здравичко! Praynig

Дано се размине и стане победител/ка!! И аз ще се моля...  Praynig

# 26
  • Мнения: 115
От все сърце се моля за малкото човече  Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 26
Дано всичко е наред с малкото човече! Кураж! Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 721

майчета, бебето се роди
в 6,5 месеца (секцио, понеже се губеха тонове), около 700 грама Sad, в кувьоз е. засега дишало само, но е много слабичко... и не смеят нищо да ни кажат за прогнози...

молете се Бог, Който му е дал живот, за да укрепи и да го изпишат здравичко! Praynig

Ва ни ла, знаеш ли какво става с бебенцето? Praynig Praynig Praynig

# 29
  • по света
  • Мнения: 1 587
Моля се от сърце за малкото детенце  дано наддаде бързо Praynig

Общи условия

Активация на акаунт