Отзиви за продукти на Loreal?

  • 4 626
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
Serendipity , цената му е около 25 лв.

Cantare, има ги в салоните Кало, има и от Попа като тръгнеш по Патриарха, от лявата стрна на улицата също салон с Лореал.

# 16
  • Мнения: 685
Cantare, има ги в салоните Кало, има и от Попа като тръгнеш по Патриарха, от лявата стрна на улицата също салон с Лореал.

Благодаря!!   bouquet

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Лореал Профешънъл си е профешънъл. Ползвала съм шампоана и балсама за много суха коса лятото и тези за боядисана наскоро и бях много доволна. Маските не съм ги пробвала  newsm78
Може пък да си взема, цените са като на Фито, сигурно са добри.

# 18
  • Мнения: 123
А крем за лице на l'oreal-decontract'rides  (нощен)някой ползвал ли е?Вчера ми го подариха и се чудя дали е добър.

# 19
  • Мнения: 4 335
Mnogo sam dovolna ot maskata i spreq na Loreal,haresvam i spiralite,ami to tova e i vsi4ko koeto sam polzvala(mai vsi4kite im produkti sa dobri)  bouquet

# 20
  • Мнения: 757
от всичко на лореал съм доволна Blush

# 21
  • Мнения: 157
А крем за лице на l'oreal-decontract'rides  (нощен)някой ползвал ли е?Вчера ми го подариха и се чудя дали е добър.

ANJI2000, пробва ли вече кремчето l'oreal-decontract'rides?
Мисля да си взема дневния и ще се радвам да споделиш мнението си.
Благодаря!   bouquet

# 22
  • Мнения: 87
Момичета,някоя от вас пазарувала ли е от този онлайн магазин-"Златната рибка"?Много странно че продават продукти на Loreal през интернет,имам предвид,че това са професионални продукти,които се купуват само от салон,и с тях се работи само в салон.АЗ съм фризьор ,работила съм само с loreal,и знам че политиката им е такава,че продуктите им се продават след адекватна консултация.Та за какво тогава плащам по 150 лв. за семинари-точно за работа с тези продукти както и с боите им. Thinking

# 23
  • Мнения: 171
Ползвала съм и дневния, и нощния крем Decontract Rides, доволна съм много.
Наскоро си взех и пълнителя за бръчки Filler Colegene, вкл. този за около очите, също много ми харесват. Аз съм със суха кожа.

Серията Absolut Repair на L'Oreal professionnel съм я ползвала цялата, страхотно се отрази на косата ми, която е суха и изрусена. Но е силничка, има отзиви на момичета, на която им идва тежка и косата им се омазнява. 

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 213
Дневният l'oreal-decontract'rides съм го купувала поне три пъти и много ми харесва!

# 25
  • Мнения: 157
Благодаря много, момичета!   bouquet

Мисля да го пробвам и аз. Пише че е за 30 годишни.
Аз съм на толкова и нямам проблеми с кожата. Дано да ми понесе добре.

Общи условия

Активация на акаунт