Тест за пола на бебето

  • 4 112
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 881
Честито мила!Лека бременност ти желая и на финала  едно прекрасно момченце като двете си сестрички Peace

# 16
  • Мнения: 655
Благодаря на всички!!!
Блонди, и на мен ми мрънкаха за момче, но не им вярвах. В през март в Лондон съм уговорила с моя лекар да повторим всички изследвания, които тук ми правят, а също и фетална и тогава ще сме още по-сигурни, но на този тест му вярвам.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ще споделиш дали е верен като родиш бебока  Laughing Mr. Green
Peace
По темата не съм чувала.

# 18
  • Мнения: 961
Не съм чувала за такива тестове.  Blush
Не ми се вярва много да понава. Rolling Eyes

Ако познаваха със 100% точност, щяха да са хита на пазара. Все пак шанса да познаят пола е 50:50, нали? Поне половината им познават.  Laughing

# 19
  • Мнения: 655
Е, те са хит на пазара, просто за българите са малко скъпички, а и тук хората не са свикнали да поръчват много много от нета. Това не е просто тест дето веднага се взема проба и ти показва, а и специално плоскост на която капваш от твоята кръв и го изпращаш обратно в щатите, където правят изследване и ти отговарят веднага.

# 20
  • Мнения: 961
При положение, че в България ги няма, можеш да се сетиш колко хора са си поръчали и направили и съответно, колко могат да дадат отговор на въпроса ти. Щом ще ти го донесат, направи си , разбира се, и после сподели дали е показал вярно.  Sunglasses

Аз четох преди време за тези тестове, тъкмо ги бяха пуснали на пазара, но тогава беше рано за отзвук още. Така че и аз съм любопитна дали познават.

# 21
  • Мнения: 655
Аз вече го направих и получих и отговор-момче.

Общи условия

Активация на акаунт