Крем със светлоотразяващи частици

  • 4 449
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 757
ползвам един крем на живанши с светло отразяващи частици,много е хубав.

# 16
  • Мнения: 776
Колко да са светлоотразяваши тези частици? Аз имам емулсия за блясък на Нюкс със блестящи частици, които в никакъв случай не лъщят, а придават изключително свеж и здрав вид на лицето. Емулсията е много лека и не е мазна. Ползвам я вместо дневен крем  Heart Eyes

Камамбер, а кремът дали ще понесе на чувствителна кожа?  bouquet Нали е с лек пилинг ефект Thinking

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Колко да са светлоотразяваши тези частици? Аз имам емулсия за блясък на Нюкс със блестящи частици, които в никакъв случай не лъщят, а придават изключително свеж и здрав вид на лицето. Емулсията е много лека и не е мазна. Ползвам я вместо дневен крем  Heart Eyes

Камамбер, а кремът дали ще понесе на чувствителна кожа?  bouquet Нали е с лек пилинг ефект Thinking
Кремът да, но ти си цитирала емулсията, тя е за нормална и деликатна кожа. Те са два продукта за блясък - крем(с киселини) и емулсия(със светлоортазяващи частици, без киселини). Виж линковете, които съм дала по-горе. Иначе можеш да си вземеш тестер на Нюкс, има по аптеките и да пробваш  Flutter

# 18
  • Мнения: 776
Кремът да, но ти си цитирала емулсията, тя е за нормална и деликатна кожа. Те са два продукта за блясък - крем(с киселини) и емулсия(със светлоортазяващи частици, без киселини). Виж линковете, които съм дала по-горе. Иначе можеш да си вземеш тестер на Нюкс, има по аптеките и да пробваш  Flutter

Да, моя грешка Blush, трябваше да уточня, че се интерсувам от крема от същата серия! Най-добре с тестер наистина, нядявам се да ми понесе, имам маската и съм доволна, смятам, че марката е добра! Hug Благодаря за отговора!  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 435
Камамбер ,давай линк към кремовете за които пишеш.Много ме заинтересува,а явно само Исайкова знае за какво става дума. Grinning
С каква кожа си и моля те опиши действието на кремчетата.
5 лева  Mr. Green Чети народеЙ, образовай се  Mr. Green
Ето линкче :
http://www.nuxe.com/les_soins/ligne.php?id=16
Тук се прави диагностика на кожата, моята излезе мнооого точна и продуктите ми паснаха превъзходно  Wink
http://www.nuxe.com/les_soins/mon_diagnostic.php


Нещо на английско поне няма ли? Embarassed

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
kiora, моята кожа е чувствителна, не съм имала проблем със зачервяване, сърбеж и подобни. Мисля,че ще ти понесе, но все пак не е евтин крем, искай си тестер щом се притесняваш.

Slav4e_Av4e, на мен ми се отварят линковете на английски. Зареди началната страница и избери Welcome  Peace

# 21
  • Мнения: 4 435

Slav4e_Av4e, на мен ми се отварят линковете на английски. Зареди началната страница и избери Welcome  Peace

  bouquet,сега стана.И аз съм с много чуствителна кожа,но ще пробвам.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Нямам търпение вече да свършва моя и да си купя този.

Понеже някъде четох,че си купила и крема за проблемна кожа,озаряващия,ще ми кажеш ли каква е разликата?Simple Smile
Да, емулсията е без киселини и става за дневен крем. Кремът е с киселини и има лек пилинг ефект и лек матиращ ефект и не е подходяща основа за грим според мен, ползвам го вечер(то така си и пише в листовката за максимален резултат). Нооо комбинацията от двата крема е трепач просто - кожата е свежа, чак сияйна, което за мен е нещо удивително (не съм с хубава кожа по природа Confused), нямам ни една пъпка и не се омазнява грам, нито лъщя като преди  Heart Eyes
Mерси отново!  bouquet

# 23
  • Мнения: 727
благодаряяяяяяяяяя
страшни сте Hug

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Исайкова, купи ли си кремчето? Или поне взе ли тестерче, да дадеш отзиви, че излиза, че само аз тука навивам народа  Blush

# 25
  • Мнения: 727
Исайкова, купи ли си кремчето? Или поне взе ли тестерче, да дадеш отзиви, че излиза, че само аз тука навивам народа  Blush
от къде да си го купя...в аптеките ли го има,че във Вн си мисля че май само в Санита ще мога да го открия

и конкретно за кремчето-емуслията... за каква кожа е,че според моята диагностика ми е необх,друг вид крем

Общи условия

Активация на акаунт