Знаете ли какво искате?

  • 2 233
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733


От друга страна, не е справедливо  да искам някого във вид удобен за мен /докато разбера искам ли/  или някой да иска мен във вид удобен за него /докато разбере иска ли/  Crazy

рядко се срещат хора, които се събират и исканията им са на върха на една вълна в един и същи момент. С времето се уеднаквяват и желанията Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз и сега знам какво искам , ама няма !
Това, че знаеш какво искаш, не значи, че го получаваш. Просто си наясно със себе си поне. Знам ли.

# 17
  • Мнения: 2 212
Винаги знам, че го искам от първия момент, в който се влюбя в него. С един замах и изключителна лекота си признвам какво и кого искам.... Понякога обаче с течение на времето виждам, че нещата се променят до неузнаваемост и тогава усещам, че не ги искам повече..но тук вече ми е много трудно да кажа, че не го искам вече. Не обичам да наранявам (нито него, нито себе си), а с престорено искане го правя още повече...
И се питам, ако си задавам често въпроса "Искам ли го?" значи ли това, че не го искам вече. Обикновено като влезна в лабиринта на собствените си мисли кой искам и кой не, най-вярното е - не знам какво искам, но го искам веднага.

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 1 176
И се питам, ако си задавам често въпроса "Искам ли го?" значи ли това, че не го искам вече. Обикновено като влезна в лабиринта на собствените си мисли кой искам и кой не, най-вярното е - не знам какво искам, но го искам веднага.
Няма какво да питаш себе си, когато знаеш. Другото е самонавиване. А то е по-лошо и от това да не знаеш какво искаш.  Grinning

# 20
  • Мнения: 824
Знаех какво искам,още преди да ми се случи!
Разбрах,че искам точно него,докато се случваше!
Не е нужно да приключваме,за да осъзная,че искам точно НЕГО!

# 21
  • Мнения: X
Искам като седна на столче и кръстосам крачета, да изглеждам точно като мацката от горния аватар! Пък! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 176
Искам като седна на столче и кръстосам крачета, да изглеждам точно като мацката от горния аватар! Пък! Peace
Вълнуващо!
Знам, че и да не изглеждаш като нея, пак ще искаш, да.  Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 640
Знаех, че Той със сигурност знае

# 24
  • Мнения: 5 940
Като видях мъжът, който сега ми е съпруг, вече разбрах какво искам Laughing

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
В темата само за мъже ли се пита?

Искала съм разни работи по различно време, добре, че някои не станаха.
Други пак бих ги поискала, ако ми се изпречат  Laughing
Но към момента искам само отпушени нос и ухо.

# 26
  • Мнения: 2 018
Знаех, че Той със сигурност знае

 Peace И аз така - доверих се на неговото знание и не сбърках!!!

# 27
  • Мнения: 6 993
Знаех, преди да се случи. След като се случи, бях съвсем сигурна.

# 28
  • София
  • Мнения: 8 348
никога не знам какво искам
но пък много бързо научавам какво точно не искам
и се отказвам от това, което имам

# 29
  • Мнения: 49

Не помня какво съм искала преди да се случи, знам, че го искам - все още се случва ... не искам да приключва

Общи условия

Активация на акаунт