ОКТОМВРИИСКИ БЕБОЦИ 2008

  • 14 230
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 218
Да ви кажа, на мен проследяванията първия път ми бяха в Каварна, да чукна на дърво, не съм имала проблеми, с изключение на 2 прокървявания без последствия за бебо. После, 1 месец преди да родя, отидох в София, слушаха ми тоновете в 1 АГ /Тина Киркова/ и когато започнах да раждам, отидох и родих...при когото беше на смяна. Беше 1 млад доктор, спокоен и внимателен /за името ще се сетя по-късно/ и естествено 3-ма студенти. Ако не бяха те, сигурно щеше да ми е по-тежко, тъй като акушерките предимно те навикват да не губиш сили и да напъваш правилно, а студентите ме успокоявахе и помагаха на бебето да се придвижи /бърникаха нещо там/. Доволна съм като цяло - и от отношението до изписването... Но явно си е до късмет...

# 226
  • Мнения: 11
Здрасти банда  bouquet И аз мисля ,че ни е време за списъче,щото вече навъртяхме една тема стаж Laughing
Моят доктор работи в Майчин дом.От много време ходя при него, а сега мисля да ми следи и бременноста - имам му доверие.А живот и здраве сигурно ще раждам в Майчин дом - знам,че повечето мнения са, че е мизерия ма кво да се прави - отивам върша работа и си тръгвам.Там също доколкото знам е пълно със студенти и както казва Анджи,може да се случи да те "разглеждат,за да се научат" но... доктора ми е там,близо ми е,знам и доста добри отзиви,особено за неонатологията.Живот и здраве има време,нека всичко мине добре пък ще му мислим  Heart Eyes
За обяд си направих една салата ,че много ми се прияде и като ми се допи ракийка -викам си след около година живот и здраве -как ще се накъркам Crazy
Видях,че говорите за курсовете за бременни -списание 9 месеца правят такива и там пише кога,къде и на каква тема ще е лекцията.Ще взема да си го купя и ако има като за нас (начална бременност) ще кажа и може да се организираме да ходим Grinning
Бих започнала новата темичка,със списък и всичко останало, но за съжаления незная как Embarassed мога само да помагам с нещо по-лесничко  Embarassed

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 14:57 от Енигма

# 227
  • Мнения: 206
Ами ние и срещичка ще да си спретнем като се позатопли Hug

# 228
  • Мнения: 817
Значи за списъчето, трябва да се ориентираме до новата темичка, кой ще го прави и кой ще пуска новите теми! Има ли момичета, които са вещи и са правили подобно нещо?

 Значи трябва нова темичка да си пуснем, така ли? Аз нямам много опит, ама  мога да се пробвам, ако няма други желаещи  Wink

# 229
Аз имам едно питане,някои знае ли нещо за детските който ще се получават ако те осигуряват на минималната заплата?


Извинявайте че само задавам може би тъпи въпроси но в момента толкова много неща ме вълнуват Embarassed

# 230
  • Мнения: 817
Хайде, захващам се с новата тема. От вас чакам датичкиии

# 231
  • Мнения: 206
Сев - само да поясним новите темички се пишат когато изпишем 15 стр. - автоматично се затварят. Можеш да прочетеш последната темичка на септемрийските мами - там Асенцето е човека - питай я в лични, знам ли и аз не съм наясно, тя може да коригира съдържанието на списъчето, дабавя линкове, които представляват интерес и така е нагледно всичко в 1-ят пост! PeaceУспех, аз моята датичка ще я кажа в петък надявам се след прегледа! Hug

# 232
  • Мнения: 817
Леле, аз веднага тръгнах да пускам нова тема и сега не мога да я изтрия  Embarassed

# 233
  • Мнения: 11
 Северинка нищо - сигурно някой модератор ще я изстрие, а щом ти ще се захващаш с темичката само кажи кога и давам дата Heart Eyes но може би наистина трябва да изчакаме 15-та стр.

# 234
  • Мнения: 206
Сев не се тревожи то човек така се учи, ако искаш тук сега в тази тема пусни едно списъче. Момичетата да си кажат датите и после само ще добавяш. А и коя бременност е за девойките Hug

# 235
  • Мнения: 817
Писах на модератор да я изтие, пък после ще си пуснем нова. Тъкмо ще имам време да мисля над заглавието

# 236
  • Мнения: 206
Вече е изтрита! Можем да ти даваме предложения за заглавие, ти започни със списъка Peace На мен ще ми е първа бременност!

# 237
  • Мнения: 11
Пу първа  Heart Eyes
1-ва бременност, термин 03.10.08г.
ето и едни две заглавия от мен - Сакчета и точки виждаме сега,а през октомври бебе ще радва нашите сърца!
За октомврийско бебе в темата ела и си сподели радостта!
За октомврийски бебета темата расте,ето станаха вече две!
 

# 238
  • Мнения: 206
Енигма - страхотни са твоите предложения за темички.... Hug

# 239
  • Мнения: 817
Такааа. Прерових цялата тема и извадих имената на всички бъдещи мамчета, някои са писали и термина си. Пускам едно кратко списъче, което ще се редактира и допълва. Моля, ако някой съм пропуснала или объркала да свирка.
Енигма, много добри предложения, харесват ми всичките  Peace

Предложения за заглавие на новата тема:

1.Сакчета и точки виждаме сега,а през октомври бебе ще радва нашите сърца!
2.За октомврийско бебе в темата ела и си сподели радостта!
3.За октомврийски бебета темата расте,ето станаха вече две!
4.Сега в коремчетата бебчетата спят, а през Октмоври с много обич те ще ни дарят!
5. Октомврийска мама щом ще ставаш ти, бързо в темата се разпиши!



01.10.
rumi73 - втора бременност
Lauren -
dichi0103 - първа бременност

02.10.

03.10.

Енигма  - първа бременност
Salem - първа бременност

04.10.
Elichka_mama - първа бременност
Severinka - първа бременност

05.10.
chrisi82 -
8Eos8 - първа бременност

06.10.
GALKA24 - първа бременност

07.10.

elli78 - втора бременност

08.10.

sunlight7 -

09.10.
rosmari -
mishi84 - първа бременност

10.10.

11.10.

barabina - първа бременност

12.10.
manana - втора бременност
Andji - втора бременност

13.10.

kali_k -
Ариана -

14.10.


15.10.


16.10.


17.10.


18.10.
feel_u - втора бременност


gian -
Lidia555 -
inaradeva -
nadeto_pm -
vanyusha -
Поля75 -
VVV2007 -
galinag -
ssissi -


Това е за сега, естествено списъкът няма да изглжда така в новата тема.



Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 10:19 от Severinka

Общи условия

Активация на акаунт