7 съвета за красива коса

  • 1 794
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 236
Абсолютно съм съгласна с Вивиан! PeaceКакви са тия бабини деветини,все едно живеем в средновековието,нямам нищо против авторката,искала е да бъде полезна,ама плашещото е 4е явно много хора ги спазват тия неща Shocked

# 16
  • Мнения: 4 496
Има само едно нещо, което спазвам, и това е:
Поддържам я чиста и ползвам подходящи продукти за подхранване и добър вид.

# 17
  • Мнения: 3 622

8. Избягвайте сешоара, доколкото можете!

Няма как да го избягвам, като косата ми съхне за 6 часа.  Crazy

Това и аз не мога да го избегна, защото косата ми съхне мнооооого бавно
Не се реша всяка вечер по 100 пъти

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен съветите са супер, аз спазвам всичките, само дето не ползвам шампоан и балсами , а само сапун

# 19
  • Мнения: 1 234
Това са единствените неща които спазвам и то съвсем не в съответствие с посочените съвети.


3. Подстригвайте косата на всеки 6-8 седмици, за да поддържате формата й и да предпазите краищата от заплитане.
подстригвам се на всеки 30 дни,защото си пускам естествения цвят и има доста изрусена преди коса,която трябва да се махне.

5. Веднъж месечно използвайте маска за коса, за да запазите блясъка и мекотата й.
правя си маска 2,че дори и 3 пъти седмично.

7. Косата е много чуплива, когато е мокра. Използвайте четка или гребе с редки зъбци и разресвайте много внимателно. Когато косата изсъхне можете да използвате и четката с по-ситни зъбци.
не си реша косата,когато е мокра,защото е много тънка и се къса.

Другите неща не мисля че са приложими,още повече пък полезни.

# 20
  • Мнения: 372
Според мен съветите са супер, аз спазвам всичките, само дето не ползвам шампоан и балсами , а само сапун

 Shocked
Аз ако си мия косата само със сапун и спазвам горепосочените "съвети", ще остана без коса за нула време...  ooooh!
Не всичко е за всеки, както се казва Wink

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен съветите са супер, аз спазвам всичките, само дето не ползвам шампоан и балсами , а само сапун

 Shocked
Аз ако си мия косата само със сапун и спазвам горепосочените "съвети", ще остана без коса за нула време...  ooooh!
Не всичко е за всеки, както се казва Wink

да  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт