Монтанското човече на разходка ходи вече

  • 11 283
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Мнения: 189
И нашата сметка е завишена, но с малко.Не мисля, че са я надписали.Миналия месец беше 120, а сега е 180, но януари си беше доста студено, според мен.

# 227
  • Мнения: 210
То и нашата е завишена,при положение,че не се топлим на ток,а на дърва,и нямаме нови консуматори на енергия,този месец е 104лв,а обикновенно е около 70лв.Но като гледам не сме единствените със завишена сметка.Тези в енергото са за fight fight

# 228
  • Мнения: 1 881
Момичета, направо ме просълзихте, аз не съм се разписала май в тази тема и не ми излизат нови мнения от Монтанската тема, чудех се аз защо не пишете....

Огромно, огромно благодаря за чудесните пожелания на всички Hug Heart Eyes

Дени беше много щастлива на празника, вече е осъзнато детето.

Ще ви разправям за одисеята колко трудно магазинера на "Крос" в Монтана ни продаде това колело и как лъжеше, че няма гаранция, че е пласмасово с пластмасови гуми, само и само да ни продаде на "Крос", а не италианско Mr. Green

Лошото е, че не от добри чувства и патриотизъм, а от мързел, било най - отдолу в склада и му трябваха 4 дни да го сглоби ooooh! Иначе ще е подарък от баба и деди в Монтана, ще го подкараме още тази събота, ако времето позволява Hug Не че имам против монтанските колела, но някак момчешки ми изглеждат. И тук е мястото да изкажа специални благодарности на Светлето, задето се разходи до магазина, специално да ми ги снима и изпрати Hug

http://www.raleigh-bg.com/catalog/popup_image.php?pID=89&osC … 320bb29eca36bad6f

Още веднъж, за всички Hug

# 229
mnogo e slako kolelceto Grinning Grinning Grinning
az kato malka si bqh me4tala za podobno Hug Peace

# 230
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Небесна много е хубаво колелото.Разкажи как се справя Дени с него.И аз искам да вземе ме такова на Криси но за сега си караме пластмасовото.Да свикне да го кара и тогава мисля да и купя като вашето.

# 231
  • Mонтана
  • Мнения: 413
здравеите,мили мами от ветровита Монтана,та аз със сметки за ток няма да се оплаквам,а искам да се кажа 4е съм мн разо4арована от фотата в монтана,аз съм голяма фенка на снимките,ама ве4е тези във фотата нямат граница имам 4увството 4е всеки месец се увели4ават цените,та от 22ст ,а 23,на 25 ,а сега цели 0.30..а ка4еството е отврат,а в София са по 11ст.Уж при тях вси4ко  е по скъпо,а се оказва обратното с доста неща.Искам да ви попитам  от кое фото сте наи доволни в нашия град,аз си вадех до сега в Форекс,понеже ми е наи близо,знаете ли цените в другите???

# 232
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
http://www.snimkitemi.com/store/  аз съм доволна от това.А за тока ние сме с парно и плащаме по 40 лв. всеки месеца.Тук и бойлер нямаме.

# 233
  • Mонтана
  • Мнения: 413
благодаря много маи ве4е от тук ще си ги вадя.А хубаво ли си гланцирани?

# 234
  • Мнения: 196
Добро утро ...наспахте ли се ако не сте побързайте че навън времето е прекрасно и ние вече почваме да се подготвяме за разходка ще ходим до центъра да купим мартенички за любимите си хора - обожавам да го правя smile3521.Приятен ден на всички по- късно може да ви пиша пак...

# 235
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен.И ние с Поли се готвим за разходчица днес.Само да посвърша някоя и друга домашна работа и излизаме навън. newsm10 family  Nature Sunny 1swingАз мартеничките вече ги купих.
bega4ki_,и аз съм голяма фенка на снимките.Но вече не ги вадя тук в Монтана ,а си ги поръчвам от това фото дето Петя ти е дала линк.Снимките са със супер качество,на много добра цена,а пък като ги поръчам ми ги носят в къщи,на другият ден още.Много съм доволна newsm10

# 236
Здравейте и от мен!Днес със сигурност монтанското човече ще ходи на разходка  Hug нали?
дано се оправи това време все така да е че вече издивяваме вкъщи  Sick,хайде приятна разходка на всички  Peace!

# 237
  • Мнения: 4 753
и аз мисля да поизляза, но за малко, че това мойто е едно сополиво и се чудя вече какво да го правя  Sad

# 238
  • Мнения: 13
здравейте и от мен Simple Smile Скоро не съм писала,но малкия спи по-малко и все иска да го носиш и да разглежда, най-обича да се гледа в огледалото и се усмихва и си говори  Laughing
Vikem браво, че са ти оправили компа Честито Laughing Миналата седмица малкия го водихме до Хасково на гости на дядо и баба Simple Smile, а на връщане се отбихме и до Пловдив. Мислех си, че ще му дойде в повече това пътуване, но се оказа че греша - много добре го понесе. Голям лакомник е, все не му стига яденето. Утре сме на ваксина Sad
Ако идваме март в Монтана този път обещавам, че ще дойда на срещата Simple Smile
Весел ден на всички, сега ще се възползвам от хубавото време и отиваме на разходка.  Sunglasses

# 239
как сте момичета? не съм се разписвала скоро че компа нещо не работеше ... сигурно всички сте навън -в това прекрасно време  family друго си е да се припечеш на слънце... нали?   Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт