Давайте уроци нови, да се борим с Фотошоп-а сме готови....(11)!

  • 15 735
  • 349
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 167
даааааааа  smile3521

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
mimival страхотна творба  Peace

ted_ на мен ми харесва, само рамката ми идва твърде оранжева и дебела

val_stef   bouquet

Ето и моето творение за днес:


http://martichka.multiply.com/photos/hi-res/1/37?xurl=http%3A%2F … %2Falbum%2F1%2337

# 78
  • Мнения: 875
и аз ДА! страхотно изглежда!  Simple Smile

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
мимивал, страхотно е, но дай малко сянка на феята.
ники, много е хубава, но звездите ми идват малко ярки. Намали сатурацията или ги направи друг цвят.
тед, махни черните стъпки.

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 21:26 от mle4ko

# 80
  • Мнения: 203
Никки, послушай Млечко - права е за звездите, иначе е супер.
Млечко, тази рамка много ми хареса, а колкото до моята снимка-пипнах левълс, малко криви и колор баланса, но си пазя и psd-то, ако искаш мога да ти го пратя да разгледаш по- подробно....
Радвам се , че ти хареса, да коригирам снимки, винаги ми е било трудно, но ти ме насърчи много!
Мимивал, и твоята рамка ме впечатли,  кое точно рисува с пен тула....

# 81
  • София
  • Мнения: 7 242
Къде я скри бе, Млечко  ooooh!  Тъкмо се наканих да коментирам  bowuu
Никки, харесва ми, но ми е много симетрична. Пробвай да я раздвижиш малко.
мимивал, много е нежна, харесва ми  Grinning 
Ани, искаме урока  Grinning
Аз продължавам да правя глупости и някой трябва пак да ми се накара  Grinning

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 22:15 от Лекси

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Оправих звездите и наистина стана по-добре   bouquet

Къде я скри бе, Млечко  ooooh!  Тъкмо се наканих да коментирам  bowuu
Аз тъкмо се чудих каква е тази рамка, която уж я има, а не я виждам  Embarassed

# 83
  • Варна
  • Мнения: 893
запис и от мен!
малкото зло заспа, отивам да творя Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 7 242
Още един бърз вариант от мен и лека ви нощ  Grinning

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ох, да се включа и аз с нещо, което много ме измъчи. Желание да творя имах тези дни, свободно време що годе пак, ала музата ми наминава и изчезва. Wink

val_stef  , след  преработката изглежда много по-добре Peace
dilmi , харесва ми! Hug
ted_ , колажчето добре справила си се, но дървото е с много лошо качество в сравнение със снимката и малкия изпъква веднага. После небето е доста облачно, малко го поизсветли. Иначе ти задобряваш много с колажчетата Hug
в рамката ти не ми допада този оранжев кръг, много е дебел, но иначе фона е ок без черните стъпки, както казва Млечко Hug
mimival , браво, харесва ми! Много добро изпълнение,а  и замисъла е прекрасен разбира се. Забелязвам голяма инициатива в теб и това ми харесва. продължавай все така Hug
Никки    Hug
Лекси, Лекси, стара познайнице....Втората добре, с бялото в рамката ми харесва повече, защото не е слято всичко както в първата. Трудно ми е да я възприема, но утре пак ще се опитам. Hug Hug Hug Лека!!!
 

# 86
  • Мнения: 354
Ето и от мен нещо. Така и не се включих в конкурса с валентинските картички, та сега изработих една. Ето я топла още. http://necifer.multiply.com/photos/hi-res/13/25?xurl=http%3A%2F% … 2Falbum%2F13%2325 Румка Много сладко и рамката и детенцето Peace , ако искаш сложи надписа smile над въженцата.
Лекси Последния вариант е по-хубав , а тези златистите нещица какво са? Четка, елемент? Като ги видях много ми се прави нещо бляс-бляс.
Аз кога ще спя Shocked

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 01:45 от neci

# 87
  • Мнения: 354
А как качвате снимките направо тук? Без да давате линк като мен Rolling Eyes?

# 88
  • Мнения: 167
neci Като застанеш върху снимката кликваш с десен бутон на мишката и си появява сиво прозорче, в най-долната му част пише Properties - кликваш на него и ти се отваря друг прозорец - пак сив. В него има поле с адрес(URL) - копираш го и го пействаш  Важно е да задържиш при копирането достатъчно дълго натиснат бутона на мишката, защото понякога когато е по-дълъг адреса той не се вижда целия, а като задържиш бутона натиснат и едновременно местиш мишката надолу ще се покаже и копира и останалата част.

Аз като успея да направя нещо право да се похваля. За вас може да не е кой знае кво ама аз се радвам!

# 89
  • Мнения: 5 173
moni-boni, рамката мн ми харесва. Изчистена и елегантна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт