Може ли да ми препоръчате педиатър в Люлин?

  • 4 771
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
ние сме при Николаева от 12 ДЦК,за сега съм доволна Peace
Ние сме при нея също , както и цялото сем. винаги адекватно е реагирала , веднъж само като чу малкия по телефона (беше неделя и аз и се обадих да я питам какво да правя) тя дори не приказва с мен само като му чу гласчето и вика марш веднага във втора градска (тая на Сливница не съм сигурна дали е така името Embarassed)
Много съм доволна от отношението и ,да не говорим , че винаги ми дава направления  Peace

# 16
  • Мнения: 506
за Антонова Peace,но е малкоооооо повече  разсеяна от нормалното Wink

# 17
  • Мнения: 59
ako ne te pritesnqva 4e e malko stranen, az prepora4vam dr. Atanasov ot 12-ta poliklinika. Super dovolna sam ot nego 

# 18
  • Мнения: 2 722
Оле, eliemo , недей че някой ще ти повярва и после ще те гони да те бие.

# 19
  • Мнения: 59
az davam svoe mnenie, drugiq variant e Sapundjiev. Pri Atanasov sa porasnali i plemenika (11god.) i moq Emo (4g. i 4mes.)

# 20
  • Мнения: 690
Атанасов е добър в диагнозите. Преди да въведат JP-тата, беше дежурен в спешното. Благодарение на него на една приятелка детето е  вече на 13 години. Само той постави вярната диагноза и препоръча Пирогов. Но малко му куцат детските консултации.  И си е отвеян и странен. Аз лично, като е болно детето, го водя за диагноза при него, а за разни консултации и лечения- ползвам познати педиатри.
Друга много добра е Симова в 12 поликлиника.

Общи условия

Активация на акаунт