Има ли бъдещи мами от Ловеч

  • 12 559
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добре дошла Lora mum!
bidapet, благодаря ти много за информацията.
Колкото до доктора, аз смятам да раждам при Бързашки, но тук съм се "записала" при Петракиев.

# 16
  • Мнения: 315
Добре дошла Lora mum!
bidapet, благодаря ти много за информацията.
Колкото до доктора, аз смятам да раждам при Бързашки, но тук съм се "записала" при Петракиев.

Това означава, че може би в четвъртък има голяма вероятност да се засечем в Плевен при доктор Бързашки Simple Smile
Успех на прегледа  Hug

# 17
  • Мнения: 1 226
Руми, и на мен много ми личи вече.Никога не съм била толкова дебела.И продължава да ми е много, ама много лошо.
Lora mum добре дошла!
bidapet къде ще ходиш на фетална и на скрининг.Аз още се колебая.В клиниката на доц.Конова в Плевен, казаха че могат да го направят, но май не мога да им се доверя на 100 %.Записала ли си си час  някъде?
 Hug за всички.

# 18
  • Lovech
  • Мнения: 28
Добре дошла и от мен, Lora mum!
Абе, как така сте дебели?! На мен въобще не ми личи, бе, хора!
Сега, относно скрийнинга и феталната, знам, че може и в Плевен, но моят лекар ми препоръча за скрийнинга в Майчин дом, а за феталната - в София при Мазнейкова, не я бях чувала, но като поразрових из Интернет, намерих много неща за нея, има собствена клиника, триизмерен видеозон. Но това трябва да стане между 13 и 17 седмица, т.е. през април някъде. Вие си питайте Бързашки, но лично аз мисля, че ако имате възможност, е по-добре да отидете в София, дори и да не е при тази, има още няколко клиники с три- и четириизмерни видеозони, докато в Плевен няма такъв, само двуизмерен, това съм го проверила.
Stelllla, извинявай, но за теб не знам кога ти е термина? И ти ли си през октомври? Защото в такъв случай може да ходим заедно, аз имам телефоните на клиниката на Мазнейкова, ако някой се интересува, ще му ги дам, но то ги има и в Интернет.
Поздрави! Лек и приятен ден! И излезте да се разходите!
И май че няма да е лошо някой ден да се срещнем някъде по центъра, зависи коя къде работи!

# 19
  • Мнения: 315
Здравейте мамчета!
Незнам дали сте чули за новото изследване, което се прави между 11 и 13 седмица.Ето ви линк по темата - http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=budeshtimaiki&Number= … ;part=11&vc=1
Ще се радвам да се видим и запознаем. За съжаление работя извън града  - в Тимбарк България (бившия Queens) - логистик съм и мога да слизам към центъра само след работа или в почивните дни. Wink. Аз също се позакръглих, но то не е от бебето, а от хапването, макар че постоянно ми е лошо... Thinking

# 20
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте момичета!
Lora_mum, аз в четвъртък отивам при Петракиев, а при Бързашки ще ходя в средата на март.
bidapet мила, моля те прати ми данните за феталната и скрийнинга на лични /как се записва и т.н./. Предварително ти благодаря.
А иначе идеята да се видим хич не е лоша, само кажете къде и кога.
Аз съм редовна смяна, а в събота и неделя почивам.
Стеле, още веднъж извинявай за събота.
И да ви се оплача момичета, не можах да си купя туника. Много са тесни и прави, а аз съм като слонче ooooh! явно и аз ще си купувам от София.
Казаха ми, че имало магазин за бременни мами и в Плевен, но не знам къде се намира.
Желая ви лека вечер.

# 21
  • Мнения: 315
Здравейте момичета!
Lora_mum, аз в четвъртък отивам при Петракиев, а при Бързашки ще ходя в средата на март.
bidapet мила, моля те прати ми данните за феталната и скрийнинга на лични /как се записва и т.н./. Предварително ти благодаря.
А иначе идеята да се видим хич не е лоша, само кажете къде и кога.
Аз съм редовна смяна, а в събота и неделя почивам.
Стеле, още веднъж извинявай за събота.
И да ви се оплача момичета, не можах да си купя туника. Много са тесни и прави, а аз съм като слонче ooooh! явно и аз ще си купувам от София.
Казаха ми, че имало магазин за бременни мами и в Плевен, но не знам къде се намира.
Желая ви лека вечер.
Здравей Руми,
в темата на майките от Плевен има описани местата на магазините за бременни в Плевен.
А също в София вече правят новото изследване за определяне на риска за Даун в 11-13 -та седмица. Изследването е кръвно (Биохимичен скрининг) и се провежда в комбинация с нухалната транслуценция. Изследването е открива до 90% от случаите с Даун. За сравнение биохимичния скрининг в 15-19 седмица открива до 70% от случаити с Даун. До 70% открива и нухалната траслуценция самостоятелно.
Днес звънях там по телефона, все още тестват апарата и ми казаха да се обадя след 2 седмици - преди да вляза в 11 седмица, за да проверя дали вече го правят. Не се записва час и се ходи до обяд.
Страницата на майчин дом в София е www.lmpbg.org , там има и посочени телефони за справка.

# 22
  • Lovech
  • Мнения: 28
Хей, как сте днес? Всичко наред ли е?
Никой не се е обаждал.
След като Лора не може в работен ден да дойде, как да го измислим, за да се запознаем?
На мен ми е удобно всяка обедна почивка, дайте предложения. 55

# 23
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте мамчета!
Хей, как сте днес? Всичко наред ли е?
Никой не се е обаждал.
След като Лора не може в работен ден да дойде, как да го измислим, за да се запознаем?
На мен ми е удобно всяка обедна почивка, дайте предложения. 55
Колкото до срещата аз ви предлагам да се видим в почивните дни, за да е удобно на всички ни.

# 24
  • Lovech
  • Мнения: 28
Ако всички са съгласни, и аз съм за.  Тъкмо ще си обсъдим на спокойствие мисли и притеснения.

# 25
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте, къде сте днес?
Дебелеете ли? Аз ям много сладко, нещо страшно направо, нощем ставам за шоколад или бисквити, никога не ми се е случвало такова нещо. Лошо ми е вечер, по цял ден съм добре. И да ви се похваля, вече май се отървах от запека, много ме намъчи 2 седмици.
Значи, аз снощи пак бях на лекар, този път вече в Ловеч, където ще си ходя на консултация, та докторът каза за феталната и скрийнинга - 15-16 седмица, можело и по-рано, явно с апаратурата, която описа Лора, но толкова рано май не ставало за фетална, та аз ще ги съчетая с едно ходене до София, пада се горе-долу средата на април.
Някой ходи ли вече в магазините за дрехи з абременни в Плевен? Инфо? Щото аз мисля да ходим събота до там на разходка и да разгледам, въпреки че все още нямам нужда.
Хайде, пишете! От мен засега чао и newsm10

# 26
  • Мнения: 315
Здравейте, днес бях на Плевен и посетих един от магазините за бременни.Намира се в новия търговски комплекс, който се намира в уличката срещу полицията. Имаше доста интересни неща на сравнително нормални цени - 45, 50 лв. Има втори магазин в комплекс Валентина до Дома на книгата, но неможах да го намеря.
Днес видях и бебчо - 23 мм, 9 седмица, чух му сърчицето. Доктора малко ме поуплаши, защото видя едно петно , което или е от отлепване или от втори ембрион, който не се е развил и се е махнал. Тъй като нямам кървене, предположи че е от втори ембрион.Безмалко да имам близнета  Simple Smile
Утре ще отида на консултация в Ловеч и още се чудя при кого...Първото дете ми го изражда Петракиев, може би пак при него ще отида. А иначе ми става ужасно лошо и постоянно ми се гади. Искам вече да свърши това повръщане... Cry

# 27
  • Мнения: 546
Здравейте, момичета! Извинявам се, че нахълтвам в темата ви. Дано нямате нищо против. Аз съм отрасла в Ловеч и не можах да се въздържа да надникна какво става в любимият ми град. Видях, че търсите магазини за бременни в Плевен. Ако някоя има нужда и идва насам, с удоволствие ще я разведа. И без това сме цял ден по улиците с малката. Просто драснете на лични  Peace
Леко бременеене от мен и много усмивки  Hug

# 28
  • Мнения: 1 226
Yoya, непременно ще ти се обадя, само да реша да идвам.
Руми, кво стана днес бе?
bidapet Ще чакаме да пишеш.
И последно кога ще се срещнем?
Гуш за всички. Hug

# 29
  • Ловеч
  • Мнения: 145
здравейте сладурани
Много съм щастлива, вчера бях на доктор. "Малчо" расте много бързо и май ще се появяви на бял свят септември по думите на доктора. Вече си имаме ръчички и краченца. А иначе в началото на април отивам на биохимичен скрининг и мисля да е в "Майчин дом". Петракиев ми препоръча да отида на това изследване и каза, че наистина съм избрала и правилното място.
Та това е от мен, вие как сте?

П.П. Скоро и аз мисля да ходя за дрешки до Плевен, че няма кой да чака април /като отида на София/, защото ще трябва да ходя по нощница hahaha

Общи условия

Активация на акаунт