Вашето дете има талант за...

  • 5 271
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 448
Танци, актьорско майсторство и спорт. Поне за сега, след време ще видим!

# 91
  • Мнения: 5 877
Ами аз забелязвам най-вече пеенето, защото аз на нейната възраст хич, ама хич не можех да изпея вярно даже "Седнало е Джоре дос". Тя си спечели място в хор "Радиодеца" с конкурс, даже я взеха въпреки ненавършените години, които се изискваха.
Драго ми е да я слушам да говори, защото от време на време използва доста разнообразни думички. Тази сутрин ми заяви колко било "очарователно", че чадърчето й е произведено в Китай.  Joy На моето изумено "защо" отговори, че в Китай от хиляди години се правели елегантни чадърчета  Mr. Green Та ето, има талант да намира "очарователното" в живота  bowuu
А - не знам дали е талант, но в рамките на семейството си е жив напредък - за разлика от мен и баща си проявява интерес към спорта и физическата активност, даже една събота и неделя току ходеше в една стая за "домашното" по художествена гимнастика (оказа се кълбо напред)  Mr. Green

# 92
  • София
  • Мнения: 460
Моят син засега се справя добре с английския език и с компютъра. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 3 804
ами голямата рисува много добре-на баща си прили4а,ина4е и 3те са добре с езиците-няма на4ин имат 2 рожденни езика,като големите у4ат още 2 езика
а дребната-отсега се оправя с компа

# 94
  • Мнения: 6 039
притежава талантите на майка си, а те никак не са малко   Flutter

откъде да знам

Общи условия

Активация на акаунт