Как ще постъпите ако мъжа ви каже това -->

  • 19 081
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не мога да разбера, защо смятате, че акта на раждането е повод за уважение?
МОЛЯ?Е,това е нагло.....ти колко пъти си раждал,Labrador?Ако раждането не те накара да се гордееш още повече с жена си и да я уважаваш,то нищо не би могло....Направо ме ядоса с тая изцепка....

# 226
Седяхме си двамата пред компютрите и аз разгеждах форума, няква тема за това върху какво са раждали майките и подметнах че мене толкова много ме боля че даже нямам спомен и го питам него "Аз разказвала ли съм ти какво беше като раждах" и той не
- А искаш ли да ти кажа
- Не!
- Защо?
- Защото аз не се гордея с това как си родила! - #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Обясни ми че акушерката която ме е израждала му е разказала колко уплашена съм била и че трябвало да ме стегне малко. Била съм крещяла. (Изкрещях само веднъж и то накрая защото ми беше последен напън и изкрещях от зор а не от болка).
Е как ще реагирате ако ви кажат така???
Аз му казах че е много нагал да ми говори така и че няма капка уважение за дето ми се е пръснал ЗАДНИКА!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кажи му че е сноб и да отиде да си завре един вибратор отзад и да подскача с него на гумена топка.

# 227
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има разлика между гордост и уважение ....
Пък и най-обикновенно раждане защо се превъзнасяте чак толкова не разбирам. Може би защото съм мъж?
За мен това си е част от семейния живот, не бих издигнал самият акт на раждане в особенна почит ... но това си е следствие от съвременния ни живот, преди като са раждали 4-5-6-7 деца, едва ли на някой би му минала подобна мисъл през главата......
майката се почита като майка, а не като учасник в медицинска операция ....

# 228
  • на село
  • Мнения: 3 965
Леле какви страсти са се развихрили тук  Grinning.

И аз не смятам, че е необходимо да се превъзнасят майките чак толкова заради самия процес на раждане и ако чакаме само заради това да ни уважават - горко ни.
Една жена трябва да бъде уважавана повече заради това, че е майка и не заради това -
как е родила, колко се е мъчила, колко била пъшкала и т.н.

# 229
  • Мнения: 18 542
Ще му отвъртя един шамар!
Аз крещях много, защото ме болеше ужасно. Исках да умра в буквалния смисъл на думата(никога не съм имала подобно желание), беше ми все едно и за мен и за детето  Blush само да спре да боли, та бих зашлевила всеки, който ми говори по тоя начин  #Crazy

# 230
  • Мнения: 18 542
На кой мъж му се слуша за раждане ???
Аз познавам поне двама.
И всъщност защо е нужно?
Когато си имала кофти изживяване, не ти ли се е искало да споделиш с някой близък?

Все пак раждам общото ни дете, което сме правили заедно, което сме чакали заедно, което ще отглеждаме дай боже заедно. Ако не иска да слуша, не бих разказвала, поне не с подробности, но да и каже че не се гордее с раждането на детето ни, ЗАЩОТО съм викала... по-голяма тъпотия не бях чела скоро.  #Crazy

# 231
  • Мнения: 982
Абе хора, вие лични пощи нямате ли си?
Аз не мога да разбера, защо е необходимо излишното хапене и обиждане."Глупаци" и "Кифли" винаги ще има.От къде тъгна темата,та къде свършва.Толкоз ли е трудно да се напише мнение без някой да се хване и да каже какъв глупак е еди кой си.
Много се чудя на хора дето се лепкат за някой и гледат  да го скастрят,защото имат различно мнение по въпроса.Баси тъпата работа.

Успокой се първо.Можеш ли да си по-конкретна,кой кого скастря.
Не ругай,моля те!

# 232
  • Мнения: 220
Цитат
Абе хора, вие лични пощи нямате ли си?
Аз не мога да разбера, защо е необходимо излишното хапене и обиждане."Глупаци" и "Кифли" винаги ще има.От къде тъгна темата,та къде свършва.Толкоз ли е трудно да се напише мнение без някой да се хване и да каже какъв глупак е еди кой си.
Много се чудя на хора дето се лепкат за някой и гледат  да го скастрят,защото имат различно мнение по въпроса.Баси тъпата работа.

ЛС има ама не е интересно  Wink

откъде тръгна темата и къде свършва - мчи 12 страници - накрая ако не свърши с лични нападки и спам - що въобще е почвана една тема  Joy hahaha bowuu newsm78

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 233
  • Мнения: 4 757
Е как ще реагирате ако ви кажат така???

Никак няма да реагирам. Той каквото ще да ми каже чуто от която и да е акушерка едва ли ще знае в действителност как съм го преживяла аз. В такъв случай коментарите от негова страна ще са меко казано нестойностни и няма да ми пука.

# 234
  • Мнения: 46 580
... За мен това си е част от семейния живот, не бих издигнал самият акт на раждане в особенна почит ...

И аз така го приемах, докато не стигнах и минах през нея.
Сега е най-ужасното и отвратително нещо, което мога да си представя, уважавам и се възхищавам на всяка жена, която се е навила на 2-ро, трето и т.н., евала, за мен това е герой и трябва да се издига в култ.

# 235
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Вероятно бих се разсърдила и не бих си подбрала думите, с които да го обидя.Доста съм импулсивна

# 236
  • Мнения: 130
Седяхме си двамата пред компютрите и аз разгеждах форума, няква тема за това върху какво са раждали майките и подметнах че мене толкова много ме боля че даже нямам спомен и го питам него "Аз разказвала ли съм ти какво беше като раждах" и той не
- А искаш ли да ти кажа
- Не!
- Защо?
- Защото аз не се гордея с това как си родила! - #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Обясни ми че акушерката която ме е израждала му е разказала колко уплашена съм била и че трябвало да ме стегне малко. Била съм крещяла. (Изкрещях само веднъж и то накрая защото ми беше последен напън и изкрещях от зор а не от болка).
Е как ще реагирате ако ви кажат така???
Аз му казах че е много нагал да ми говори така и че няма капка уважение за дето ми се е пръснал ЗАДНИКА!!!!!!!!!!!!!!!!!
No coment  #Cussing out

# 237
  • Мнения: 279
Бих го почнал с талпата докато спи! И бой Бой докато му стане спелеснато!!
Ейййй тия мъже все по-безочливи стават! Накрая да се ровят в земята при къртиците и това е!
Не се бил гордял! Бих го разказала навсякъде под формата на майтап,но все пак да се почувства неудобно! На майка му,баща му - на всички бих казала,как мъжленцето ми не се гордеее с това,че съм му родила дете!

И все пак се ндявам,мъжът ти да е казал това от детинска глупост! От... звист,че всички гледат на теб като на героиня,а той...не присъства особено много в самото геройство на рждането! И да е казал всичко на пук ли...де да знам  newsm78  Дано да не го мисли,защото,ако го мисли наистина сериозно бих се обидила

Аз съм на същото мнение!
Нямам думи просто, много е гадно това....

# 238
  • Мнения: 25
Не мога да разбера, защо смятате, че акта на раждането е повод за уважение?
newsm09
Вероятно бих се разсърдила и не бих си подбрала думите, с които да го обидя.Доста съм импулсивна

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 17:18 от mamamamamama

# 239
  • Мнения: 526
ооо казах да ми се извини а тои ми каза че съм нарцис голям и изобщо няма да се извинява Sad

Нека той роди! Да видив тогава как ще коментира  Laughing-да се радва, че мъжкия организъм не е пригоден за раждане.

Общи условия

Активация на акаунт