Монтанското човече на разходка ходи вече

  • 11 269
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • у дома
  • Мнения: 7 167
Рали,звънкай-няма проблем,аз съм малко зле с времето ама все ще измислим нещо...понеделник и петък са ми кошмарни и няма мърдане от нас,а другите дни до обад ходим в попската,така че ако не те мързи ела...ти си с количса и предполагам,че няма да е пробелм,защото аз махнах количката още есента и сега сме пеша...
Хей,вие видяхте хубаво време  испряхте да пишете тук...едва ви открих на втора страница...
Аз пак за срещата-искате ли да се уговорим твърдо за 1 март от 10 и 30ч,а мястото ще го уточним няколко дни предварително,защотоако е хубаво времето е по добре навън...Ако искате ,давайте предложения за мястото,евентуално вътре ли вън...А и казвайте деня  ичаса удобни ли са ви...

# 256
  • Мнения: 3 317
и аз бях днес в попската,но не сме се засекли  newsm78 бях към 12 там  Rolling Eyes 

# 257
  • у дома
  • Мнения: 7 167
Стани,не сме се засекли,защото понеделник и петък малкия не е при мен и аз тогава не ходя в попската...а вчера беше петък...иначе излизаме към 10 -10 и 30ч и поне до 12ч  сме там

# 258
  • Мнения: 3 317
може да се видим някои път  Hug

# 259
ufffffffffffffff 4e hubavo vreme napravo se pribiram razmazana vka6ti.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
to sa obikolki.dnes hodih do jumbo magazina i baq si napazarih i sam mnogo 6tastliva
vie kak ste? Hug

# 260
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен.Ние днес пропуснахме разходката,че дообяд ходихме на пазар,а след като се прибрахме Поли обядва и заспа.Но тук в Монтана,духа вятър,въпреки,че е топло.
vikem,готин ли е магазина?Ти какво си напазари,ако не е тайна? Hug

# 261
ki4o22 magazina naistina e mnogo hubav.misleh si 4e e skap no ne se okaza taka.normalni ceni sa,daje ima i evtini raboti.
az kupih 5 bodita za radi s kas rakav i 3 s dalag.karpi za nego pak na disni mnogo hubavi i samo za 3 lv.ligavnici ot tezi kadeto sa kato mu6ama mnogo 6areniki i interesni.sega vsi4ko izprah .iskah da vzema i po proletno qke i obuvki za prohojdane ama mai nqma6e ili nie nemojahme da gi namerim 6toto e ogromen magazina.i tova ob6to vzeto i edin halat mu vzeh pak na disni mnogo hubav.
tova e.ki4o malkata cql sletobqd li spi?kak iskam i moq da e taka?i tuk zapona kam 3 da duha silno.

# 262
  • Мнения: 210
Поли,спи от 14часа до 16часа,обикновенно.Някой път спи и до 17часа.Аз много харесвам дрешките на Дисни,но за голямо мое съжаление тук в Монтана няма Sad.Да са ви честити новите придобивки Hug

# 263
blagodarq ti ki4o22.
bravo na malkata,kak iskam i nie da zapo4neme da spinkame pone cqla no6t bez da se budi Cry
toi be6e zapo4nal da spi bez da se budi no sega po4naha zabki mai da ni ma4at ta se budime no6tem po 3 ili 4 pati za bibata ili vodi4ka i stiska bibata na 6i6eto s vodi4a. Mr. Green
dano skoro da si spi cqla no6t :pray:imam 4ustvo 4e tva za nas e miraj Grinning Grinning Grinning
ki4o22 ako ima6 nujda ot ne6to za malkata az moga da ti napazaruvam ne6to?????????/
dneska 6te ima li razhodki?mai ne e mnogo toplo kolkoto go davat.slanceto ne6to pri nas nemoje da probie.moq sin me sabudi o6te v 7 4asa.ta ve4e sam si svar6ila vsi4kata rabota Grinning Grinning i 6te 4akam da stane kam obqd i da izlizame. Grinning

# 264
  • Мнения: 196
vikem ние сме в същото положение от преди нова година съня ни стана мираж и като че и на нас зъбки ни мъчат но ме е страх да му нестане и навик newsm78 знам ли...цяла нощ е една въртене  ooooh!зле ми става вече...

# 265
bisssy i men me strah da ne mu stnae navikkkkk..................................i moq se varti i kak e ti6ina kato izkre6ti mi nastrahva kosata

# 266
za sre6tata nie neznam dali 6te si idvame no nai veroqtno kam april 76te si sedim celiq mesez na montana za mart neznam a tolko iskam da prisastvam i az na edna sre6ta Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 267
nai posle mai uspqh i az da si sloja snimka v profila #Crazy Laughing

# 268
abe ne6to ne mi se polu4ava.......................................... Embarassed Sick

# 269
  • Мнения: 210
vikem,bisssy дано бързо да пробиват зъбчетата,та да се успокоят малките ви сладури.Че с товая постоянно будене и мрънкане е ужас.Нали знаете,че при пробиването на 1 зъбче се купува нещо бяло на детенцето.За да са му бели и здрави зъбките.То и Поли и сега като и пробиват зъбките също е много неспокойна и тя ми се буди с рев. #Crazy
vikem,много ще се радвам ако можеш да ни вземеш някоя и друга дрешка на Дисни.Поли има 2блузки и едно панталонче техни,който ни ги донесоха от Австрия и са със супер качество. PeaceАми ние ще имаме нужда от летни дрешки-тениски,потничета,ама незнам дали вече е изнесена лятната колекция.Защото тук в Монтана още се си на зимна вълна.
Тук отново духа вятър,но ще излезем с Поли поне за малко.А относно срещата съм както винаги за.А между другото то може и април да си организираме срещичка,стига да има желаещи,още повече ,че тогава ще има и празници.

Общи условия

Активация на акаунт