Бúли ли сте половинките си?

  • 4 516
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 830
Както казах, не се гордея с ритника в слабините, но определено не съжалявам и не ме е срам за шамара. В края на краищата той трябваше да се случи, за да разбера и аз накрая какво е значението на думата "достойнство".

Достатъчно търпях в продължение на почти две години унижения, обиди, лъжи... Трябваше да се случи, за да се осъзная. Да стана от калта и да вдигна глава.

Един мой приятел, който е поет, често обича да казва, че понякога на злото трябва да се отвърне със зло, за да има равновесие Peace В някои случаи споделям мисълта му.

Колкото до търпението и възпитанието, имам ги в далеч по-големи количества от много други хора.
Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 10 858
Едно хубаво фелацио или 69 върши сто пъти по-добра работа от бой...Не се излагайте...Навехнати китки....Хахахахаха. Предпочитам прожулени колене...

Обожавам жена да ме бие с голо дупе по топките....Мммммм Супер супер...

Хаха, никът напълно ти подхожда!
 Flutter

# 47
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
А кого визира?

# 48
  • Мнения: X

Някои от останалите, взели мнение по въпроса.

Достатъчно търпях в продължение на почти две години унижения, обиди, лъжи... Трябваше да се случи, за да се осъзная. Да стана от калта и да вдигна глава.


Ето, значи такава постъпа е или породена от голям проблем или носи след себе си проблеми.

# 49
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Да, така е.
Хубаво е човек да може да си сдържа нервите, и да не посяга.
Дори не смятам, че това може да помогне да се осъзнае нещо.
За мен е било израз на собственото ми безсилие.
След това съм ставала още по-безсилна. Минал етап от живота ми.
И все пак, не съм била някаква видна побойничка, просто ми се е случило, и си го спомням с гадно чувство. Материално-телесни щети няма  Wink 

# 50
  • Мнения: 3 830
Била  е породена от проблем, защото, когато ти се сипва по малко, можеш много да поемеш. Всяко нещо трябва да си има граници, а аз това го разбрах доста късно, поради прекалено търпение, възпитание и желание за добър тон и добронамерено общуване. Да, проблемът е бил и в мен. Peace
Важното е, че се осъзнах и прекратих взаимоотношения. Важното е, че ги прекратих и по начин, който на мен да ми носи удовлетворение и спокойствие.
Сега съм много по-силна, с много повече гордост и достойнство и никога не бих позволила на който и да е мъж да се отнася по подобен начин, да ме тъпче и т.н. Peace

# 51
  • Мнения: 2 908
Да.По време на бременноста беше-не можеше да ми отвърне,а мен ме тресяха някакви хормони и само крещях,и на два пъти налетях,веднъж хвърлях кисело мляко,което оплиска стените,после трихме....какво още-не помня... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 161
Как ги биете тези мъже,за лилипути ли сте се омъжили?не съм привърженик на този вид саморазправа,имам си други кротки начини за мъчение.И все пак,дори да изпростея дотолкова,че да го ударя,не съм сигурна,че няма да ме напердаши.Просто мрази да му посягат и в суматохата и като му падне пердето,не се знае какво ще излезе.Затова препоръчвам по изтънчети методи за мъчение на мъжете.

# 53
  • Мнения: 2 908
Лилипут мъжа ми не е.Омъжих се за мъж,който при никакви обстоятелства няма да посегне на жена си.Бях му казала от начало,че развода е по-добро решение от това да вдигне ръка на жена си,пък било то и такава откачалка като мен.Иначе бях казала,че сама да си живея ще ми е по-райско.Но ,че това не е начин на саморазправа-не е,съгласна съм,както от твоя страна,така и от негова.

# 54
  • Мнения: 4 784
Никога, дори и на шега не сме си посягали.

# 55
  • Мнения: 1 599
Никога, дори и на шега не сме си посягали.


 newsm10 newsm10 newsm10

и при нас е така

# 56
Как се биете бе момичета, то това да не е боксьорски мач. Къде остана себеуважението.
Можеш да викаш, да чупиш, да псуваш, да хвърляш, ама да се биеш..?
Ами тези мъже какво правят, гледат ви и се смеят, смеят се на вас, защото отстрани изглеждате ужасно.
 smile3511 smile3516

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не съм го удряла,само веднъж му хвърлих в лицето 5 палачинки,ама тогава бях бременна и не се брои.

# 58
  • Мнения: 127
Абе един път за малко да му плесна един шамар , но много бързо отрезнях след като  сграбчи засилената ми ръка .Със сигурност знам , че това няма да се повтори .

# 59
  • Мнения: 4 292
Как се биете бе момичета, то това да не е боксьорски мач. Къде остана себеуважението.
Можеш да викаш, да чупиш, да псуваш, да хвърляш, ама да се биеш..?
Ами тези мъже какво правят, гледат ви и се смеят, смеят се на вас, защото отстрани изглеждате ужасно.
 smile3511 smile3516
То бива, бива драматизиране... Rolling Eyes Боксьорски мач, видиш ли. Къде го прочете това? Значи като чупиш, хвърляш и псуваш, изглеждаш по-малко смешна и ужасна?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт