Как ще постъпите ако мъжа ви каже това -->

  • 19 016
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
Бих го почнал с талпата докато спи! И бой Бой докато му стане спелеснато!!
Ейййй тия мъже все по-безочливи стават! Накрая да се ровят в земята при къртиците и това е!
Не се бил гордял! Бих го разказала навсякъде под формата на майтап,но все пак да се почувства неудобно! На майка му,баща му - на всички бих казала,как мъжленцето ми не се гордеее с това,че съм му родила дете!

И все пак се ндявам,мъжът ти да е казал това от детинска глупост! От... звист,че всички гледат на теб като на героиня,а той...не присъства особено много в самото геройство на рждането! И да е казал всичко на пук ли...де да знам  newsm78  Дано да не го мисли,защото,ако го мисли наистина сериозно бих се обидила

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 09:11 от ProstoAz

# 16
  • Мнения: 2 131
И аз извиках два пъти и мъжът ми, който беше отвън с кръстника, ме е чул. /друг е въпросът, че и аз не знам защо извиках - повече от напрежение, не от болка, ама това няма значение в случая/. Е, вярно че мъжете се шашкат в такива случаи - той влиза при мен в предзалата и физиономийката му беше......  Sick.
Но! Ако направи такъв коментар, ще  #2gunfire #Sniper Разбирам те напълно, че си се ядосала. Неприятно е, но ти пожелавам това да е най-сериозният проблем във вашите отношения.   bouquet Пък може и да му го върнеш, хи-хи-хи.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
Е, ако приемаш раждането като пръсване на задника, наистина няма нищо за уважение. Прав е мъжът ти.

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не мога да разбера, защо смятате, че акта на раждането е повод за уважение?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 352
Най-малкото защото вие не можете да го направите.  Laughing
И защото е достойно.
Или смяташ, че даването на живот не е достойно за уВажение Labrador????

# 20
  • Мнения: 5 577
Е, ако приемаш раждането като пръсване на задника, наистина няма нищо за уважение. Прав е мъжът ти.

съгласна съм, безумна тема просто.  Shocked

# 21
  • Мнения: 220
Код:
А защо мъжът ти не е присъствал на раждането? Ако беше, никога нямаше да му хрумнe такава глупост. Страх ли го е било или ти си решила да му го спестиш? Та вместо да види и съпреживее лично, слуша някаква си акушерка, че си била страхливка. Уважението му и оценяването на това, че си дала нов живот е много по-трудно осъществимо, ако той не го е съпреживял с теб.

то ако трябва да държа ръката на жена си докато ражда, по същата логика - тя да ми държи пушката в казармата  Joy Joy Joy

ама на чужд гъз и 100 тояги са малко...

п.п. вий жените кат седите и се чудите ква глупост да измислите тъй е....

# 22
  • Мнения: 142
Не мога да разбера, защо смятате, че акта на раждането е повод за уважение?

Не бих писала подобно нещо в точно този подфорум.

Айде сега засичай по часовник за колко време ще ти скочат поне 20 майки.

Отговор на въпроса ти - защото донасяш на света ново човешко същество.

ПС - Гледаш ли си часовника? Засичай!

# 23
  • Мнения: 220
Код:
Отговор на въпроса ти - защото донасяш на света ново човешко същество. 

тъй! а като правите аборти... ко прайм... - пак гордост, че сте се мъчили...

дайте ся да видим кой колко издържа на болка и колко са му съпричастни...

п.п. глей ся на мен колко ще ми скочат....

# 24
  • Мнения: 142
то ако трябва да държа ръката на жена си докато ражда, по същата логика - тя да ми държи пушката в казармата  Joy Joy Joy

Как само пушката, бе пич? А другото снаяражение? Кой ще го носи???

А лопатката, противогаза, резервните пълнители, гранатите????

Само с една пушка тръгнала, е гати скатавката! Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 3 423
Според мен трябва да го скопиш
този изедник. Така няма да ти се
налага да раждаш втори път. Или
поне не от него. И да ти се смее.

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не мога да разбера, защо смятате, че акта на раждането е повод за уважение?

Не бих писала подобно нещо в точно този подфорум.

Айде сега засичай по часовник за колко време ще ти скочат поне 20 майки.

Отговор на въпроса ти - защото донасяш на света ново човешко същество.

ПС - Гледаш ли си часовника? Засичай!

ние ви уважаваме за това, но аз визирам самият акт на раждане. За него може да сме състрадателни, но уважение ... бъркате понятията нещо

# 27
  • Мнения: 1 072
Другия път като се жените, си отваряйте очите.
Има и по-интелигентни мъже от представилите се в темата. Дерзайте.

# 28
  • Мнения: 1 422
Според мен си реагирала не на място. Ако мъжът ти не е наясно, той няма как да разбере особеностите на едно раждане и нуждите на една жена в това отношение. Както и каква е ролята на самото раждане и на родителите в него за развитието на детето в бъдеще.
По-добре е да разговаряш с него кое как се случва и защо, вместо да му се сърдиш. Не можеш да очакваш, че съпругът ти се е родил научен. Ако не е чел и чул, как да знае. Нормалното е той самоворно да се интересува от коли, очила, спортна екипировка и горива, а не от раждания.
А и акушерката като е проста, дай сега да пренесем отношението и върху другите. Твоят съпруг е придобил отношение от нея. Ами образовай го, не го заклеймявай. И какво печелиш като се държиш като ощипана мома.

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Според мен си реагирала не на място. Ако мъжът ти не е наясно, той няма как да разбере особеностите на едно раждане и нуждите на една жена в това отношение. Както и каква е ролята на самото раждане и на родителите в него за развитието на детето в бъдеще.
По-добре е да разговаряш с него кое как се случва и защо, вместо да му се сърдиш. Не можеш да очакваш, че съпругът ти се е родил научен. Ако не е чел и чул, как да знае. Нормалното е той самоворно да се интересува от коли, очила, спортна екипировка и горива, а не от раждания.
А и акушерката като е проста, дай сега да пренесем отношението и върху другите. Твоят съпруг е придобил отношение от нея. Ами образовай го, не го заклеймявай. И какво печелиш като се държиш като ощипана мома.

съчуствие във форума ....

Общи условия

Активация на акаунт